Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound


Skruszo

Rekomendowane odpowiedzi

No bo się właśnie tak zastanawiam... Mam też odkurzacz pioracy do dywanów ale nie bardzo chce mi się z nim rozkładać, z drugiej strony to przy okazji bym i fotele poprawił i pasy upral, muszę pogadać z moją Panią na ten temat :-P

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dywaników decyzja już zapadła że jutro rozkładam się z odkurzaczem piorącym, przy okazji przepiorę fotele, podłokietnik i pasy bezpieczeństwa, bo są już trochę brudne :kwasny:

A w aucie ... ?

Doszedł VCDS więc w niedzielę usiadłem chwile do samochodu i udało mi się wyłączyć żarzące się kierunkowskazy w przednich lampach i włączyłem doświatlanie zakrętów ale pasowało by jeszcze wrzucić do halogenów jakieś inne żarówki, coś bardziej białego.

Dziś wpadły Ledy od Tomka - tak nawiasem to profi robota i gorąco polecam, bo naprawdę warto.

Kilka fotek :

DSC_0224.jpg

DSC_0225.jpg

DSC_0226.jpg

DSC_0227.jpg

DSC_0229.jpg

DSC_0230.jpg

DSC_0231.jpg

DSC_0232.jpg

DSC_0233.jpg

DSC_0234.jpg

DSC_0235.jpg

I krótki filmik :decayed:

https://youtu.be/CLsN4Bk8mIA

I tak jak już wspominałem jutro biorę się za pranie tapicerki a jak będę miał jeszcze trochę czasu to zabawię się z chromami na halogeny bo leżą i czekają już w szafce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucales sobie lepsze ledy od Tomka w oswietlenie nog? W nogach wtedy bialutko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie wstyd się przyznać ale trochę przy żydziłem i zostawiłem te Ori, no i ich teraz nie widać wcale :facepalm:

Może jeszcze sobie domówię, może jak do B6 będę brał :)

Dziś się udało przeprać dwa przednie fotele, pasy bezpieczeństwa i dywaniki - wynik był tego taki że pasy przestały być czarne ( mam jasną tapicerkę) tylko takie srebrno szare, fotele się odświeżyły trochę, a dywaniki są czyste, chociaż samym odkurzaczem nie chciały pójść i trzeba było szczotką drzeć.

Do prania używałem takiego zestawu:

DSC_0247.jpg

Fotki przed praniem:

DSC_0236.jpg

DSC_0237.jpg

DSC_0238.jpg

DSC_0239.jpg

Po Praniu fotek brak, jak wyglądają czyste pasy każdy wie bo ma u siebie :decayed: teraz mam i ja :grin:

Gdy wszystko schło rozpakowałem dremela i pobawiłem się z chromami w halogeny, tak to wyszło :

DSC_0240.jpg

DSC_0241.jpg

DSC_0242.jpg

DSC_0243.jpg

a wieczorkiem przy piwku aktywowałem sobie jeszcze

1. Opuszczanie się prawego lusterka przy wstecznym

2. Logo powitalne na wyświetlaczu RS ( inne nie chciały hulać, tzn jeszcze z s5 działało )

3. Awaryjne światła stop podczas ostrego hamowania

I to by było na tyle narazie co do roboty przy samochodzie, dziś kończy się wolne i zaczynamy 6cio dniową szychtę
:wink:

Edytowane przez Skruszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same wnętrze.Planujesz zmianę na jakieś kubełki,chętnie przygarnę tunel z podłokietnikiem :wink: .Niestety ktoś zapomniał u mnie o takim małym detalu jak podłokietnik :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak go kupowałem to na początku tego samochodu nie chciałem, i to własnie przez wzgląd na wnętrze, ale za drugim razem już nawet mogło być a teraz się już przyzyczaiłem i nie wygląda to źle, chociaż gdyby to było czarne... :wink:

Foteli narazie nie ruszam, zobaczymy jak je będzie się użytkowało, tak sobie myślałem że w razie co to jakieś skórzane kupię żeby się tak nie brudziły no ale do tej tapicerki to tylko białe... a to bedzie jak z deszczu pod rynne :P

Jak gdzieś będe widział tunel z podłokietnikiem to Ci podrzucę linka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak go kupowałem to na początku tego samochodu nie chciałem, i to własnie przez wzgląd na wnętrze, ale za drugim razem już nawet mogło być a teraz się już przyzyczaiłem i nie wygląda to źle, chociaż gdyby to było czarne... :wink:

Tak samo miałem.

Szukam już 2 tygodnie takiego tunelu.Jest jeden siwy na allegro ale bez łokcia.U mnie środek też zostaje na razie taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ledy od podświetlenia nóg to nie jest płytka z diodą zakończona wtyką z pinami? Nie pamiętam już a coś mi się tak kojarzy. Ja też zostawiłem oryginalne podświetlenie nóg a wymieniłem resztę żarówek w środku, ale u mnie jest ciut ciemniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ledy od podświetlenia nóg to nie jest płytka z diodą zakończona wtyką z pinami? Nie pamiętam już a coś mi się tak kojarzy. Ja też zostawiłem oryginalne podświetlenie nóg a wymieniłem resztę żarówek w środku, ale u mnie jest ciut ciemniej ;)

jest dokładnie tak jak mówisz, trzeba przelutować całe nowe płytki w miejsce starych... Tomek całą instrukcję wysyła na maila co i jak ...

Może u mnie tak jasno to wygląda bo jest jasna tapicerka, a i zdjęcia robione telefonem bo aparatu nie mam i dlatego tak to może wygląda, ale czy tak czy siak to według mnie to można śmiało operacje tam w środku robić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zamiast lutować trzeba kupić lampki/oprawki takie jak są w bagażniku w avancie, z wyglądu są takie same i wkładać w takie ledy. Moje ledy są trochę starsze i maja odrobinę mniej diód smd :decayed: np zamiast 9 to mam 8 itd, ale i fakt mam ciemną tapicerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o albo i tak tez mozna zrobić,tylko wtedy trzeba zamówić inne żarówki led od Tomka :) a to ze jest jasno to mi nie przeszkadza niby bo i tak rzadko ich używam, zazwyczaj są wyłączone i aby palą się te pod nogi , w drzwiach i ambiente :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie roznice jak to wyglada :)

Oryginalnie jest tylko ta malutka diodka na srodku :D

http://zapodaj.net/688affc6f47fb.png.html>lampki.png</a>

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...