Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound


Skruszo

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm no tego to raczej nie będę miał bo nie mam MMI i dlatego pewnie jest to u mnie tak na partyzanta trochę zrobione :decayed:

chodziło mi głównie o to żeby zrobić to w ten sposób, że wtyczkę do modułu bym miał cały czas włożoną ale żeby przed kostką jeden kabelek (pewnie zasilający) poprowadzić dłuższą drogą a mianowicie do samochodu, gdzieś do tunelu do jakiegoś przełącznika off/on i spowrotem wrócić do kostki z nim.

Tak żeby ten przełącznik odcinał np zasilanie od tego ustrojstwa gdy będzie w pozycji "off" a jak dam na "on" to żeby buczało :wink:

Żeby było albo normalnie albo v8 i tyle :) więcej trybów lub tonów dzwięku nie potrzebuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem żeby kupić np taki przełącznik bo u mnie go nie ma

http://allegro.pl/8k1927325-przelacznik-asr-audi-a4-b8-a5-q5-i5566575378.html

i czy dało by się go zaadaptować na przełącznik do wydechu ?

bo nie chciał bym montować jakichś dziwnych przełączników rodem włącznika do lampki takiego kołyskowego , no ale jak nie będzie innej możliwości to pewnie i taki zastosuje tylko go ukryję gdzieś w podłokietniku

byś musiał sprawdzić czy ten przełącznik działa jak normalny czyli rozłacza przejście i załącza, ale raczej atpie to jest zapewne na zasadize wysyłam sygnał po CAN do MCE czy MK a on daje decyzje załacz/wyłącz...

ale możesz użyć mikroswicha zawsze np w podłokietniku właśnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś będę myślał :wink:

Jak na razie to dziś się męczyłem z upchnięciem Cb radia Lafayette Venus w tunelu środkowym :decayed:

a dokładniej z racji że nie mam nawiewów na tył to zdjąłem ten koniec tunelu i tam się centralka zmieściła ;) nawet było je jak przykręcić tam :D

zasilanie pociągnąłem z zapalniczki w podłokietniku a gruszka wychodzi przez miejsce powinien być AUX ale ze ja nie mam wiec jest gruszka CB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie ads wyrezać i będźie regulacja kumpel ma tak zrobione. Do ads nie musisz mieć navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatny dymek Ci puszcza, u mnie obecnie 234 tys. km i jestem po wycięciu dpf, kat, przepływka oraz egr i żadnej chmury nie puszcza, oczywiście auto po programie dwa lata. W wolnej chwili wrzucę filmik z hamowni po tych zabiegach. Wydech :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest teraz 115 tys km i przebieg jest ori więc może program jest kiepski albo po prostu ktoś nie szanować motorowni :-/

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Pare Dni temu wróciłem z urlopu więc wieczorami mając chwile działałem przy samochodzie :decayed:

Fotka gdzieś przy drodze na Słowacji :wink:

DSC_0137.jpg

Na pierwszy ogień poszły rude zaciski, miały być czerwone ale jakoś bałem się że będzie kiepsko to wyglądało w tej budzie

DSC_0192.jpg

DSC_0194.jpg

DSC_0195.jpg

W piątek przyszło mi koło dojazdowe, trochę gorzej wygląda niż myślałem no ale cóż za 200,- nie ma co wybrzydzać,

DSC_0198.jpg

A wczoraj jeździłem odebrać korki gumowe hydraluliczne fi50 i wkońcu zrobiłem użytek z ledów które leżały w szafce od miesiąca

do tego poszły żarówki Osram Xenon Look i taki efekt wyszedł.

DSC_0208.jpg

DSC_0209.jpg

DSC_0210.jpg

Na daniach przyjdzie mi VCDS to będę walczył z tymi żarzącymi się kierunkami

I czekam też na poduchę skrzyni z ASO bo mam tak z 1cm luzu i drży mi drążek zmiany biegów.

Na ten moment to tyle :wink:

Miłego wieczoru wszystkim życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj jeździłem odebrać korki gumowe hydraluliczne fi50 i wkońcu zrobiłem użytek z ledów które leżały w szafce od miesiąca

do tego poszły żarówki Osram Xenon Look i taki efekt wyszedł.

DSC_0208.jpg

Fajne, białe światło. Możesz napisać jakie ledy kupiłeś i gdzie? Może być na pw. Sam założyłem niedawno osram night breaker plus i efekt niezły ale reszta trochę odstaję teraz ;)

Ja przejeżdżając przez Słowację łykam ją w całości a jeszcze roboty drogowe u nich to masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy to żadna tajemnica :wink:

Ja kupiłem 4szt. takich:

http://allegro.pl/audi-a4-b8-zarowki-swiatla-dzienne-led-drl-p13w-i5378225699.html

W ogłoszeniu jest napisane że to niby Osram ale ja nigdzie nie znalazłem na żarówkach nazwy firmy.

I takie żarówki w miejsce świateł mijania:

http://allegro.pl/zarowki-osram-h7-cool-blue-hyper-white-5000k-xenon-i5043606262.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest przełącznik do start stop a nie do asr. Myśle że spokojnie mógłbys go zaadaptować, trzeba tylko pinologie rozpoznać i działać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że założę jakiegoś mikroswitcha jak radził amaradaar :wink:


W tym tygodniu było nie wiele czasu na samochód ale:

1. Wpadły gumiaki pod nogi bo aura deszczowa i już błoto się robiło na materiałowych

DSC_0213.jpg

DSC_0215.jpg

DSC_0216.jpg

Ogólnie w moim odczuciu fajne dywaniki ale z trochę cienkiej gumy zrobione, w b6 miałem ori gumowe to tam guma była tak gruba że ciężko było je zgiąć a te są trochę delikatniejsze, no ale i cena delikatniejsza bo 80,- :decayed:

Dziś byłem też w ASO i kupiłem poduchę pod skrzynię, 2l płynu do wspomagania i chromy na halogeny od A5

DSC_0219.jpg

Poducha już na aucie, płyn wymieniony( kierownica na wolnych obrotach przy kreceniu w miejscu jak drgała tak drga :facepalm: )

Chromy czekają do poniedziałku/ wtorku aż przyjdzie Dremel 3000 :D i kupię klej

Aaa i przed chwilą zamówiłem od Tomka Ledy do środka i w drzwi :)

To by było narazie na tyle jeżeli chodzi o ten tydzień prac :)

Edytowane przez Skruszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pięknie chociaż ja tam za gumami nie jestem :D

co do microswitcha to ja bym go dał np w przycisk start stop tylko wtedy musisz z przekaźnikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fail z tymi dywanikami gumowymi, z PETEX'a są za okolo 110-120zł a są naprawdę dobrej jakości i lepiej wyglądają, a do tego nic nie czuć gumą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie elektroniki to ja się osobiście z tym bawił nie będę tylko podjadę do znajomego,

Na temat Petexow słyszałem że są spoko ale strasznie drażni mnie ta kratka w stylu poloneza... Dlatego wybrałem takie dywaniki ;-)

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z wyglądu znacznie fajniejsze :)

Moje czy z Petexa? :-D

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Twoje Twoje :D

[emoji4] a Ty te swoje szmaciaki to pierzesz odkurzaczem czy w pralkę wrzucić normalnie? Bo się usyfily :-/

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś z Volviaka jak wrzuciłem do pralki to sie nadawały do wyj.....nia :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje ostatnio w pralce wyprałem. poszedł krótki program do delikatnego i się nic nie stało. więc śmiało możesz prać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...