Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy jade to wszystko jest ok. problem zaczyna sie gdy probuje zakrecic kierownica na obrotach jalowych na parkingu. wtedy chodzi bardzo ciezko. jak wdepne gaz i dam mu te przykladowo 1,5-2 tys, jest ok. nic nie piszczy, zadnych zgrzytow. pasek napiety. pomozcie bo jestem zielonych w tych temtach.

Opublikowano

płyn jest w układzie?

jak jest to prawdopodobnie pompa poszła sie pierd.... kochać

Opublikowano
  • Autor

plyn jest lekko nad min, ale niczym nie przypomina koloru zielonego.. ktos pisal o jakims wezu wysokiego cisnienia z zaworkami za kosmiczne pieniadze. potraficie przyblizyc ten temat? czy takie rzeczy wychodza na vagu ? kolega ma i moge sie podpiac..

Opublikowano

widocznie płyn juz do wymiany

z vag-a nic nie wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

ok zmienie ten plyn... koszt niewielki i zabawy tez duzo nie ma wiec sprobowac warto. podejrzewam ze nie byl zmieniany od nowosci. sa jakies wytyczne co jaki czas wymieniac plyn?

Opublikowano

co 2 lata albo 60000km

Opublikowano

zalej nowy plyn,odpowietrz i zobaczysz czy sie poprawi,jesli plyn przypomina kolor kawy z dodatkiem mleka,to zapowietrzony uklad i sie pieni-odciagnij plyn strzykawka,zalej nowy-napisz co sie zmienilo :wink4:

Opublikowano

na bank pompa do wymiany.Też to juz przerabiałem :wink4:

Opublikowano

ja w b5 tez,ale moja do tego jescze warczala jak wiertara z udarem... :wink4:

Opublikowano

Zacznij od wymiany płynu i przepłukaj układ przynajmniej raz :good: 2 litry płynu będą Ci do tego potrzebne :wink4:

Opublikowano

ok to jutro lece do intercarsu po 2l febi.. zobaczymy, napisze po wymianie co i jak

tez sie łudziłem,że to pomoże ale skończyło sie na wymianie pompy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

na bank pompa do wymiany.Też to juz przerabiałem :wink4:

miales takie same objawy?

Zacznij od wymiany płynu i przepłukaj układ przynajmniej raz :good: 2 litry płynu będą Ci do tego potrzebne :wink4:

ok jutro lece do intercarsu po 2l zielonego febi i zobaczymy

Opublikowano

na bank pompa do wymiany.Też to juz przerabiałem :wink4:

miales takie same objawy?

tak miałem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie pocieszasz mnie :confused4: zmieniles na ori czy jakis zamiennik? dlugo juz na tym jezdzisz?

Opublikowano

nie pocieszasz mnie :confused4: zmieniles na ori czy jakis zamiennik? dlugo juz na tym jezdzisz?

zamiennik i jak narazie 2 rok spokój

Opublikowano

nie pocieszasz mnie :confused4: zmieniles na ori czy jakis zamiennik? dlugo juz na tym jezdzisz?

Płyn FEBI jest rzadszy w porównaniu z oryginalnym płynem i nie wiem czy ci pomoże. Sam miałem identyczny problem wymieniłem na febi ale zaczęła huczeć pompa zmieniłem na oryginalny chwilę było ok poczym problemy po 2 miesiącach wróciły. W rezultacie musiałem wymienić pompę wspomagania zainwestowałem w ZF-a i zalałem oryginalnym olejem do wspomagania i jak narazie działa OK.

Opublikowano
  • Autor

ok.. myslalem ze febi oryginalnie leja, moj blad

Opublikowano

ok.. myslalem ze febi oryginalnie leja, moj blad

Febi to zamiennik kosztuje około 20 zł a oryginał 36 zł nie twierdzę, że jest gorszy po prostu moja pompa miała już dość. Jedno jest pewne febi zmienił kolor na taki bursztynowy natomiast olej oryginalny cały czas jest koloru zielonego.

Opublikowano

zalej LHM-em do cytryny jest lepszy od ori i o niebo lepszy od Febi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mialem kiedys podobny problem w zime wspomaganie nie dzialalo jak sie rozgrzalo to wszystko bylo ok i jeszcze bylo lekkie pukniecie przy skrecie jakby wspomaganie nie dzialalo po poknieciu zaczelo walnieta byla maglownica-przekladnia wymienilem i wszystko jest na cycuś)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.