Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moc i moment a wtrzymałość sprzęgła 1.8 turbo


tomekb7

Rekomendowane odpowiedzi

1.8 turbo zniszczona tarcza sprzęgła i docisk przez 210 koni i 313 nm momentu:) MOCY DOSTARCZYŁ BY GREGOR10.PL ale juz po problemie bo juz siedzi nowiutki komplet sprzegla:D pozdrowienia dla Grzegorz Mikrut i jego mocnych koni:D

http://www.directupload.net/file/d/4085/rudn6suf_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ile taka przyjemność wymiany docisku i tarczy ? bo moje sprzęgło już też nie pierwszej młodości a po wizycie u doktora Gregora długo pewnie nie pociągnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma blisko to w Wawce na Pradze jest kolo co nabija mocniejsze okładziny Luk-a na oryginalne tarcze właśnie dla takich idiotów żeby nie kombinować z innymi sprzęgłami a wytrzymywało.

Mi jeszcze wytrzymuje 230KM/320Nm

Edytowane przez smart.bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje wizyta u doktora z takim problemem razem z przyzwoitymi częściami i robocizną? :)

Pomału muszę chyba odkładać na to $ i ciekawi mnie jakie będą koszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 turbo zniszczona tarcza sprzęgła i docisk przez 210 koni i 313 nm momentu:) MOCY DOSTARCZYŁ BY GREGOR10.PL ale juz po problemie bo juz siedzi nowiutki komplet sprzegla:D pozdrowienia dla Grzegorz Mikrut i jego mocnych koni:D

http://www.directupload.net/file/d/4085/rudn6suf_jpg.htm

po tej wiadomosci zaczynam sie obawiac :P bo jak naszykuje furke na stage I chcialem sie wybrac do gregora albo spanky'o :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie gregor10.pl jest opisane moje audi ze na tage 1 wiele nie zrobilem a wynik jest kosmos ale motorownia jest w idealnym stanie. moje sprzeglo juz bylo slabe i dlatego wysiadlo zalozylem teraz nowe oryginalne i jest malina:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie niechcialbym zrobic mapki i zaraz sprzeglo :P do ilu ogolnie wytrzymuje?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam i tak mialem w palnach zrobic wiec jak padlo to juz byl mus:) tyle ze padlo na waklacjach i musialem za robote zaplacic a jak bym bykl w domu to bym sobie sam zrobil:) ile wytrzyma to musisz zapytaC GREGORA on ci powie on te silniki ma w jednym palcu ale z mojego to byl mocno zdziwiony bo to bylo pierwsze 1.8 t po zmianie wtryskow i dp reszta seria i tak wysoki wynik przy temperaturze otoczenia 36 stopni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli podczas mapki sie oszacuje sprzeglo? :)

no u mnie jeszcze fmic wleci :P

licze ze w tym roku to ogarne :)

ps ktory to projekt na jego str?

Edytowane przez kodzak0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gregor10.pl/audi-a4-b7-1-8t-bfb-163km-210km-313nm/ sprzeglo sam mozesz oszacowac powinno brac w polowie lub troche wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh od wyniku duzo zalez od kondycji silnika:) tydzien temu dzwonilem do gregora tak na pogaduszki i akurat skonczyl stroic tez a4 b7 1.8 bfb i mialtaki sam sterownik jak ja i tez na lpg i tylko 192 konie wyciagnal bo juz pozniej cofalo zaplony a temperatrura otoczenia tylko 20 stopni byla. jezeli turbo masz okej i silnik i glowica jest okej to mozesz liczyc na 200 koni. ja moze zima zapodam drugi icek z prawej strony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh od wyniku duzo zalez od kondycji silnika:) tydzien temu dzwonilem do gregora tak na pogaduszki i akurat skonczyl stroic tez a4 b7 1.8 bfb i mialtaki sam sterownik jak ja i tez na lpg i tylko 192 konie wyciagnal bo juz pozniej cofalo zaplony a temperatrura otoczenia tylko 20 stopni byla. jezeli turbo masz okej i silnik i glowica jest okej to mozesz liczyc na 200 koni. ja moze zima zapodam drugi icek z prawej strony:)

Ładuj dorazu FMIC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzu mi juz drugi icek wystarczy bo wiecej mocy nie planuje:) i zaloze tip i koniec modyfikacji:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...