Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Antena do Radia w Sedanie


wyder

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takich, w twoim modelu sterowanie wzmacniaczem antenowym odbywa się po kablu antenowym.

Jak masz ori radio to powinno śmigać jesli inne to potrzebny jest separator antenowy z np.allegro.

Poczytaj trochę było o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel antenowy dochodzi do wzmacniacza który jest schowany na tylnym lewym słupku, żeby sie do niego dostać trzeba zdjąć plastik ze słupka i wtedy widzisz wszystko jak na dłoni. Słaby odbiór spowodowany jest tym że ten wzmacniacz nie działa, ale dlaczego to nie wiem bo nie napisałeś jakie masz radio, czy działał wcześniej jeśli tak to na jakim radiu, czy problem wystąpił po wymianie radia na inne itd.

Najlepiej napisz do Yatesa on miał niedawno identyczny problem to jest zorientowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz antenowy w B6 limuzyna jest na tylnej szybie do góry po lewej stronie(oczywiście od wewnątrz) Trzeba zdjąć element maskujący (jest na spinkach-wystarczy mocno pociągnąć) Te wzmacniacze czasami pękają, u mnie po dociśnięciu ręką wzmaka do szyby radio grało cacy. Musiałem wymienić gdyż próby naprawy dawały krótkotrwały efekt.

434261cf1c4ec2a8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na allegro za 150 zeta, ale bordzo ciężko spotkać

Widziałem też w Poznaniu-Przeźmierowie na giełdzie, ale nie pytałem ile kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w avant gdzie jest ten wzmacniacz?

do avanta jest ten z nr.15 ze skrinu wyżej, a siedzi w nadkolu z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

miałem w a4 b6 sedan radio 1 dinowe sony- działało ok. zbierało stacje radiowe rewelacyjnie, wymieniłem je (dzięki opisowi u któregoś z kolegów z forum) na RNS-E ( 2 din), działa świetnie tyle że teraz nie odbieram żadnych stacji radiowych- poza lokalną FM którą bardzo słabo słychac.

Podłączyłem stare radio żeby spradzic czy nie spaliłem anteny ale stary soniacz działał.

Co to może byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...