Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka tuba do audi a4 avant


bondzo83

Rekomendowane odpowiedzi

Podepne sie do tematu, a co jak ja u siebie mam bose ale subwoofera prawie wogule nie slychac,tylko go czuc ze jest przykladajac reke w bagazniku z lewej strony?Dopiero przymierzam sie zeby to jakos rozebrac zeby sie dostac do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

jesli ma na prawde dobrze zagrac to propomuje cos takiego:

http://forums.audiworld.com/a6/msgs/771073.phtml

pozdr.

Hehe może i to by dobrze zagrało ale trzeba mieć nie lada zdolności manualne i mnóstwo czasu i cierpliwości zeby takie coś stworzyć..

Co do poprzednich postów to ja bym radził standardowo czyli wsadzić do bagażnika porządna tubę (pasywną) i zasilić ją dobrym wzmacniaczem.. wybór tub i wzmacniaczy jest ogromny i można do woli wybierać kierując się jakością, "siłą" dźwięku czy też najczęściej ceną.... Sam obecnie kupiłem na allegro Tubę(JBL) Wzmacniacz(HELIX) i okablowanie(bochman:P) za około 600zł wszystko co prawda urzywane ale przez to tańsze i firmowe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bondzo ja wlasnie zamontowalem Bose do avanta, z podlaczeniem nie ma problemu (sluze pomoca). natomoast jest to plastikowe pudelko z 13cm glosnikiem (u mnie w B6, u Ciebie troche inny ksztalt do B5 ale podejzewam ze zagra podobnie) i nie oczekuj zbyt wiele, jesli nie zalezy Ci na miejscu w bagazniku to zdecydowanie skrzynia z mdf i chociaz 20cm. Wczesniej mialem DLS 25cm i nie ma porownania z tym "pudelkiem" bosa.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe może i to by dobrze zagrało ale trzeba mieć nie lada zdolności manualne i mnóstwo czasu i cierpliwości zeby takie coś stworzyć..

Co do poprzednich postów to ja bym radził standardowo czyli wsadzić do bagażnika porządna tubę (pasywną) i zasilić ją dobrym wzmacniaczem.. wybór tub i wzmacniaczy jest ogromny i można do woli wybierać kierując się jakością, "siłą" dźwięku czy też najczęściej ceną.... Sam obecnie kupiłem na allegro Tubę(JBL) Wzmacniacz(HELIX) i okablowanie(bochman:P) za około 600zł wszystko co prawda urzywane ale przez to tańsze i firmowe

To o czym piszesz narobi tylko dużo hałasu, nie ma to nic wspólnego z jakością i siłą.. A na allegro jest mnóstwo shitu, mnóstwo wiec z tym sie zgodze, że jest z czego wybierać ;p

Co do zdolności manualnych to ta robota jest do zrobienia w 2 dni licząc twardnienie żywicy itd..

Na tych zdjęciach widać, że ktoś to robi z głową, wygłuszył najpierw tą A6, poleciał grubo Dynamat'em, później spasował wszystko i efekt jest bardzo pozytywny, estetycznie też nie ma nic do zarzucenia.

Pozostaje jedynie kwestia jak to, gra :) bo ze zdjęć nie jesteśmy w stanie tego określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest racja w tym co piszesz z tym 'shitem', dlatego trzeba wiedziec co sie kupuje i do czego ma to sluzyc a wtedy i na aukcji cos sie znajdzie.

dodam jeszcze ze tuba prawie zawsze zagra gorzej niz skrzynia. oczywiscie skrzynia zrobiona pod konkretny glosnik, bo jesli najpierw kupuje sie skrzynie a potem glosnik to jedyny parametr jaki laczy te dwa elementy to wielkosc otworu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...