Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwne jęczenie


silverserfer84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,prosił bym kolegów o poradę.Mam do czynienia z dziwnym jęczeniem wydobywającym się z lewego przedniego koła tzn.okolice wahacza,jest to najbardziej słyszalne na nierównościach.Co najzabawniejsze byłem z tym na stacji diagnostycznej.Poszarpali nią i nic :wallbash: powiedzieli,że jestem przewrażliwiony i żebym sobie radio przygłosił :polew: Byłem u mechanika któremu zawsze swą niunię oddaję i powiedział że faktycznie słychać pojękiwania.Przesmarował sworznie lecz nie potrafił jasno określić skąd się wydobywają,ale pojękiwania są dalej.Proszę jakieś wskazówki i z góry dziękuję. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pojękiwania cieżko czasami zdiagnozować, może to być jeden z wahaczy lub końcowka drążka kierowniczego. Jeśli jesteś w stanie wywołac to na postoju to przykaldaj ręke po koleji do elementów zawieszenia i może wyczujesz. Jeśli juz znajdziesz to masz dwa wyjścia, wymienic na nowy lub drugie wyjście raczej nie polecane aczkolwiek często skuteczne :naughty: wstrzyknięcie oleju.

A tak nawiesem, to jedyna pewna metoda na zdiagnozwanie wahaczy jest po ich wykręceniu ze zwrotnicy, szarpaki w przypadku zawieszenia wielowahaczowego często się nie sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...