Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Problem z mocą przy 2000-2500 obr.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.dzi sie zarejstrowalem wiec prosze o wyrozumialosc :).kupile 2 dni temu a4 2001 b6 1.9 tdi 131ps.5 biegowa wiec nie wiem czy ma byc (awa czy awx???)czy jeszcze jakies inne oznaczenie.ale mniejsza o to bo wczoraj chcialem sobie go przetestowac i jestem starsznie rozczarowany bo jadac na 4 biegu dodaje gazu i jak dochodzi do 2500 odr zaczyna sie dlawic i brakuje powera i na 5 biegu tak samo.140km/h i ciezko dalej a mam jeszcze audi a3 tdi 110 ps to do 180km/h buja sie bardzo szybko a tu jestem zawiedzino i jestem pewien ze cos mu jest ale nie wiem co mu dolega.prosze o pomoc.pojad na komputer ale jeszcze nie wiem gdzie i ile kosztuje taka diagnoza.prosze o pomoc.wiem ze juz mogl byc poruszany ten temat ale bylo to dawno i nie wyczytalem tam sensownych rozwiazan pzdr

Opublikowano

bez logów ciężko cos wywnioskować.....wróżkami nie jestesmy.... :cool1:

Opublikowano
:vaglogi:
Opublikowano
  • Autor

witam.umówilem sie z gosciem na komputer na 16:00.mieszka odemnie 20km wiec spokojnie wyjechalem wszczesniej.po przejechaniu 2 km moja audi a4 2001 (b6 1.9tdi 130 km) stanolem w lesie.zgasla mi podczas jazdy.co najlepsze to w zakrecie ze ledwo co opanowalem auto bo wspomaganie przestalo dzailac.zadzwonilem po pomoc i kiedy sie zjawila okazalo sie ze nie mam haka zeby wkrecic w zdezak.(bo sprzedajacy nie poinformowal mnie o tym ze go nie ma)nastepnie stojac na drodze dosc ruchliwej zepchnelismy go.okazalo sie ze to filtr paliwa byl tak zawalony ze nie dalo sie jechac.wiec przywiozlem filtr zalalem ropa i po chwili prob odpalil.dojechal do do domu wchodze w przed ostatni zakret i znowu zgasl.madry kolega powiedzla ze to korek od baku odkrecilem go i zalalem znowu filtr i pojechalem na warsztat(kupilem inny korek).myslalem ze to byla przyczyna tego ze auto sie przycina na 2500 obr jak sie gazuje a najbardziej na 4 i 5 biegu.pozniej wyjechalem na probe no i okazalo sie ze nie ma poprawy ale teraz nie gasnie na szczescie.i co radzicie jechac jutro na ten komputer?na 1,2,3 dobrze nawet idzie ale na 4 i 5 jest cos nie tak.i nie wiem co mam robic bo mam go 3 dni a w ciagu tygodnia moge go oddac.pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

bez diagnostyki VAG nikt nic na odleglosc nie pomoze

Opublikowano
  • Autor

bylem nic nie wykazalo.wszysko niby ok.nie wiem co mam robic.elekrtycznie wszysko ok.kolega mi powiedzial zebym wydech sciagnol i zobaczyl jak idzie bez ukladu wydechowego.co wy na to da to cos?[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 15:31_________________________________________________a nie wiecie moze jak to jest z pompo wstryskami?bo na diagnozie 3 pompowtrysk pokazal 1,60 a 4 2.07 to nie za duzo????powinno byc chyba w granicach 1.czy to moze przez to nie jedzie jak trzeba na 4 i 5 biegu????

Opublikowano

bylem nic nie wykazalo.wszysko niby ok.nie wiem co mam robic.elekrtycznie wszysko ok.kolega mi powiedzial zebym wydech sciagnol i zobaczyl jak idzie bez ukladu wydechowego.co wy na to da to cos?[br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 15:31_________________________________________________a nie wiecie moze jak to jest z pompo wstryskami?bo na diagnozie 3 pompowtrysk pokazal 1,60 a 4 2.07 to nie za duzo????powinno byc chyba w granicach 1.czy to moze przez to nie jedzie jak trzeba na 4 i 5 biegu????

bez wydechu?????? ciekawa sugestia :decayed: szkoda ze nie doradzil zeby motor zdjac i zobaczyc jak sie kreci bez auta.

z calym szacunkiem ale jezeli ktokolwiek tutaj ma pomoc, musisz wkleic logi statyczne i dynamiczne, brak bledow o niczym nie swiadczy.

a my wrozkami nie jestesmy

Opublikowano

a my wrozkami nie jestesmy

choc czasami sa zapedy ... :naughty:

Opublikowano

a my wrozkami nie jestesmy

choc czasami sa zapedy ... :naughty:

ja tobie mowie ten pomysl z tele-moto-wrozka by wypalil jak nic. 6.oo pln/min netto, czynne 7.oo - 22.oo zrobimy dyzury i po roku r8 kazdy :naughty::sarcastic:

dla odswiezenia pomyslu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_problem_ze_spalaniem-t24757.0.html;msg294780#msg294780

Opublikowano

a nie wiecie moze jak to jest z pompo wstryskami?bo na diagnozie 3 pompowtrysk pokazal 1,60 a 4 2.07 to nie za duzo????powinno byc chyba w granicach 1.czy to moze przez to nie jedzie jak trzeba na 4 i 5 biegu????

Z czystej ciekawości, jaki auto ma przebieg ? 250-300 tyś, bo na tyle mi wygląda.

P.S. Uwielbiam być wróżką, szczególnie w określaniu KM w aucie, nieprawdaż Spanky ? :naughty:

Opublikowano

Może to jest przepływomierz powietrza...? Ja miałem kiedyś podobny problem ale z vw vento, nie chciał jechać więcej jak 120 - 130, też nie chciał na 4 i 5 biegu kręcić sie powyżej 2500 obrotów i był zmulony na wysokich biegach, po wymianie przepływomierza nie było problemu, jechał jak powinien.

Opublikowano

Może to jest przepływomierz powietrza...? Ja miałem kiedyś podobny problem ale z vw vento, nie chciał jechać więcej jak 120 - 130, też nie chciał na 4 i 5 biegu kręcić sie powyżej 2500 obrotów i był zmulony na wysokich biegach, po wymianie przepływomierza nie było problemu, jechał jak powinien.

Logi logi i jeszcze raz logi :wink4:

Opublikowano

i jakie rozwiazanie?? problem rozwiazany?

Opublikowano
  • Autor

problemem byly zle zalozone przewody paliwowe.paliwo sie cofalo.przy dynamicznej jezdzie nie dostawal paliwa i kilka zary stalem w lesie.w szczecinie znalazlem bardzo dobrego mechanika Polecam.audi vw,Ciesielski Bogdan.jezdzilem w kolka miejsc i nikt nie wiedzial co sie stalo.pozakladali mi poprawnie i auto jedzie jak powinno.pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

problemem byly zle zalozone przewody paliwowe.paliwo sie cofalo.przy dynamicznej jezdzie nie dostawal paliwa i kilka zary stalem w lesie.w szczecinie znalazlem bardzo dobrego mechanika Polecam.audi vw,Ciesielski Bogdan.jezdzilem w kolka miejsc i nikt nie wiedzial co sie stalo.pozakladali mi poprawnie i auto jedzie jak powinno.pozdrawiam

Kolego a jakie pieniążki wołaja Panowie z tego serwisu. Mam kilka rzeczy do zrobienia i nie chciał bym przepłacic :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.