Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odpala po 3 sek.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dlaczego po trzech a nie odrazu czy zimny czy cieply powinien odpalac natychmiast moze ma jakies opuznienie

Opublikowano

ale co kreci kreci i odpala ?

Opublikowano
  • Autor

ale co kreci kreci i odpala ?

no tak jak mialem inne auto palilo na dotyk a ten kreci dlugo i odpala

Opublikowano

Zależy jak dla Ciebie to długo , może przepustnica do czyszczenia , świece , kable - albo po prostu Ci sie wydaje , niektóre auta już tak mają : )

Edytowane przez Boosman

Opublikowano
  • Autor

Zależy jak dla Ciebie to długo , może przepustnica do czyszczenia , świece , kable - albo po prostu Ci sie wydaje , niektóre auta już tak mają : )

sprawdze to. dzieki

Opublikowano

Podłączę sie do tematu, co prawda z 1.8t ale mam podobnie, nie ważne czy zimny czy ciepły, zawsze tak samo. Musi pokręcić ze 3 sekundy po czym odpala, też wydaje mi sie że troche za długo.

Opublikowano
  • Autor

Podłączę sie do tematu, co prawda z 1.8t ale mam podobnie, nie ważne czy zimny czy ciepły, zawsze tak samo. Musi pokręcić ze 3 sekundy po czym odpala, też wydaje mi sie że troche za długo.

ostatnio mialem forda palil na dotyk moze audi tak maja

Opublikowano

Ja to juz przywyklem do tego i nie szukam przyczyny bo wszystko juz sprawdzilem oprucz parownika bo moze puszcza bąki do kolektora ale niechce mi sie tego sprawdzac.

Opublikowano
  • Autor

Ja to juz przywyklem do tego i nie szukam przyczyny bo wszystko juz sprawdzilem oprucz parownika bo moze puszcza bąki do kolektora ale niechce mi sie tego sprawdzac.

ale jak zgasisz to itak jest cisnienie w przewodzie gazowym do listwy

a moze Ci chodzi o to ze gaz moze dostawac sie przez przewod podcisnienia z parownika do kolektora.

to moze byc to? zapytam gazownika

Opublikowano

Tak o przewod podcisnienia mi chodzi bo tylko to mi zostalo ale niemam zamiaru wymianiac parownika z tego powodu....

Opublikowano
  • Autor

moze wystarczy sama membrana zobacze.

Opublikowano

Tak o przewod podcisnienia mi chodzi bo tylko to mi zostalo ale niemam zamiaru wymianiac parownika z tego powodu....

wystarczy go na noc zdjąć z parownika i zaślepić czymś,

a rano auto odpalić bez założonego przewodu,jeśli odpali od strzała-to masz winowajcę

Opublikowano

Wiem o tym ale niestety brak checie [emoji14] narazie audi 3tyg nie odpalana bo jezdze druga audi w dieslu jak sie przemoge to sprawdze.. Parownik regenerowalem caly niedawno lecz gdzies wyczytalem ze jesli puszcza baki przez podcisnienie to juz regeneracja nie pomoze..

Opublikowano
  • Autor

sprawdze dzieki.


odpala tak samo 3sek. chyba dam sobie spokoj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.