Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie lampy do a4 b5 99r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śledź forum,czasami ktoś sprzedaje.W tej cenie ostatnio kupiłem valeo w bardzo dobrym stanie.A z zamiennikami to wiesz-różnie bywa.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Problem w używce jest takiz ze odbłysnik w soczewce czesto tj w 80% jest wypalony a co z tym idzie lampy nie swieca tak jak powinny...

Ja bym brał te lampy bo masz 2 tyg na oddanie wtedy sam zadecydujesz jak iej jakosci sa.

Fakt przydałby sie ktos kto ma te lampy przez dłuzej wtedy mozna by dowiedziec sie jak plasik reaguje na atmosfere...

Czemu chcesz wymieniac lampy???

Opublikowano
  • Autor

Dzięki.Lampy są już wypalone,praktycznie nic już nie widać.A używki odpadają,tak jak kolega pisze,często są wypalone.

Opublikowano

tylko ori są jakościwo lepsze

jeśli masz takie lampy to wystarczy polerka odbłyśnika w soczewce lub wymiana

soczewkę wyciągniesz bez problemu w 3 częściach z lampy

Opublikowano

Sa tez zakłady co regeneruja odbłysniki i to moim zdaniem jak nie masz zamiaru nic robic wiecej z lampa najlepsza opcja.

Kupisz lampe uzywke okaże sie taka sama a zamienniki sa jakie są.

Mam 1 ori soczewke wraz z odbłysnikiem w super stanie i 2 szt od paska ale musiałby zobaczyć czy taką samą mają podstawe...

Czy wyjdzie odbłyśnik nie wiem zawsze wyciagałaem go bez tylnej czesci lampy ale skoro kolega tak pisze to pewnie tak jest.

Opublikowano
  • Autor

Zamówiłem na allegro lampy depo za 450 zł komplet.Mam nadzieję że w miarę dobrze będą świeciły.


Doradźcie jeszcze jakie żarówki kupić,żeby tych lamp nie wypalić.

Opublikowano

Oczywiście napisz jak sie sprawują te lampy...

Żarówki zwykłe nie żadne plusy itd bo im więcej światła tym gorzej dostaje odbłyśnik.

Przede wszystkim nie montuj żadnych pseudo ksenonów tj przetwornic itd bo jak byś zobaczył co po 5 latach użytkowania robi taki zestaw z odbłyśnikiem to byś się załamał :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o tych http://allegro.pl/h7-tungsram-megalight-ultra-120-swiatla-2szt-f-v-i4849488914.html,ale rozumie,że to zły pomysł?Jakiej firmy kupić,żeby dobrze świeciły?Bo te tanie z kauflandu czy biedronki są do bani.A jakie żarówki macie w halogenach?Zwykła h7 czy jakiś specjalny halogen?Bo też mam żarówki do wymiany.

Opublikowano

Ja kupiłem samochód co miały już wsadzone DEPO, świeciły znakomicie :)

Opublikowano
  • Autor

Lampy zamontowane,ustawione na stacji kontroli i świecą rewelacyjnie,mam nadzieję,że długo tak będzie.Mam tylko mały problem z prawym silniczkiem,nie wiem czy jest spalony czy coś innego,ale nie działa,a nie wiem czy działał przed wymianą lamp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.