Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

srebrny lift po swapie 1.6 alz --> 1.8t anb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chrom z ramki zdzierałeś? Ja jak pomalowałem na chrom nawet z podkładem na plastik to były odpryski. Dopiero jak przejechałem ten chrom papierkiem ściernym plus do tego plastic primer plus baza i parę warstw bezbarwnego to się trzyma i nie ma odprysków

Opublikowano

zacnie Panie ; ] felgi felgi felgi !! gdzie sa :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zacnie Panie ; ] felgi felgi felgi !! gdzie sa :D

Na wiosne bedą na 100% ;D

ale musze dozbierać,żeby odrazu wstawić amortyzatory i sprezyny bo u mnie nie ma pastwisk na wypas kóz :decayed:

Chrom z ramki zdzierałeś? Ja jak pomalowałem na chrom nawet z podkładem na plastik to były odpryski. Dopiero jak przejechałem ten chrom papierkiem ściernym plus do tego plastic primer plus baza i parę warstw bezbarwnego to się trzyma i nie ma odprysków

jedynie odtłuściłem i przeleciałem pare warstw.w przyszły weekend poprawię ale i tak to przejsciowo bo docelowo grill od rsa bedzie ;)

ale jak oglądałem po wyschnieciu to wszystko ok.

Dekory szczotkowane aluminium + Full wnetrze led :naughty:

12120421e4f5790f.jpg

nowe foty 2ea265e3eaf0384amed.jpgededf12b130c576cmed.jpgcbff11394a16e20cmed.jpg98421683b9e019a9.jpge12805f2c469b043.jpg

Opublikowano

No i jest ładnie i schludnie. To mi się podoba. Co dalej w kolejności? ;)

Opublikowano

gdzie kupiles takie ringi

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No i jest ładnie i schludnie. To mi się podoba. Co dalej w kolejności? ;)

Dzięki :)

Na chwilę obecną muszę ogarnąć immo (chyba wyłączyć całkiem bo to licznik od c5).W tym tyg powinny być manetki od sterowania fisem i tempomat.Do zrobienia jeszcze katalizator out bo check cały czas wywala no i odrazu jakaś anty wiejska dwururka bo ten kikut strasznie mnie drażni :facepalm:

A na wiosne 17 i w dół :decayed:

No i podtlenek LPG się pojawi :D

gdzie kupiles takie ringi

były juz w liczniku ale raczej to te od dido http://didotuning.pl/92-audi-a4-b5

b978750063456d48.jpg

c9acec770d2bd8a7.jpg6a355f0bd6a170c0.jpg

8b7e38cb1879f773.jpgaf769de6fbed12bf.jpg4051ce7946a867b9.jpg742fb2810cccdf37.jpg

Opublikowano

Bardzo ladna, podobna do mojej. Widze ze kolega z okolic, ja KPR -.- :D

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Dlugo temat nie odswieżany.

Po zarżnięciu silnika ląduje 1.8t 

Reszta wkrótce

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Od jakiej dokładnie Audi ta kierownica 3 ramienna? Pasuje bez żadnych przeróbek? Do siebie chciałbym też taką :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, gachia77 napisał:

Od jakiej dokładnie Audi ta kierownica 3 ramienna? Pasuje bez żadnych przeróbek? Do siebie chciałbym też taką :)

od malysza b6 lub a3 jesli masz polifta to podejdzie p&p

Opublikowano

1.8t siedzi już w aucie ? Coś więcej będziesz pisał na ten temat ? 

Opublikowano
9 godzin temu, KULARESKO napisał:

od malysza b6 lub a3 jesli masz polifta to podejdzie p&p

No właśnie polifta mam. Bez znaczenia który rocznik tej B6 czy A3?

Opublikowano
  • Autor

Jeśli masz polifta to możesz włożyć jaka chcesz od b6 b7 a3 bo jest taki sam klin i podłączenie poduchy

widzialem na yt ludzi którzy wstawiali od nowych modeli a5 wiec wszystko się da 

Opublikowano

Bajunia. Dzięki za info ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 7.06.2017 o 08:15, airton napisał:

1.8t siedzi już w aucie ? Coś więcej będziesz pisał na ten temat ? 

tak auto już lata.narazie ogarnieta mechanika trzeba podjechać do elektryka,żeby ogarnął instalacje (male buble z gaszeniem auta a raczej jedynie brakiem jedynie duszenie skrzynią) no i pasuje heble zmienic odrazu na 312mm bo przygotowywane pod program 200+ i amory bo swoje juz odjezdzily a silnik ciezszy niz 1.6 to i przód nizej siedzi i autem trochę buja więc jeszcze trochę czasu i $$$ do finalnego efektu,

 

myslę nad jakimś faq dot swapa ale dopiero jak wszystko ogarne i bedzie chwila wolnego 

 

19416069_1596719560358509_81093782_n.jpg

19401496_1596721320358333_1429986992_o.jpg

19402506_1596721207025011_958523293_o.jpg

19402576_1596721230358342_1660393104_o.jpg

19403659_1596721173691681_1717010632_o.jpg

video-1498073511.mp4

Edytowane przez KULARESKO

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy bajer ambiente jeszcze tylko przód tylko dekor trzeba zedrzeć 

IMG_1033.JPG

IMG_1034.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.