Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ucieczka z miejsca kolizji, rozszyfrowanie tablic auta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiś czas temu miałem kolizje z prawdopodobnie z pijanym gościem, niestety na nagraniu nie widać dokładnie tablic auta:( Policja jak to policja olała sprawę, obił mi bok w busie.

Samochód odjeżdża o 21:23 (czas na nagraniu)

https://www.youtube.com/watch?v=hcB0LicZ4Ic

Jeżeli komuś uda się poprawić jakość obrazu aby tablice były czytelne, będę wdzięczny i dam prowizje :)

Najlepiej całość tablic, choć może być jeden lub dwa znaki bo znalazłem podobne auto;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moze lepiej przy tej niemilej okazji postawic na lepsza kamerke? Jezeli nagrsnie jest kiepskiej jakosci to nic tutaj nie pomoze tzn. Gdyby to bylo przestepstwo przeciwko zyciu i zdrowiu oraz mieniu o znacznej wartosci to moze material zostalby wyslany do jakiegos specjalistycznego biura w Wawie itp ale normalny obywatel nie wie jaka to jest plaga tj uszkodzenia pojazdow na parkingach i ucieczka sprawcy itp. Dlatego wszystko opiera sie na naocznych swiadkach i nagraniach, dobrej jakosci i czytelnych. Takze z tym olewaniem to troszke ponioslo Ciebie. Mi moja Audi tez uszkodzono 2 lata temu. Mialem mozliwosc zabezpieczyc nagrania z monitoringu miejskiego. Na zadnym nie bylo widac czytelnych numerow rejestracji. Dopiero jak na miescie mijalem sie z kierowca sprawca A6 C5 Avant i stwierdzilem u niego uszkodzenia wowczas zglosilem na Policje sprawe. Czlowiek zostal jedynie przesluchany bo kolizje spowodowal na drodze wewnetrznej, nie przewozil pasazerow i uderzyl w puste auto (moje). Na szczescie ubezpieczyciel sprawcy uzyskal informacje, ze koles probujac zaparkowac cofajac uszkodzil moje auto i od razu odjechal, takze byl swiadom czynu a mimo to odjechal. Ja naprawilem autko na kwote 2700zl a ubezpieczyciel sprawcy wystapil regresem do kolesia o zwrot kasy. I to musialo juz zabolec. Takze tempic takie świnie ;) i naprawde zmień sprzet tj kamerke na fos moze lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znasz model auta i chociaż jakieś literki rozszyfrujesz, możesz sprawdzać na tej stronce czy coś wyskoczy https://zapytania.oi.ufg.pl/SASStoredProcess/guest?with=zpp1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie niebieskie polo, na jakość nagrać nie mam wpływu bo to z pobliskiego sklepu:( Czyli jak bym wskazał na policji sprawcę, albo możliwego sprawce, a on by nim nie był to coś mi grozi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ten typ był w jakimś sklepie może płacił kartą ? Na pewno jest możliwość sprawdzenia tego tylko musi być chęć wyjaśnienia tego prze policję.

Jeśli domyślasz się kto to to możesz podjechać i sprawdzić czy są ślady na tym pojeździe a nie czekać aż ktoś Ci poda numery bo z tego nagrania to wątpliwe żeby ktoś Ci coś wyłapał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem pasujące auto, widać inny odcień drzwi przednich, widać że były wymieniane. ale na tylnych ma biały lakier poniżej moich możliwości w busie... i nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...