Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gaz i benzyna jednoczesnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy jest taka mozliwosc zeby palił gaz i benzyne jednoczesnie?Wiem ze te audiczki tak maja ze wskazowki od benzyny pokazuja podczas jazdy mniejsza ilosc.Ale po wyłaczeniu silnika wracaja do rzeczywistego stanu.Ale problem w tym ze mi nie wrocila .

Opublikowano

kolego jeśli odpalałeś komuś z kabli auto na gazie to mogła paść ci centralka ta która wskazuje ilość gazu


i wtedy podaje dwa paliwa na raz

Opublikowano
  • Autor

Nie odpałem.Ładowałem akumulator prostownikiem, ale to chyba nie ma nic wspolnego.

Opublikowano

Taka możliwość jest.

1. gdy wtrysk Pb nie domyka się i nie ma odcięcia pompy Pb, która non stop pompuje starając się utrzymać zadane ciśnienie paliwa

2. gdy zwariuje sterownik LPG i nie odłączy wtrysków benzynowych.

3. gdy coś jest pokręcone przy podłączeniu wtrysków Pb.

Niezależnie od przyczyny auto w takiej sytuacji będziesz miał ostro przelane.

Opublikowano
  • Autor

Nic nie grzebałem przy kablach.Moze byc ze cos padlo z dnia na dzien?

Opublikowano

Może ci brać oba paliwa jak są w programie ustawione dotryski benzyny dla danych parametrów. Trzeba podpiąć interfejs i sprawdzić.

Opublikowano

Cześć,

Witam,
Czy jest taka mozliwosc zeby palił gaz i benzyne jednoczesnie?

Może być tak i nie musi to być nieprawidłowe działanie, a jedynie kwestia ustawień sterownika. Brakuje informacji jaki masz typ instalacji, czy problem pojawił się bezpośrednio po ładowaniu akumulatora czy przed, czy po jakimś czasie. Jeżeli ładowanie odbywało się na akumulatorze podpiętym do instalacji, spróbuj odłączyć akumulator na kilka minut i podłącz ponownie. Miałem taki przypadek w B6, że po odpalaniu z kabli poziom paliwa spadł na 0 chociaż było pół baku, a pomogło odłączenie aku.

kolego jeśli odpalałeś komuś z kabli auto na gazie to mogła paść ci centralka ta która wskazuje ilość gazu


i wtedy podaje dwa paliwa na raz

Jeżeli sterownik uległ uszkodzeniu to samochód nie przełączałby się na gaz w ogóle. Chyba że to jakiś chiński badziew, bo sterowniki są tak zrobione, że po uszkodzeniu, samochód będzie działał prawidłowo tylko na benzynie.

Taka możliwość jest.

1. gdy wtrysk Pb nie domyka się i nie ma odcięcia pompy Pb, która non stop pompuje starając się utrzymać zadane ciśnienie paliwa

2. gdy zwariuje sterownik LPG i nie odłączy wtrysków benzynowych.

3. gdy coś jest pokręcone przy podłączeniu wtrysków Pb.

Niezależnie od przyczyny auto w takiej sytuacji będziesz miał ostro przelane.

To prawda, a nie ma informacji że auto zachowuje się nieprawidłowo. W opisanych przypadkach auto by szarpało/telepało silnikiemm lub odczuwalny byłby spadek mocy. Ewentualnie pojawiłby się check too lean/to rich.

Może ci brać oba paliwa jak są w programie ustawione dotryski benzyny dla danych parametrów. Trzeba podpiąć interfejs i sprawdzić.

Tak, ale przy dotryskach spalałby benzynę głównie podczas ostrej jazdy.

Oprócz tego co powiedzieli koledzy, może być tak że gazownik przy kombinowaniu z ustawieniami odłączył ci np. jeden emulator w programie i zapomniał. Wtedy na przykąłd 3 cylindry działają na gazie a jeden na benzynie i pali oba paliwa. Tak jak powiedział Emejcz, bez podpięcia interfejsu ciężko zgadnąć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.