Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soft K0900 3G+ co nowego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Skrypt dla softu 900 aby przywrocic emergency update. Podobno dziala. Sam tego jeszcze nie sprawdzalem ,bo nadal mam soft 767

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ktos juz aktualizowal do K0942 ?

Lub jest chetny przetestowac ? ;)

Opublikowano

Znalazlem w sieci ale narazie nie testowalem.

Ciekawy jestem czy wnosi jakiekolwiek uzyteczne zmiany i czy witamina do 6.22.4 i K0900 bedzie tutaj tez dzialac :)

Po wrzuceniu na karte i do jednostki pokazalo tylko kilka modulow do zaktualizowania ,mniej niz polowe ,nie pamietam jak bylo przy przejsciu z 767 na 900.

Opublikowano

ja bym na razie poczekał :wink:

Dlatego zapytalem czy ktos chce potestowac :P

Opublikowano

ryzyk fizyk i jest :decayed: 15 minut aktulizacja

nic nie wnosi do NAVI , przewaliłem green menu i nic

Pewnie jakies drobne poprawki sa z TMC i tyle

IMG_0284.jpg

Opublikowano

Aktualizowales z K0900 czy jakiegos innego softu ?

Rozumiem ze nie robiles zadnego Emergency Update tylko odrazu k0942 i mapy dalej dzialaja ?

Opublikowano

Aktualizowales z K0900 czy jakiegos innego softu ?

Tak z K0900 :hi:

Rozumiem ze nie robiles zadnego Emergency Update tylko odrazu k0942 i mapy dalej dzialaja ?

Mapy zrobiły bye bye :facepalm:

20161003_190744.jpg

20161003_192820.jpg

Opublikowano

A jednak :kwasny:

Przestaly dzialac odrazu po aktualizacji softu czy dopiero po kilku dniach ?

Dobrze ze nie aktualizowalem ,bo juz mnie kusilo wczoraj :decayed:

Opublikowano

Probowales ponownie wrzucic ten sam aktywator co do K0900 ? :)

Opublikowano
  • Autor

Probowales ponownie wrzucic ten sam aktywator co do K0900 ? :)

Troche dziwne? Aktywator map powinien chyba działać? Chyba ze Audi "uszczelniło" soft żeby nie wgrywać tego aktywatora i dlatego wydali ten soft 942 :huh:

Opublikowano

norma ze zrobily bye bye. aktywator od keldo nadpisuje plik sprawdzajacy licencje. wgrywajac nowy soft wgrywasz oryginalny plik w ktorym jest procedura sprawdzania licencji.

zeby miec pewnosc czy stary aktywator zadziala trzeba porownac zawartosc plikow /etc/mmelauncher.cfg oraz /sbin/mme-becker.sh z softu K0900 (mam tu na mysli oryginaly soft, bez "licencji" keldo) i tego nowego. jesli sa takie same to znaczy ze aktywator zadziala - tylko trzeba go jeszcze raz wgrac

Opublikowano
  • Autor

norma ze zrobily bye bye. aktywator od keldo nadpisuje plik sprawdzajacy licencje. wgrywajac nowy soft wgrywasz oryginalny plik w ktorym jest procedura sprawdzania licencji.

zeby miec pewnosc czy stary aktywator zadziala trzeba porownac zawartosc plikow /etc/mmelauncher.cfg oraz /sbin/mme-becker.sh z softu K0900 (mam tu na mysli oryginaly soft, bez "licencji" keldo) i tego nowego. jesli sa takie same to znaczy ze aktywator zadziala - tylko trzeba go jeszcze raz wgrac

U mnie było podobnie tylko,ze z softem 767 i 900. Mapy 6.22.4 wgrałem mając stary soft 767 i uruchomiłem aktywatorem od Keldo. Po miesiącu zmieniłem soft na wyższy, czyli 900 i znowu musiałem wgrać aktywator od Keldo aby mapy ruszyły. Także na obu softach aktywator keldo chodził bez problemow.Pytanie czy aktywator ruszy z softem 942? ^_^

Próbował ktoś zejść z wyższego softu np F900 na niższy 767 i nie było z tym problemu? :huh:

Edytowane przez hispano73

Opublikowano

Nie wgrywać aktywatorów , navi po wgraniu aktywatora darmowego już nie wstała!

Opublikowano
  • Autor

Nie wgrywać aktywatorów , navi po wgraniu aktywatora darmowego już nie wstała!

Rozumiem, ze piszesz aby nie wgrywać do tego nowego softu 942? :huh:

Edytowane przez hispano73

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Prośbę mam. Czy ktoś może mi sprawdzić w MMI 3G+ jakie wartości ma w "frontctrl"? Trzeba wejść w zielone menu, następnie "frontctrl" i tam będą Baud Rate Normal i Baud Rate SWDL. Z góry dziękuję.

Opublikowano

Nie wgrywać aktywatorów , navi po wgraniu aktywatora darmowego już nie wstała!

tez miałem taki przypadek :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.