Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)


sira

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, nazywam się Sławek i chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów :) w końcu się zebrałem, żeby napisać o moim nabytku :D Audiczka zakupiona w maju br. poniżej kilka szczegółów, dotyczących białasa:

Audi A4 B8 przedliftowa wersja z 2008 roku. przebieg 170 tyś. km

- skrzynia biegów 6-stopniowa manual

- bixenon + led przód i tył

- doświetlanie zakrętów

- wewnętrzny pakiet s-line (kierownica, fotele Alcantara, ciemna podsufitka)

- obniżone zawieszenie

- progi s-line

- felgi 18'

- regulowany elektrycznie fotel kierowcy

- zmieniarka 6 CD

- 4 eletryczne szyby

- test zegarów

- moduł bluetooth

chyba tyle z tych istotniejszych, możecie śmiało dopytywać :) wrzucam kilka fotek( autorstwa porzedniego właściciela z racji mojego lenistwa :decayed: ) do tej pory wskoczył grill z RS'a w kolorze czarny połysk wraz z kratkami zderzaka co widać na ostatnim zdjęciu. Znaczek Audi też oczywiście jest, zdjęcie zrobione przed wrzuceniem czterech pierścieni bo grill okazał się zwykłą chinszczyzną i trochę bylo kombinacji, żeby znaczek znalazł sie tam gdzie powinien :)

planowane mody:

-felga (już zamowiona - wybór padł na Stance SF01 w kolorze BRUSH BRONZE WITH MATTE BLACK CENTER :naughty::naughty: 19x9.5 ET40. Zamawiane u dealera Stance we Francji i jak mnie poinformowano samo malowanie trwa 6tyg. Podejrzewam, że odbywa się ono w Stanach tak więc przesyłka dodatkowo sie opóźni.. ale na dobre rzeczy warto poczekać :wink:

- wymiana wydechu w firmie MG Motorsport z regulacją głośności, wymiana intercoolera na wydajniejszy i strojenie w Dynosoft - zaczynamy 17 września :naughty:

- detaling

- zawieszenie gwintowane z regulowaną twardością (propozycje bardzo mile widziane ;) )

- większe lepsze hamulce (propozycje?)

- dach czarny połysk

- dyfuzor karbon bądz czarny połysk - 2 lub 4 końcówki nie mogę się zdecydować :P

- nakładki na pedały

- zmiana seryjnego nagłośnienia (?)

- dokładka pod przedni zderzak (decyzja po zawieszeniu i feldze)

- delikatny spoiler na tylną klapę

to by było chyba na tyle. czekam na pytania i sugestie :wink:

i2ug52t8.jpgbcdlngiv.jpguraduj6a.jpgxc263qu7.jpgz4wrpuiy.jpgj55em9xa.jpgyhq9xvlg.jpgolf5hzli.jpgsec7nf5o.jpgt6gzlvg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze glupie pytanie, ale jak sie jezdzi 3.0 w manualu, nie meczy wachlowanie zwlaszcza po miescie?

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill kupiony na stronie sa-tuning24.de ale wydaje mi się, że to wszystko będzie to samo czyli tandeta. Szkoda że nie można złapać tych części w aso. Mi osobiście dobrze się jeździ w manualu, nawet po mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko fela zapowiada sie ciekawie. Tylko nie rob krzywdy autu i dach zostaw w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to dach chciałem okleić folią :) teraz najważniejsza sprawa to zawieszenie, myślałem o KW ale słyszałem opinie że jest twarde nawet na łagodnych ustawieniach. ktoś ma? albo może coś innego godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy gwintów KW polecają je bo nie są ... twarde :decayed:

Nie myślałeś o 20" kołach ? Jakie opony planujesz ?

Samochód kupiłeś w PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jeden to inne zdanie :D najlepiej gdyby się wypowiedział jakiś użytkownik KW :) własnie długo się zastanawiałem czy 19 czy 20.. wybór padł na 19. najwyżej będę żałował :) oponka nie wiem jeszcze. musze oblukać gdzieś jak felga 19' wyglada na poszczególnych rozmiarach i cos wybrać :) ale z tym bez pośpiechu jeszcze grubo ponad miesiąc czekania na felgi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje i powodzenia w modach. jak pisze Gibons zostaw dach w spokoju i nie rób bydła z jakimś oklejaniem. jest białasek to niech taki cały zostanie. juz tu był jeden szpec co jeździ biało czarną krówką. felga szkoda że nie 20 ale wzór i kolorystyka :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka,obiecujące felgi,czekam jak zawitają na aucie,będę śledził temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka. Przebieg prawdziwy? Jak tam spalanie? Pewnie rzadko kiedy jest okazja sprawdzić średnie z takim silnikiem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przebiegiem to nigdy nie wiadomo, niby sprawdzalem w aso i sie zgadza ale roznie to moze byc. Spalanie przy mojej jezdzie ok 10l a przy mocnym bucie to kreci sie wokol 14 :) ale do 7 spokojnie mozna zejsc tylko ze co to za przyjemnosc z jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga nie doszła, musze jeszcze poczekac przynajmniej 3 tyg :kwasny: jak tylko dostane to wrzuce fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela fajna szkoda ze nie 20'' ladnie by sie wpasila, mam nadzieje ze ladnie poasdzisz te autko i siadzie nisko :) Powodzenia

p.s. jakies plany co do silnika , wiecej mocy bedzie czy to wystarcza ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 20' juz bym tak chyba nie poszalal

autko wlasnie sie robi, wydech i icek juz zmienione teraz czekam na dostrojonie:) moze juz jutro bedzie gotowe to wysle wynik z hamowni, sam jestem ciekaw jak wyjdzie :naughty:


samochodzik wrocil, wynik na zdjeciu :naughty::naughty:

dltblnzo.jpg

Edytowane przez sira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...