Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 1.9 TDI] moja srebrna z napędm na cztery laczki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale widzę że masz monochromatyczny wyświetlacz komputera

On chyba nie jest monochromatyczny. Monochrom przecież nie

wyswietla kolorów, a ja mam identyczny i wyświetlają się

kolory żółty i czerwony.

A furka naprawdę przaśna. W tym kolorku wygląda super :exclaim:

Opublikowano
  • Autor

Krisu,

dzięki,

widzę, że podobny sprzęt masz - nie bałeś się wirusować??

dzisiaj zacząłem się nad tym zastanawiać - jakby to było podciągnąć o te parę kucy? :smile:

Opublikowano

Ja się nie miałem co bać, bo już taką kupiłem :lol:

Jak gość opowiadał o wyższej mocy i ogromnym momencie

to podzieliłem te informacje przez 3 i wyciągnąłem pierwiastek

bo myślałem że bajeruje, ale nie dalej jak wczoraj byłem na

hamowni obciążeniowej w Gliwicach no i się miło rozczarowałem :biggrin:

Nie powiem Ci jaka jest różnica, bo nie mam porównania, ale wiem jedno.

Auto jeździ bombowo :exclaim: :exclaim: Już niejeden bubek w "sportowej"

bryce się zdziwił spod świateł :twisted:

bishop9 napisał/a:

pre_pl, Hugo,

chłopaki czemu się tak obsmialiście z kontrolki silnika??

przy przekręconym kluczyku się zapala i gasnie od razu po uruchomieniu silnika... coś nie tak?

Na zdjęciu masz włączony zapłon i kontrolka cały czas się świeci.A z tego co wiem to powinna od razu zgasnąć

_________________

Chyba koledzy niepotrzebnie wystraszyliście chłopaka :exclaim:

Właśnie odprowadzałem powóz do garażu i u mnie dokładnie tak

samo zachowuje się ta kontrolka. Zaraz po przyjściu do domu

przewertowałem instrukcję i doczytałem że jest to "system kontroli

spalin" i jeśli się pali cały czas to wskazuje niesprawność tego systemu.

Na mój mały rozumek to ciężko sprawdzić system kontroli spalin bez spalin :cool:

Opublikowano

widzę, że podobny sprzęt masz - nie bałeś się wirusować??

dzisiaj zacząłem się nad tym zastanawiać - jakby to było podciągnąć o te parę kucy? :smile:

tu sie nie ma nad czym zastanawiac .... :twisted:

jak motorownia zdrowa to trzeba wirusowac .... banan na twarzy murowany .... :lol:

Opublikowano

auto piękne ! ale z fabryki chyba wyjechała bez navi bo nie widzę anteny na dachu

Opublikowano
  • Autor

tiaaa...

brawo za spostrzegawczość... :biggrin:

navi dołożyli później - Pan Prezes sobie zażyczył... :lol:

a mnie to w graj... :lol:

Opublikowano

Piękna to jest faktycznie ale ta kontrolka to zeczywiscie dylemat co :cool::audi:

[ Komentarz dodany przez: T-żółw: 08-02-2007, 22:21 ]

zapraszam do naszego REGULAMINU :evil:

Opublikowano
Ale widzę że masz monochromatyczny wyświetlacz komputera a niby rocznik ten sam co mój, od kiedy wstawiali kolorowe?

To jest za dopłatą qwa :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.