Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 1.9 TDI] moja srebrna z napędm na cztery laczki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Untitled_1.jpg Untitled_2.jpg

Untitled_3.jpg Untitled_4.jpg

taka jest właśnie...

:quattro:

Opublikowano

no dałbyś trochę lepsze foty....

Ładny kolor, w środku "ponad standard" no i napęd ;)

Ale koła to chyba tylko 15' ?

Opublikowano
  • Autor

niestety...

i zimówki i letnie dali na 15'...

zimowe to chyba zostawię, ale za letnimi już się rozglądam!!! :lol:

Opublikowano

tam się pali kontrolka silnika ?

Opublikowano
tam się pali kontrolka silnika ?

yhy :biggrin:

Opublikowano

Śliczna :biggrin:

Ale widzę że masz monochromatyczny wyświetlacz komputera a niby rocznik ten sam co mój, od kiedy wstawiali kolorowe?

Zastanawiam się czy w swojej nie polakierować tych czarnych plastików na dole :question:

Opublikowano
  • Autor

a co z tą kontrolką silnika?

jak włączony jest silnik to sie nie pali...

tam się pali kontrolka silnika ?
Opublikowano

Fajna B6 :wink: no i na dodatek TDi...:twisted:

Opublikowano
  • Autor

i na dodatek

:quattro:

nawet nie przypuszczałem jaka to frajda... :biggrin:

Opublikowano

fajne :a4fan:

no jak to jest :quattro: i avant to nawet przyżyję, ze to jest 1.9 tdi :biggrin: :smile:

Opublikowano
  • Autor

pre_pl, Hugo,

chłopaki czemu się tak obsmialiście z kontrolki silnika??

przy przekręconym kluczyku się zapala i gasnie od razu po uruchomieniu silnika... coś nie tak?

Opublikowano
pre_pl, Hugo,

chłopaki czemu się tak obsmialiście z kontrolki silnika??

przy przekręconym kluczyku się zapala i gasnie od razu po uruchomieniu silnika... coś nie tak?

Na zdjęciu masz włączony zapłon i kontrolka cały czas się świeci.A z tego co wiem to powinna od razu zgasnąć

Opublikowano

to trzeba zawirusowac porzadnie i cieszyc sie objezdzaniem prawie wszystkiego co jezdzi po ulicach :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano

bishop9, nie ma co się martwić - podepnij pod vag, będzie wiadomo.

Podjedź dzisiaj do chłopaków na spota, pomogą :) (dzisiaj nawet chyba mają)

Opublikowano
  • Autor

troche zescie mnie wystraszyli... nie powiem...

przekrecam kluczyk - zapalaja sie wszystkie kontrolki, po chwili gasna, zostaje tylko ta zolta od silnika i czerwona od akumulatora

po uruchomieniu silnika obydwie od razu gasna...

jest jakis blad? jak tak to gdzie moge to szybko zdiagnozowac w Wawie?

Opublikowano

ładny furak .... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

dzieki...;)))

Opublikowano

avant ja sie patrzy

po prostu bajka i te wyposażenie :a4fan:

Opublikowano

nooo ladne te kaliskie auta :D gratulacje udanego zakupu, bardzo ladna furka, szczegolnie podoba mi sie wnetrze :) no i quattro.... bajka :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

jak funduszy wystarczy to może spodoba się też z zewnątrz...

za ładnymi felami się rozglądam...

a środek rzeczywiście klasa... aż żal wysiadać!!! :cry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.