Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 2.0T Q by darek181289

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

W końcu wziąłem się za prezentację mojej besiódemki :)

Kupiona w czerwcu. Jestem 3 właścicielem w pl. Jest to wersja usa, więc po małych przygodach za oceanem. Przed zakupem sprawdziłem historię, była trochę obita z przodu i z tyłu, airbagi nie wystrzelone, więc się zainteresowałem. Technicznie sprawna więc szybka decyzja i była moja :) zrobiłem nią ponad 2 tys, jeździ się bardzo fajnie, średnio spalanie mam 10-11l/100 km, więc nie jest źle, no i jak prawie wszystkie tfsi lubi olej :)

Brakuje S-line zewnętrznego, automatu i PDC, ale nie można mieć wszystkiego :P

Zrobione:

-rozrząd komplet przód i tył

- przegub prawy przód

- zaworek n80

- zawór PCV

- wszystkie żarówki zamienione na ledy (od pana Zajączkowskiego)

do zrobienia:

- sprawdzenie odmy oraz pokrywy zaworów, celem znalezienia nieszczelności, przez które BT rzyga olejem przed turbo

- wymiana poduszki silnika, która popuszcza olej

- naprawa popękanego fotela kierowcy

- dołożenie lotki na tylną klapę, bo tak smutno i łyso

- na następny sezon letni jakieś 18"

więcej zdjęć niebawem

f8d86f705dc8c536.jpg6613d2a4aae60520.jpg

Opublikowano

Coś słabo interesowałeś się tym autem. Bo powinien mieć obrysówki w zderzaku i klapa też jest z eu

Opublikowano
  • Autor

Coś słabo interesowałeś się tym autem. Bo powinien mieć obrysówki w zderzaku i klapa też jest z eu

klapa jak i zderzaki były uszkodzone, więc zostały wstawione europejskie elementy.

Opublikowano

Pokaż środek:-)

Opublikowano

to co on cały poobijany był ? :facepalm:

Opublikowano

Witam wszystkich

W końcu wziąłem się za prezentację mojej besiódemki :)

Kupiona w czerwcu. Jestem 3 właścicielem w pl. Jest to wersja usa, więc po małych przygodach za oceanem. Przed zakupem sprawdziłem historię, była trochę obita z przodu i z tyłu, airbagi nie wystrzelone, więc się zainteresowałem. Technicznie sprawna więc szybka decyzja i była moja :) zrobiłem nią ponad 2 tys, jeździ się bardzo fajnie, średnio spalanie mam 10-11l/100 km, więc nie jest źle, no i jak prawie wszystkie tfsi lubi olej :)

Brakuje S-line zewnętrznego, automatu i PDC, ale nie można mieć wszystkiego :P

Zrobione:

-rozrząd komplet przód i tył

- przegub prawy przód

- zaworek n80

- zawór PCV

- wszystkie żarówki zamienione na ledy (od pana Zajączkowskiego)

do zrobienia:

- sprawdzenie odmy oraz pokrywy zaworów, celem znalezienia nieszczelności, przez które BT rzyga olejem przed turbo

- wymiana poduszki silnika, która popuszcza olej

- naprawa popękanego fotela kierowcy

- dołożenie lotki na tylną klapę, bo tak smutno i łyso

- na następny sezon letni jakieś 18"

więcej zdjęć niebawem

f8d86f705dc8c536.jpg6613d2a4aae60520.jpg

Witaj :D

Gratulacje znalezienia fajnej opcji!

Ważne, że jest 2.0 T i Quattro :D

Jak znajdziesz przyczyny nieszczelności nie omieszkaj podzielić się info na forum.

Wrzuca na next sezon ładne 18" a te 17" daj na zimę , ja tak zrobiłem :D

Pozdrawiam serdecznie !

Opublikowano
  • Autor

to co on cały poobijany był ?

był tak obity, że nie trzeba było ingerować w konstrukcję, tylko wymienić zniszczone części. Nie uważam tego za druciarstwo jakich jest pełno na allegro.

instruktor 83, zdj środka wrzucę, jak naprawię spękany fotel

:)

Opublikowano

To trzeba było wymienić części na ori USA

Opublikowano

Popraw oznaczenia na klapie, bo trochę słabo wygląda. Jednak lepsza była niż moja, że na tą się zdecydowałeś? ;-)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

już takiego kupiłem, ale są rzeczy ważne i ważniejsze do zrobienia ;)

mały up:

-wymieniony BT oraz pokrywa zaworów, pobór oleju spadł do tolerancyjnego poziomu ok 400ml/1000km

- wymiana oleju na LM 5w40

- poduszka silnika

- zaworek n75, któremu odpadł króciec :/

- termostat

- filtr powietrza

podczas ostatnich mglistych wieczorów odkryłem, że mam bix-y skrętne :D oraz servotronic :)

do planowanych wydatków mam jeszcze naprawę popękanego fotela i ładne 18" na lato

kilka fot od pani fotograf :)

d729475065afd24b.jpg

7782965607b01a6c.jpg

c18910d9ac040df3.jpg

Edytowane przez darek181289

Opublikowano

już takiego kupiłem, ale są rzeczy ważne i ważniejsze do zrobienia ;)

mały up:

-wymieniony BT oraz pokrywa zaworów, pobór oleju spadł do tolerancyjnego poziomu ok 400ml/1000km

- wymiana oleju na LM 5w40

- poduszka silnika

- zaworek n75, któremu odpadł króciec :/

- termostat

- filtr powietrza

podczas ostatnich mglistych wieczorów odkryłem, że mam bix-y skrętne :D oraz servotronic :)

do planowanych wydatków mam jeszcze naprawę popękanego fotela i ładne 18" na lato

kilka fot od pani fotograf :)

d729475065afd24b.jpg

7782965607b01a6c.jpg

c18910d9ac040df3.jpg

już takiego kupiłem, ale są rzeczy ważne i ważniejsze do zrobienia ;)

mały up:

-wymieniony BT oraz pokrywa zaworów, pobór oleju spadł do tolerancyjnego poziomu ok 400ml/1000km

- wymiana oleju na LM 5w40

- poduszka silnika

- zaworek n75, któremu odpadł króciec :/

- termostat

- filtr powietrza

podczas ostatnich mglistych wieczorów odkryłem, że mam bix-y skrętne :D oraz servotronic :)

do planowanych wydatków mam jeszcze naprawę popękanego fotela i ładne 18" na lato

kilka fot od pani fotograf :)

d729475065afd24b.jpg

7782965607b01a6c.jpg

c18910d9ac040df3.jpg

Witaj,

Fajnie, że doprowadziłeś A4-kę do zdrowia :D

Bix-y skrętne fajna sprawa no i servotronic :D

ładnie wyposażona wersja się trafiła.

Zawieszenie masz 1BA?

Jakie masz końcówki wydechu?

Jakieś mody z mocą przewidujesz?

PS. Foty jak z albumu :D

Pozdrawiam !

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

tak, zawias 1BA, dlatego stoi jak koza :P może kiedyś będzie niżej :)

co do mocy to póki co mi starcza, ale nie mówię nie :P

Opublikowano

wymieniłeś pokrywę zaworów na nową ? Dlaczego ? ciekło z niej czy co ?

Opublikowano
  • Autor

wymieniłeś pokrywę zaworów na nową ? Dlaczego ? ciekło z niej czy co ?

pokrywa zaworów od wewnątrz ma taką jakby komorę gdzie odma zasysa powietrze z nad głowicy. Ta komora ma od spodu plastik, który z wiekiem się deformuje i między innymi przez to odma ciągnie więcej oleju w dolot. tutaj jest wszystko wypisane szczegółowo:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/567132-A-look-inside-the-Valve-Cover-(Pics-Video)-2nd-oil-separator

to jest oczywiście zamaskowanie problemu poboru oleju, ale tańsze to niż remont silnika

Opublikowano

kupiłeś nówkę z ASO ?

Opublikowano
  • Autor

tak, używana byłaby w takim stanie jak moja, więc to mijałoby się z celem...

nowa z aso niby poprawiona 06D103469N kosztowała mnie 775zł...

Opublikowano

dzięki za info :thumbup1:

Opublikowano

auto jest granatowe ?? jak już przód zmieniałeś to trzeba było wrzucić zderzak sline albo przynajmniej zderzak pod spryski reflektorów ;)

ogolnie jest co modzić :)

Opublikowano
  • Autor

auto jest granatowe ??

tak, taki ciemny granat, z daleka wygląda jak czarny,

ja nic nie modziłem z przodem, taki już kupiłem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bixy skrętne super sprawa! Odnow moze odbłyśniki wtedy będzie mega efekt :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.