Skocz do zawartości
IGNOROWANY

trzęsie budą pow. 120 km/h


lukasz2014

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem od dłuższego czasu, że trzęsie całą budą powyżej 120 km/h na równej drodze, na nierównościach nie jest to wyczuwalne. Wymienione tarcze, opony, felgi proste sprawdzone u trzech wulkanizatorów, wymienione łożyska, kompletne wahacze, wszystkie 4 amory wraz ze sprężynami eibacha pro kit. Na przegubie wewnętrznym jest minimalny luz, stuków nie słychac, wg. mechanika nie ma prawa mieć wpływu na te objawy. Zostały mi chyba tylko poduszki silnika/skrzyni. Pomóżcie proszę rozwiązać problem to już naprawde staje się uciążliwe;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od okolo 100km/h zaczyna a czym wyższą prędkość wzmaga sie po czym drgania osiągają apogeum po czym dalej ze wzrostem prędkości zanikają ? Czy cały czas są takie same ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się, mam tak samo jak przekroczę 120km/h to trzęsie budą, i nie wiem jaka to przyczyna strasznie to wkurza jak się jeździ autostradami. Ktoś może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, tylko ze w 8mce. Felgi powyważane tak jak byc powinno, oponki eleganckie a i tak trzesie kierą od 110-120. Słyszalem, ze to tez moze byc przegub ? Co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak tylko kiera to bardziej coś w kierunku kół bym się kierował. U mnie jest tak jak wspomniałem drgania są na całym aucie a na kierownicy mało co wyczowalne. Jeśli to przegob wew. to jest jakiś sposób żeby to zdiagnozować?

Edytowane przez lukasz2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja popre kolegów . Miałem podobny problem jeszcze w 80. Wymieniłem wewnętrzne przeguby i spokoj:) to nie są drogie rzeczy a na 99% problem tkwi w nich ostatecznie w półosi ale to stwierdzisz po wymianie przegubów. Daj znać jak wszystko będzie git:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...