Treść opublikowana przez 2shrek
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Cześć tym co jeszcze tutaj są, jeśli ktoś chce cię spotkać to ja się dołączam, można się spotkać albo na parkingu na Kauflandzie lub na parkingu za Shellem dużo miejsca i spokojnie
-
[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM
teraz do tych felg to pasuje auto obniżyć tak jak na moim profilu, -30mm np kit Eibach robi robotę ja gumę mam 215/45 i jest ok
-
Audi A4 B5 1.9TDI zielony kaktus
PiterA4, to stare zdjęcia, na chwilę obecną radio jest kolo fotela pasażera bo tam przeszkadzało a że mam na rzepach to nie mam nigdzie dziur. Jak będę miał chwilę to zrobię nową fotkę wnętrza Na dzień dzisiejszy walczę z elektryką bo przy zamykaniu i otwieraniu samochodu z pilota nie mrugają kierunki oraz teraz po przekładce lamp xsenony gasną mi jak włączę drogowe światła a powinny świecić stale ale nie mogę znaleźć odpowiedniego schematu by to ogarnąć.
-
Lampy zespolone do przedlifta śmieszne pytanie
Najlepsze co możesz zrobić to oddać te lampy a kupić ori używki Valeo, przynajmniej wszystko mają na swoim miejscu. Sam to przerabiałem a teraz ciesze się Valeo
-
Przekładka lamp lift na przedlift
W zazie problemów mam ori kostki do lamp bosch przed liftowych oraz schemat
-
Audi A4 B5 1.9TDI zielony kaktus
Przyszły małe zmiany frontu, w końcu wpadły lampy poliftowe ? została mała poprawka bo lewa lekko się trzęsie ale jak dla mnie git ? OBECNIE WCZEŚNIEJ
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Silnik 1.9Tdi 90km Koła 17" 215/45 Na baku około 1250km Trasa i miasto, spalanie wg kalkulatora 5-6litrow sporadyczna klima Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Raczej wiem kogo to auto bylo Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze SKV
ja w sumie tak jak skopiowaliście wyżej aktualnie mam zrobione 90tyś km przez 2 lata, jeździłem 90% po drogach miejskich i 10% po autostradzie i co ważne jeszcze mam obniżone auto o 30mm bo założyłem niższe springi Eibach felgi aktualnie 16" 205/55 i wszystko jest w porządku, nie miałem jak na razie żadnych problemów z prowadzeniem się samochodu oraz na przeglądzie miesiąc temu nic nie wyszło wszystko tak jak by było wczoraj założone
-
Co byście wybrali gwint czy springi
jak masz dobre amory to springi Eibach Pro- kit -30mm jest ok, co prawda mam 1.9 TDI ale jak dla mnie jeździ się ok
-
Sprężyny obniżające
Popieram Eibach Pro-kit -30mm sam posiadam i jestem zadowolony
-
wymiana wachaczy
ja osobiście wymieniłem 2 lata temu czyli 90tyś km temu sam wszystkie wahacze z przodu na SKV Germany i jak na nasze drogi i to że bardziej po mieście jeżdżę po dziurach niż po autostradzie to do dnia dzisiejszego nic nie wymieniłem
-
sprężyny obniżające a4 b5
ja mam aktualnie EIBACH -30mm i jak dla mnie jest ok, niżej niż seria na 17" auto dobrze się prezentuje jak dla mnie mam fotkę jak stoi na 16" bo 17" miałem tylko do testów i teraz się przymierzam do kupna 17" na lato tu masz link do springów: https://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-audi-a4-avant-8d5,-b5-e1537-140-pi-435.html na 15" po obniżeniu siedzi tak opony 195/65 na 16" felgach 205/55 Różnica między serią a obniżeniem, tył obniżony przód seria na 15"
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja nie dam rady wieczorami bo mam zmianę właśnie teraz od 18.00. Jedynie w weekend Kto ma ochotę to zapraszam do zgłoszenia się i można się spotkać w większym gronie. https://www.facebook.com/events/1604040103214047/ odświeżam temat jakieś propozycje na spotkanie? Gdzie i kiedy?
-
Audi A4 B5 1.9TDI zielony kaktus
ale będą pasować ori halo? Ja mam swoje lampy główne z halo już bo mam lampy BOSCH H7+H7+H1+W5W, i brakowało mi tylko przełącznika a w kratkach chce włożyć ledy by były dzienne ale żeby były bardziej schowane niż te co teraz są bo one są przejściowe a jak włożę kratki z polifta i halo to ograniczy mi wlot powietrza do IC
-
Audi A4 B5 1.9TDI zielony kaktus
Wiem wiem, właśnie szukam czegoś co spasuje nawet już mam pewne rozeznania co do halo jeden kolega z forum podpowiedział co i jak i teraz szukam Również pozdrowienia dla kolegi z okolicy i do zobaczenia na drodze Opis zaktualizowany o nowe fotki Poszukuje fajnych felg 16" Ori Audi albo VW oraz pompki centralnego zamka z pilotem
-
Kluczyk Scyzoryk
Odkupie pompkę wraz z kluczykiem scyzorykiem. Moja pompka ma oznaczenie 8L0 862 257 L Mam problem z pompką jak otwieram samochód to ona pracuje jeszcze przez jakieś 30 sekund czy muszę ją wymieniać? Co powinienem zrobić na samym początku?
-
Jakiej pompki szukac?
Mam pytanie o pompkę centralnego zamka, poszukuję pompki z pilotem ponieważ moja się kończy oraz nie miałem pompki z pilotem, czy wystarczy jak zmienię pompkę i zaprogramuję pilot? czy wychodziły piloty z 3 przyciskami czy tylko 2 przyciski?
-
Kluczyk Scyzoryk
wielkie dzięki za pomoc
-
wymiana wachaczy przód
aha dzięki za pomoc
-
wymiana wachaczy przód
to jak po prostu wybijać?
-
wymiana wachaczy przód
Mam pytanie może nie do końca w tym temacie ale chciałem się dowiedzieć jakiego ściągacza używacie do demontażu zawieszenia? możecie podesłać jakieś foto??? Z góry dzięki za każdą odpowiedź
-
Jakie zawieszenie
aha no to w takim razie będę wybierał MTS a co do obniżenia to jakie proponujecie? będę miał max 17". Zastanawiam się nad -30mm tylko czy nie za mało??
-
Jakie zawieszenie
a jak oceniasz tą firmę?? bo nie stać mnie na Eibach, chyba że coś innego polecasz?
-
Jakie zawieszenie
a z kąt będzie wiadomo że amorek ma obniżony skok? sam rozważam obniżenie swojego samochodu bo mam serie osobiście zastanawiam się nad takim co sądzicie? http://www.mts-technik.pl/2653/product/audi-a4-b5-sedan-mtskplau044