Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czym podklejic material


gargus8

Rekomendowane odpowiedzi

jakim klejem podkleic materiał z podsufitki? jakies porady kupiłem w sprayu klej do tworzyw stucznych ale po 2 dniach znowu sie od kleiła .niewiemczym to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem w tubce klej do materialu ,chyba w castoramie ,nalozylem pedzelkiem ,trzeba uwrzac na nadmierna ilosc kleju bo zostana plamy, jak dla mnie z doswiadczenia zwykly wikol da rade

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupowałem materiał czy ten sam przyklejales? ? Bo ja się rozglądam w temacie i wiem ze tam gdzie się kupuje materiały to mają kleje klej nazywa się bonaterm a plus.

Może jeszcze się ktoś wypowie kto już podklejal podsufitke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie do końca było dobrze zrobione . klej w sprayu jest klejem kontaktowym i należy go nakładać na obie klejone powierzchnie , po czym odczekać aż klej podeschnie i przykleić starając się nie zostawić "pauchów - wgniotów" . Jeśli po takim klejeniu odpadnie , to tylko jedno nasuwa mi się na myśl - klej składowany w mrozie i nie nadający się do wykorzystania .Pracuję na co dzień przy klejeniu paneli na jachty takimi klejami (dokładnie 3-M) i nigdy nie odpadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pryskałem obie strony odczekałem 5 min po czym złqaczyłem obie warstwy nie było zadnych bablow wszystko dokładnie sciereczka dociskalem i wyszło elegancko . po weekendzie kupie klej i jeszcze raz zabiore sie do roboty i dam znac :D dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklejanie ponownie starego materialu jest bezsensowne.

Klej ktorego uzywam to bonaterm AS.

Nalezy usunac stary material i wyczyscic dokladnie dykte. Nastepnie rozprowadzic klej na dykcie i poczekax ok 15min az calkowicie wyschnie a dykta wchlonie klej. Z materialem robimy podobnie. Nastepnie smarujemy ponownie dykte i przyklejamy i naciagamy material. Zabieg wymaga spokoju i opanowania. Ale nie trzeba miec ponad przecietnych zdolnosci manualnych aby sobie z tym poradzic. Material na sufity jest specjalny nie posiada od spodu podszewki aby byl bardziej elastyczny. Na avanta wystarczy 2mb materialu i litr kleju jezeli kladziemy go natryskowo. Ja do tego zabiegu rozwiercilem stary pistolet lakierniczy do srednicy dyszy 2.5mm. Koszt materialu nie powinien przekroczyc 60zl a klej nie wiem bo ja kupuje w bankach 20l

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinię kolegi wyżej. W starym materiale kruszy się gąbka i nie da sie jej przykleić ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...