Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer ori do sedana? Warto


dawid_92

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wolna przestrzen po lewej stronie i myślałem by wstawić oryginalny subwoofer w ten boczek. Jest sens ? Polecacie moze jakis schowek ładnie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori daje słaby efekt według mnie nie opłacalny.ja dokupowałem do avanta żeby uruchomić tylne głośniki i miałem go tydzień potem zainwestowałem w suba ze wzmacniaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori w tylnej polce i daje rade , jak masz jak mu polaryzacje odwrocic , czyli dac rewerse to jeszcze lepiej jest , ja moge taka opcje w radiu dac i znaczaca roznica jest, na pewno lepiej wsadzic wielki klocek do bagaja , ale kto co lubi :-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vixen co to znaczy przestawić polaryzacje?? Jak to się robi?

Ja też mam na tylnej półce dwa głośniki ( dałem do regeneracji, bo była membrana lekko pęknięta) z wbudowanym wzmacniaczem. Też ładnie grają

Vixen co to znaczy przestawić polaryzacje?? Jak to się robi?

Ja też mam na tylnej półce dwa głośniki ( dałem do regeneracji, bo była membrana lekko pęknięta) z wbudowanym wzmacniaczem. Też ładnie grają

A ktoś przypasowywał subwoofer w sedanie od avanta bądź innego modelu? Chodzi mi o ta wnękę po lewej stronie pusta wnęka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co to znaczy przestawić polaryzacje?? Jak to się robi?

Tu masz temat o tym (dotyczy on B6)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319940-avant-stockowy-subwoofer-poprawa-grania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny sub gra sobie gra ale przy głośniejszej muzyce słychać, że bas dobiega z plastikowej tuby bo trzeszczy. Moim zdaniem dobre głośniki w półce załatwią sprawę, chyba że ktoś lubi słuchać samego basu to skrzynia w bagażnik. Decyzja należy do Ciebie, ale moim zdaniem bass z oryginalnej tuby nie jest wysoce zadowalający :) Ale opinia jest jak ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzieki kolego za linka , mialem wlasnie wkleic , hm co do suba to nie wiem czy jest on w plastiku bo masz go w polce dolem do bagaznika, u mnie nic nie trzeszczy nawet jak jest bardzo glosno , jedynie lusterko na zewnatrz, moze to tez sprawa radia i ust. Bo radio posiadam pionka i jest podlanczane przez separator i dodatkowy wzmacniacz i gra to calkiem fajnie nie skrzeczy a sub nie spoznia .

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli do mnie to to ja mam pionner deh3300ub , tyle ze ja pisalem to o b6 , nie wiem jak w b5 wyglada technologia suba itp

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...