Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 BPW] 2.0 TDI Avant 2007r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przedstawiam moje skromne A4. Co najlepsze, od samego początku moich poszukiwań interesowały mnie tylko i wyłącznie A3 z benzynowym silnikiem. Nie chciałem słyszeć nawet o A4 czy A6, tym bardziej w Dieslu. Jeździłem po komisach, oglądałem, testowałem, jednak ciągle mi czegoś brakowało w tych samochodach. Po kilku tygodniach bezowocnych poszukiwań, wracając do domu stanąłem po drodze w jeszcze jednym komisie. Było tam tylko jedno Audi: A4. Wsiadałem do niej bez przekonania. Przejechałem się kawałek, i wiedziałem, że będzie moja! Posprawdzałem co się dało i tak auto weszło w moje posiadanie w Grudniu 2014r. zupełnie przypadkiem.


A oto co posiadają moje Cztery Pierścienie:

Dane Techniczne:


Silnik: 2.0 TDI PD BPW DPF
Lakier: Ibisweiss [LY9C]

Produkcja: 2007 / Model 2008
Moc / Moment obrotowy: Fabryczny 103 kW, 140 KM / 320 Nm, Faktyczny jeszcze nie sprawdzony :)
Skrzynia: Manualna 6 biegów
Buciki: 17"
Przebieg: + 240 000 km

Wyposażenie:

  • Kierownica wielofunkcyjna
  • Wzmacniane zderzaki
  • Tempomat
  • El. szyby przód
  • Podgrzewane przednie fotele
  • Klimatyzacja 2-strefowa
  • El. regulowane i podgrzewane lusterka
  • Nawigacja Audi BNS 5.0
  • Podłokietnik przód + tył
  • Parktronic
  • 6x Airbag
  • Centr. zamek, domykanie szyb, otwieranie bagażnika z pilota
  • Komputer pokładowy (pełny FIS)
  • Zestaw głośnomówiący Bluetooth
  • Elektryczna regulacja oparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa
  • Pakiet oświetlenia wewnątrz Ambiente
  • Relingi dachowe
  • Szyby atermiczne, zielone
  • Ramki zegarów i listwy dekoracyjne: Szczotkowane aluminium
  • Siedzenia standardowe kolor: SOUL

Co już zrobiłem:

  • Przednie światła pozycyjne, mijania, drogowe: zwykłe żarówki zmieniłem na PHILIPS BLUE Vision, przeciwmgłowe na PHILIPS WHITE Vision
  • Tylne lampy i podświetlenie rejestracji w LED
  • Fabryczne felgi 16" z oponami 205/55 zmienione na 17" 225/45
  • Założone większe rozpylacze z 2.5 TDI + delikatna korekta mapy
  • Audio: Wzmacniacz + Subwoofer 1000W JBL

W planach:

  • Wymiana turbiny na większą + większy Intercooler
  • Przyciemnić szyby
  • Obniżyć delikatnie auto zastępując fabryczne sprężyny sprężynami obniżającymi
  • Zamienić radio BNS na RNS-E

Póki co, plany skromne, jednak efekt jakiś tam będzie :) Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje lub uwagi, chętnie wysłucham i czekam na opinie :)

A to moja Perełka :)


wrqe4mtp.jpg



rza67cbj.jpg



fiyaoonk.jpg



zntj3lfp.jpg

Opublikowano

Bardzo ładne autko. Kolor mało spotykany i zarazem unikatowy. Powodzenia w modach !

Opublikowano

Wow, biały BPW, super! RNS-E koniecznie!

Opublikowano

Brakuje mi tu soczewek i Xenonu :)

Poza tym... Bezawaryjności :) W moim przypadku się to nie sprawdziło w Silniku BPW :)

Opublikowano

Moim zdaniem, "zupełnie przypadkiem" dobry wybór. :) Różnica między a3 a a4 jest kolosalna. Auto ogólnie ładne, ale koniecznie trzeba je obniżyć!!! :D

Dodaj jeszcze zdjęcia wnętrza.

Opublikowano

Koniecznie niżej! Wrzuć jakieś lepsze fotki i dodatkowo fotki wnętrza.

Tak jak wyżej. RNSE, Bix a później już poleci z górki. :wink4:

Opublikowano

Różnica między a3 a a4 jest kolosalna.

polemizowałbym... ja zupełnie przypadkiem zamiast B7 kupiłem 8P Sportback i byłem mega zadowolony z auta.. które de facto w środku ma tyle samo miejsca, a jedynie mniejszy bagażnik ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za Wasze opinie i sugestie! Wybaczcie mi moje milczenie, jednak ostatnio kiepsko było z czasem, ale na pewno nowe zdj. się pojawią jak tylko będę miał więcej wolnego! :) Jeśli chodzi o obniżanie, to szczerze mówiąc najchętniej wrzuciłbym 19" i położył ją na glebie do oporu, jednak sporo jeżdżę w trasy i cenię sobie komfort jazdy a zarówno kiepski dojazd do domu jak również tragiczny stan dróg praktycznie w całej południowej Małopolsce, gdzie najczęściej się przemieszczam, nie pozwalają mi za bardzo na nisko-profilowe gumy i posadzenia jej na gwincie :cry: dlatego mogłem sobie pozwolić jedynie na 17" z oponami 225/45, :unsure: rozważam oczywiście zakup sprężyn obniżających, więc jeśli ktoś miał z tym do czynienia, ma jakieś sugestie bądź uwagi, to chętnie wysłucham :)

Brakuje mi tu soczewek i Xenonu :)
Poza tym... Bezawaryjności :) W moim przypadku się to nie sprawdziło w Silniku BPW :)

Czytając "Biografię" Twojej Ślicznotki, dziwię się, że u mnie jak na razie tylko wtryski padły :o jeśli spotka mnie podobna historia jak Twój BPW, to zrobię SWAP na pewny 1.9 TDI :) W każdym bądź razie dzięki za pocieszenie :) Niestety na ładne oczka trzeba sobie zasłużyć :lol1: póki co turbo daje się już we znaki, więc na razie rozglądam się za nową turbinką i od razu większy Intercooler, żeby miała czym "oddychać" :JC_fan:


Różnica między a3 a a4 jest kolosalna.

polemizowałbym... ja zupełnie przypadkiem zamiast B7 kupiłem 8P Sportback i byłem mega zadowolony z auta.. które de facto w środku ma tyle samo miejsca, a jedynie mniejszy bagażnik ;)

Mi osobiście A3 Sportback nadal się podoba, jednak w związku z tym, iż są dość pożądane, to w większości oglądanych przeze mnie egzemplarzy po oględzinach wychodziło, że albo bite, albo nieraz grubo cofnięte :wtf: Drugą sprawą był właśnie niezbyt pojemny bagażnik, do którego Sub 1000W nijak by nie pasował :)


Udało mi się w końcu zajrzeć na forum, więc przesyłam jeszcze kilka fotek :)
457b23de0cd4057f.jpg

ad5a50e8f4791433.jpg

8028833320e52ab9.jpg

6a23ab5691abcdde.jpg

f254dac2c292931d.jpg

9476cd0a82a33da1.jpg

Opublikowano

Ładna ta biel w tej a4. Światła z tyłu były czy kupione? Dobrze się sprawują ?

Opublikowano

Fajna baza do modów:-) szczególnie s-line zewnętrzny by się przydał:-) kolor na plus:-)

Opublikowano

Kupiłeś bardzo ładne auto , dobra baza do modów , oby bezawaryjne :hi:

masz bpw swap na 1.9 go nie uzdrowi chyba ze kupisz 1.9 po remoncie

opanuj typowe bolączki , napęd pompy ,może wałek ,pd , turbo chodz narazie to pojezdzij nie szukaj kosztów

Pozdr

Edytowane przez michałswd

Opublikowano
  • Autor

Ładna ta biel w tej a4. Światła z tyłu były czy kupione? Dobrze się sprawują ?

Światła z tyłu zakupiłem osobiście i sprawują się bezproblemowo :) montaż 5 min. Plug&Play :) i cieszy oko przede wszystkim :)

Fajna baza do modów:-) szczególnie s-line zewnętrzny by się przydał:-) kolor na plus:-)

na temat dokładki s-line jeszcze nie czytałem, ale oczywiście wezmę pod uwagę, w szczególności jeśli da nieziemski efekt :)

Kupiłeś bardzo ładne auto , dobra baza do modów , oby bezawaryjne :hi:

masz bpw swap na 1.9 go nie uzdrowi chyba ze kupisz 1.9 po remoncie

opanuj typowe bolączki , napęd pompy ,może wałek ,pd , turbo chodz narazie to pojezdzij nie szukaj kosztów

Pozdr

Póki nie mam problemów z silnikiem to zostaje seria, pompki padły, więc skoro już musiałem robić, to myśląc przyszłościowo zamontowali większe :) napęd pompy po zimie zostanie zmieniony :) Na razie nawet jeszcze DPF się trzyma, więc czekam aż się rozsypie :) znajomy, który ma Paska z tym silnikiem (136KM) i chętnie mi poradzi jak wyciągnąć 240KM, więc co będzie do remontu, to seryjne na pewno nie powróci :)

Opublikowano

znajomy, który ma Paska z tym silnikiem (136KM) i chętnie mi poradzi jak wyciągnąć 240KM

Ciężki temat-to jest oporne 8V :wink:

Opublikowano

znajomy, który ma Paska z tym silnikiem (136KM) i chętnie mi poradzi jak wyciągnąć 240KM

Ciężki temat-to jest oporne 8V :wink:

Pierdoły wyssane z palca...

Opublikowano

znajomy, który ma Paska z tym silnikiem (136KM) i chętnie mi poradzi jak wyciągnąć 240KM

Ciężki temat-to jest oporne 8V :wink:

Pierdoły wyssane z palca...

jeszcze napisz że tanim kosztem do zrobienia :polew:

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Jeżeli parę tysi to dla Ciebie drogo, to jezdzij polonezem;)

Opublikowano

parę tysi......euro :polew:

Edytowane przez Rabbi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.