Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.


Andrast

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo ważne pytanie mam w samochodzie zwykłe fotele w skórze i pełnej elektryce i chce je wymienić na fotele s-line skóra-alcantara z elektryką tylko w ledźwiach.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5675563553

Czy będzie jakiś problem jak przy zmianie? czy coś nie będzie działać? Czy szyny itp są takie same? proszę o pomoc bo nie chce kupować foteli żeby zaraz je odsprzedawać...

5e44da6e85c8304dmed.jpg

To są dotele które posiadam.

I powiedzcie mi cena 2450 za te fotele chyba całkiem atrakcyjna nie?

I ostatnie pytanie ile mógłbym wziąć za te swoje fotele?

Pozdrawiam

Edytowane przez Andrast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to zamawiam, a powiedzcie mi w przybliżeniu wartość tych pełnych skór co mam możecie ocenić?

I jeszcze jedno pytanko, pomalowanie tych drewnianych listew ozdobnych na piano black to jakiś problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fotele wymienione, tylko jest mały problem dwie z trzech końcówek pasowały idealnie ale trzecia...i tu jest problem. Trzeba jest całkowicie inna także nie pasuje do gniazda które mam w samochodzie, mało tego kabelki sa całkowicie inne i nawet zmienienie końcówki nie za wiele da. Końcówki na zdjęciach. Jak temu zaradzić i za co one są odpowiedzialne ?:)

f7f59a240b109642med.jpg

13f472e8a9baba05med.jpg

Zółta to końcówka w starym fotelu i takie mam gniazdo pod fotelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wyskakuje mi bład air bag, ale nie mam takiej żółtej końcówki w tych nowych fotelach...Tzn, że mógł ktoś uciąć i nie widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mam takiej żółtej końcówki w tych nowych fotelach...Tzn, że mógł ktoś uciąć i nie widać?

a masz wogole AIR BAGI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiesz co...zabiłeś mnie ;)jak to sprawdzić?

238a83dca987fe3egen.jpg

(to są moje fotele)

Możliwe, że nie mam ale w takim przypadku co mam zrobić z kontrolką airbagów bo cały czas daje mi po oczach ;)

Edytowane przez Andrast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mowie nie widzę żadnych kabelków więc chyba w tych nowych fotelach nie mam air bagów.

Jak wyłączyć błąd w komputerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mowie nie widzę żadnych kabelków więc chyba w tych nowych fotelach nie mam air bagów.

Jak wyłączyć błąd w komputerze?

musisz załozyc air bagi wtedy błedy zniknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zszedłem teraz do samochodu i teoretycznie powinienem mieć bo na bokach jest naapis AIR BAG. Możliwe, że facet poprostu poucinał te kable i schował ? Bo już zgupiałem...

Jeszcze nie sprzedałem swoich starych foteli a jak patrze po aukcjach na te poduchy to je się jakoś wkłada w fotel tak?

Jest gdzieś jakaś instrukcja/opis?

Edytowane przez Andrast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna je wymacac. Drugim sposobem jest sciagniecie platikowych oparc siedzen i zobaczyc na wlasne oczy - choc tu trzeba uwazac zeby nie polamac platikowej ramki wewnatrz fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumie, że jak jej nie wymacam to wkłada się ją od (tyłu) trzeba zdjąc plastikową osłonę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze nie rozebralem nic w moim a4, wiec polazlem to zrobic.

Oprocz zdjecia oparcia, musialbys jeszcze zdjac tapicerke, bo poduszka jest za metalowa rama fotela. Patrz na fotki (czerowne kolko). Poduszke widac przez te okragle otwory, plus wychodzi tam dodatkowo czarny kabel.

rt8m2avj.jpg

48ysqpcw.jpg

Zeby zdjac tapicerke musialbys ja powyczepiac z tej platiskowej ramki kotra zobaczysz po sciagnieciu oparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiesz co...zabiłeś mnie ;)jak to sprawdzić?

238a83dca987fe3egen.jpgak

(to są moje fotele)

Możliwe, że nie mam ale w takim przypadku co mam zrobić z kontrolką airbagów bo cały czas daje mi po oczach ;)

Na tym zdjęciu brak przycisków na klimatronic od grzanych foteli ( klimatronic do wymiany plus do zrobienia instalacja ) Czegoś nie rozumiem miałeś fotele w pełnej skórze bez grzania :eusathink::eusathink:

Edytowane przez dobry1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem zapytac, bo Andrast napisal wyzej o 3 wtyczkach, u siebie w takich samych foteleach z alcantara mam 4 wtyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fotelu kierowcy mam 6 wtyk :wink:

Tez sobie kiedys zaloze masazer jajcow i bede mial 6. Na kazde po 1 wtyce? :grin:

A wracajac do tematu, kolega musi obczaic te poduszki. Wkur... sie na sprzedawce gdyby ich nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...