Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zweryfikowanie faktycznej pojemności silnika


panfranek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

już po zakupie auta zorientowałem się, że pojemność mojego 1.8T BFB jest w dowodzie inna niż w rzeczywistości a mianowicie zamiast 1781 cm jest 1784 cm. Wychodzi na to że w wydziale komunikacji nie mają pojęcia o tym co robią i wystawiają dowody rejestracyjne na silniki które nigdy nie występowały. Gdzie to odkręcić? Czy np w ASO potwierdza pisemnie mi faktyczną pojemność silnika i czy będzie to odpłatne? A może udać się gdzie indziej?

Dodam że ksiązki serwisowej nie posiadam, Briefu (samochód sprowadzany) również nie mam, lecz dzwoniłem do WK i w niemieckim Briefie też jest błędna pojemność.

Ktoś mi doradzi w tej kwestii gdzie i w jaki sposób to sprostować przed rejestracją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ci przeszkadza taka mała różnica?

rozumiem, jeśli byłaby to różnica 100 cm ale w Twoim wypadku to jest gra nie warta świeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a co Ci przeszkadza taka mała różnica?

W tym że jeśli chciałbym wykupić AC i miałby jakiekolwiek zdarzenie ubezpieczyciel zapewne tych 3 cm3 się doczepi... to jest na dobrą sprawę jedyny powód powstania tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że 3 cm3 miały by wpływ na to czy ubezpieczyciel wypłaci Ci kase? Uważam, że demonizujesz troszke :)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam sobie tej pojemności nie wpisałeś dlatego wina i tak będzie nie twoja ,a wydziału komunikacyjnego gdzie ślepej urzędniczce zlała się jedynka z czwórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...