Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera zewnętrzna monitoring


aker

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chcę założyć kamerę zewnętrzną na mojej posesji.Znalazłem dwie kamerki,podpowie ktoś którą się zainteresować.A może macie u siebie jakieś inne.Nie znam się na tych opisach co tam opisują.

http://www.foscam.com.pl/produkt/277/kamera-zewn%C4%99trzna-wifi-foscam-fi9805w-36xir-hd960

http://www.alexim.pl/kamera-axp-thar-2m-p2p-s-p-1042.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zamierzasz rejestrować video czy tylko oglądać na żywo. Bo jeśli chcesz to nagrywać to potrzebujesz jeszcze rejestratora. Wprawdzie kamera AXP ma możliwość nagrywania na kartę SD, ale jak można poczytać w komentarzach to nagrania z karty można tylko skasować wkładając kartę do komputera lub sformatować całą jej zawartość zdalnie - brak możliwości wybiórczego kasowania zdalnie. Poza tym przemyślał bym jednak temat wifi i jeśli była by taka możliwość to pozostał jednak przy kablu - jest to na pewno mniej zawodny sposób przesyłania danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy że zainteresowaliście się moim tematem,co do sprawy to mam problem jeśli chodzi o kabel.Musiał bym dużo ryć w ścianach żeby tak zrobić.Przyznam się że internet też ciągnę przez wifi i nie mam z tym problemu,mam go na strychu i na poddaszu i parterze nie ma żadnych problemów.Do takiej kamery z wifi chyba da się podpiąć taki rejestrator,a jak nie to będzie to co nagrywa na karcie i na żywo.Możecie doradzić którą wybrać kamerę z tych dwóch co podałem.

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co do kamer to najlepiej jest wpisać model kamery w youtube, porównać jakość nagrań (w dzień i w nocy) i samem wybrać odpowiednią.

Co do rejestratora to, tak do kamer wifi można podpiąć rejestrator.

Co do wskazówek lukone to muszę przyznać, że to dobra propozycja jak za takie pieniądze.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,wiem patrzyłem na youtube i one prawie wszystkie ładnie odbierają dla potrzeb kupna ale nie ma się co czepiać bo nie oszukujmy się na coś lepszego trzeba więcej wyłożyć.Kolego Lukone polecasz swoją propozycję i mam pytanie czy jest wifi w tym zestawie bo jak wcześniej wspominałem nie mam możliwości podłączenia na kabelku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...