Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Giełda Dolnośląska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Misiek ku... Myślałem że to Krzysiek lewy zabiera. :facepalm::grin:

Opublikowano
6 minut temu, szczuraz napisał:

Misiek ku... Myślałem że to Krzysiek lewy zabiera. :facepalm::grin:

hehe, no niestety lewy zabrał jakiś Karol:P

Opublikowano

Siema Michal.[emoji111][emoji16]
A ja bym wzial mala drobnostke: uchwyt na kubek.
Myslalem wsadzic wlasnie angielski w miejsce esp i wizytownika,bo mi sa zupelnie zbedne.
A dwa uchwyty gdzies na dluzsza trase dla mnie i Wiktorii jak znalazl.[emoji16]
Napisz na priv cene,Wiktoria w piatek jedzie do rodzicow do Jeleniej na caly tydzien,wiec gdybys sie gdzies krecil w okolicy,to moze bys jej podrzucil,jak ostatnio.[emoji6][emoji28]
Adres i telefon juz masz.[emoji4]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

posiadam alternator valeo 140a moze ktos potrzebuje na czesci alternator byl w pelni sprawny ale przy probie odkrecenia sprzegielka wygiolem jedna lopatke oddam za dobre piwo

Edytowane przez Daniel112

Opublikowano

Sprzedam zwykły fotel kierowcy swing jak i w tym samym kolorze zwykłą kierownice z poduchą :P

Opublikowano
  • Autor

Vp 44 AYM 700 pln

Rozrusznik 2.5 v6 pod multitronic 250pln

Alternator 2.5 v6 130pln

Kompresor klimy 2.5 v6 250pln

pompa wspomagania 2.5 v6 100pln

Multitronic JKX poprawiony 1700pln

 Turbo 2.5 v6 300pln

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kupię czujnik temperatury.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Opublikowano

Sprzedam 2 żarniki Vertex D4S 4300K. Nieużywane za 100 zł.

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, tales napisał:

Kupię czujnik temperatury.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

Nikt tu kolego nie ma szklanej kuli. Doprecyzuj który i do czego. ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, szukam jakiś felg do B6 na lato, w minimum zadowalającym stanie . Biedronki po roku czasu już mi się znudziły :lol: Może ktoś z Was pozbywa się starego zestawu przed sezonem.

Edytowane przez Antybiotyk

Opublikowano
  • Autor

Jest opcja że będę sprzedawał włoskie S-line z b6 z oponami 225/45/17. Myślę na razie nad ceną. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.

Moze ktos chetny na kola z oponami 18",szer.8,5",rozstaw 5x120,opony 225/40/18.

Zdjecia i wiecej info w linku:

https://www.olx.pl/oferta/alufelgi-asa-gt2-18-quot-5x120-8-5-quot-opony-225-40-18-CID5-IDuD3dh.html

Pozdrawiam

Robert

Opublikowano
  • Autor

Kupię przepływomierz AWX/AVF

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kupię dwie zużyte baterie od laptopa. Cena do dogadania.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 17.06.2018 o 00:18, szczuraz napisał:

Kupię dwie zużyte baterie od laptopa. Cena do dogadania.

Do jakiego laptopa? Powinienem mieć coś z Lenovo.

Opublikowano
  • Autor

Obojętnie. Rozbieram je dla ogniw. ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kupie od kogos ElsaWin z Wro albo okolic , jak ktos ma prosze o kontakt na pw, thx

Opublikowano
18 godzin temu, KubiaK napisał:

kupie od kogos ElsaWin z Wro albo okolic , jak ktos ma prosze o kontakt na pw, thx

Mam esle na płytach. Mógł bym pożyczyć. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Moja audi szuka właściciela.

 

 

Opublikowano

Kupię jakieś ładne 17 koła Fajnie jakby były z oponami na zimę w dobrym stanie ale nie jest to konieczne. Głównie szukam s-line o -takie:

felgi-sline-17-5x100-75j-opony-skarzysko

Ale inne ciekawe też mogą być.

Najlepiej z wrocka chociaż mogę po dobrą cenę czy stan podjechać +/- 100km

Edytowane przez Patryks25

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.