Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o ocenę logów


Fritz

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po naprawie silnika, uszkodziło się gniazdo w głowicy co spowodowało urwanie zaworu. Opiłki poszły na wirnik turbo uszkadzając wirnik. Wymieniony został tłok, głowica oraz zregenerowane turbo.

Resztę logów zrobię niebawem.. ale niepokoi mnie grupa 093 i wartość -6 co by świadczyło o jakichś nieprawidłowościach w rozrządzie???? Ktoś zna się na temacie i wie jakie wartości tam powinny występować???


dodam że auto narazie jeździ na PB i logi też wszystko robione na PB


jeszcze też pytanie czym może być spowodowane wysokie napięcie czujnika spalania stukowego na jednym z cylindrów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-6 to tak na granicy jest poprawnosci, jesli jezdzi ok i zadnych bledow nie ma to chyba nie ma co grzebac, na wartosci napiecia nie patrz, wazniejsze jest to co w kanale 020 a tam jest ok.

Wysłane z mojego Q8HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem zmienić olej, przejechane 1000km od remontu. Zaczolem od plukanki Vavoline, auto pochodziło sobie 20min na wolnych obrotach. Spuszczony olej był czarny jak by mial przejechane z 30tyś a zalewany był swierzy. Zalalem Mobila 5w50. przy okazji zmieniłem świece na nowe PFR6Q. Zrobiłem jeszcze raz logi bo myślałem, że trochę się poprawi kwestia cofania zapłonów... ale teraz wygląda to tak...

http://vaglog.pl/log_234738.html

http://vaglog.pl/log_234737.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego na poprzednich swiecach w pierwszym logu po remonciuew nie bylo zadnego cofania zaplonow wiec radzil bym ci sprawdzic przerwe na swiecach powinna byc 0,7 mm i druga sprawa to paliwo powinno byc 98 i z jakisjs dobrej stacji paliw:) bo teraZ to ci na kanale 20 cofa zaplony jest to dopuszczalne te wyniki ale wczesniej w pierwszym logu jak zalozyles nowy temat byly same zera. wiec po sprawdzaj te swiece i paliw,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...