Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiana (czyw warto i jest sens)?


zybi81

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie mam ori słoneczka 15" 1443333146-365-x-350px-12027538_10050653 (chciałem na zimę zostawić. Felgi wymagają piaskowania i malowania (kapselki są już zregenerowane), ale mam możliwość na bezgotówkową zamianę na takie też 15"1443332414-612-x-502px-12049212_10050611 Dość niechlujnie zregenerowane (lakier) , proste. Warto czy odpuścić sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 roboty nigdy nie zrobi, więcej zachodu z regeneracją ich niż to jest warte.

zostań lepiej przy swoich słoneczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatw sobie co najmniej 16 a słoneczka zostaw na zime. Lepiej trochę zapłacić i cieszyć się wyglądem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o robienie roboty (marzy mi się 17" ale nie ma miedzi :P ) tylko o wzór, właściwie to 1 i 2 musiał bym poddać regeneracji bo lakier odłazi, zregenerowane mam tylko kapselki od słoneczek które leżą w garażu, bo kradną ch..e u mnie na parkingu i jeszcze nie wiem kto. 1 i 2 są proste i nic mnie to nie kosztuje. Mogę sobie wybrać, dlatego pytam jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z tymi baranami, masz kapselki a na drugi dzien ich nie masz ... Słoneczka jak patrzałem w dobrym stanie nawet za 6 stów idzie opchnąc moze i by znalazł coś w zamiane, ale pewnie jezdzisz tym samochodem to taka opcja by nie wchodziła w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem. Słoneczka są proste to fakt,ale farba poodpękiwała i poprzedni właściciel walnął to sprayem i teraz znowu odłazi, na dodatek nie prysnął clarem i bród strasznie się wżarł i nie mogę tego wyszorować na rancie. Dodatkowo myślałem żeby wywiercić czwórką otwór pomiędzy śrubami,nagwintować i kapsle od słoneczek przykręcić,ale 1 że nie bardzo mi się chce,a 2 to trochę osłabi felgę. Większość radzi mi zostawić słoneczka,a wszystko we mnie jakoś skłania mnie do tych drugich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kurcze na silikon go wkleić zawsze mozna go odkleić i sie pobawic, a jak złodziej zobaczy ze cos trzyma to albo ucieknie albo wroci drugi raz i spróbuje inaczej, no na takich to sie nie uratujesz chyba, że strzeżony parking albo garaż :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłbym "słoneczka", bo to naprawdę dobra i solidna felga. Ta druga nie jest jakaś bajerancka, moim zdaniem Twoje ładniejsze :)

A co myślicie o podpisywanie dekielków ? Np swoim numerem rejestracyjnym ? Bo chyba innego sensownego rozwiązania nie ma. Ewentualnie jeździć bez, ale to kiepsko znowu wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie ma sensu, bo jak zobaczysz audi na słoneczkach z kapslami to podejdziesz i ściągniesz kapsle żeby zobaczyć czy twoje? Raczej nie. skłaniam się do zrobienia czegoś takiego jak opel w starych felgach miał. nawiercić , nagwintować i przykręcić kapsel na śrubę z jakąś nietypowym łebkiem. W końcu ten otwór po wiertle 4 chyba aż ta jej nie osłabi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pomysł mi skoczył aby jeszcze ten łeb rozwiercić, ale teraz jak tu koło odkręcić w razie awarii. Myślę, że złodziej przyszedł by drugi raz do tego samochodu i by sobie odkręcił jeżeli, aż tak by je chciał jedynie zabezpieczy to przed takimi co z imprezy wracają i chcą sobie "żarty" porobić frajerzy :P

Ps. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282214-zabezpieczenie-dekielkow-przed-kradzieza-do-audi-a4-b6/

znalazłem na forum, gościu tak zrobił ja bym poszedł może krok w przód i zamówił sobie śruby z łbem stożkowym i gniazdem na imbus czy na gwiazdkę i normalnie je dokręcił aż się łeb schowa. Praktyczne i wygląda super :)

Edytowane przez kafarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlodziej1.jpg

Pomysł dobry ale na takiego złodzieja

"Większy" złodziej może wrócić drugi raz "przygotowany"

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne juz mi pomysły do głowy nie przychodzą niestety, może podłączyć fele do prądu z przetwornicy 12V/230V? Haha :D Ps. Fele marzenie :wink: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...