Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Odprysk na szybie Pakiet szyby


Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie mi powiedziec czy jak mam Pakiet Szyby w PZU to jest szansa ze wywalcze ori szybe? Czy to tylko w przypadq AC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pakietu szyby nie dostaniesz ORI tylko zamiennik. Chyba, że nie ma zamienników na rynku, ale w przypadku A4 B6 są. Zamiennik możesz sobie wybrać tego samego producent co ORI, jedynie znaczków VW OOOO nie będzie na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda...

Dzieki

Z pakietu szyby nie dostaniesz ORI tylko zamiennik. Chyba, że nie ma zamienników na rynku, ale w przypadku A4 B6 są. Zamiennik możesz sobie wybrać tego samego producent co ORI, jedynie znaczków VW OOOO nie będzie na niej.

A powiedz mi wiesz moze jaka firma produkuje szyby ma pierwszy montaz do b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum, bo jest temat na 100% o szybach i jakiejś podkładce że nie pasuje bo często mylą z b7 żebyś nie musiał latać po kilka razy wymieniać!

to chyba to:
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302135-wymiana-szyby-z-ubezppieczenia-autoszyby/page-1

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze az takiego problemu nie bedzie lecz zastanawiam sie jeszcze nad taka rzecza:

Uszkodzenie szyby zglasza sie przez telefon. Babeczka wypytuje o to czy ma czujniki i w ogole. Jak bym jej mowil ze ma wszystko to jest wieksze prawdopodobienstwo ze nie beda mieli zamiennika a mam znajomego w serwisie i moze by mi pomogl z tym. Sory ze kombinuje jal jakis zlodziej ale zycie mnie nauczyli ze trza kombinowac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie manewry Tobie nie przejdą, każda wymieniana szyba jest fotografowana i zdjęcia przesyłane do PZU, więc mogą łatwo zweryfikować czy miałeś faktycznie taką szybę.

Żebyś sobie później nie narobił większych problemów niż to warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem wlasnie jakie jaja z tym nordglasem.

Zastanawiam sie wlasniewlasnie co zrobic bo wzialem pakiet szyby jak juz mialem odprysk bo myslalem ze bedzie szedl dalej ale pol roku minelo i nic. Odprysk lapie sie na naprawr i nie wiem czy naprawic czy moze nowa szyba z ubezpieczenia lecz nieorginalna. A naprawiaja tez szyby z tego pakietu czy tylko wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby tez naprawiają. Jeśli na odprysk nie nakleiles od razu taśmy to będzie go po naprawie widać. Powiedział mi to koleś w serwisie szyb. Kilka razy miałem naprawione szyby i po naklejania od razu taśmy naprawa prawie nie widać. Jeśli zakwifikuja ci szybę na naprawę to nowej nie dostaniesz. Ja raz sobie pomogłem bo był odprysk. Taki niezdara ze mnie ze młotek spadł mi na szybę hahaha i dostałem nowa szybę. Co do szyby czy ori czy nie to dla mnie nie ma znaczenia. Pakiet szyb kosztuje śmieszne pieniądze ja mam go gratis wiec szybę co roku można wymieniać ;)

Edytowane przez .Pablo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej tasmy? Zwyklej takiej? Nic nie naklejalem. Chyba wymienie cala. Bo niedlugo mi sie konczy ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Trzeba jej mocniej kuku zrobić bo są pogłoski że nie chcą bulic przy małej usterce, a jak już zglosisz to kaplica.

[emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu odradzacie Nordglass ? Ja miałem u siebie szybę przednią tego producenta i nie miałem z nią problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales szczescie, mialem we wczesniejszym aucie i byla strasznie podatna na zarysowania.Nie bylem zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...