Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navigation plus


mcich

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy. Zawiesił się ekran. MP3 grają ale nie można zmienić utworu, otworzyć ekranu, innymi słowy poza rozgłaszaniem i wyłączaniem nic nie działa. Co to może być? Czy mogę wykonać na pierwszy rzut jakąś prostą czynność? Gasiłem silnik, zamykałem drzwi, włączałem. Wisi ekran, muzyka gra, telefon słychać jak się wpina w bluetooth i nic poza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij klemy od akumulatora ;) Po tym zabiegu radio może wołać o pin

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij klemy od akumulatora ;) Po tym zabiegu radio może wołać o pin

Dzięki wielkie za radę. Tylko pytanie czy wtedy nie rozprogramuję całego samochodu? W sensie zamków, wszystkiego? Czy można spróbować np. z bezpiecznikiem? Jeśli tak to pytanie, który jest od Navi? Dziękuję raz jeszcze

Odepnij klemy od akumulatora ;) Po tym zabiegu radio może wołać o pin

Całą dokumentację od auta mam tylko nie wiem gdzie szukać PIN w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpinaj, wystarczy reset - przytrzymaj 2 skrajne klawisze przez 10 sek, bodajże Radio+Setup.

Jak zamkniesz auto i poczekasz, aż wygaśnie CAN to też mu powinno przejść

Edytowane przez Pablo_s-c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Zawiesił się ekran. MP3 grają ale nie można zmienić utworu, otworzyć ekranu, innymi słowy poza rozgłaszaniem i wyłączaniem nic nie działa. Co to może być? Czy mogę wykonać na pierwszy rzut jakąś prostą czynność? Gasiłem silnik, zamykałem drzwi, włączałem. Wisi ekran, muzyka gra, telefon słychać jak się wpina w bluetooth i nic poza

Dziekuje wszystkim za kazda podpowiedz. Nie ma to jak koledzy z tego formum. Niezawodni. Zadziałało a już mialem serce w gardle :). Mam jeszcze male pytanie. Czy możliwe, że moduł bluetooth coś mi zaczął szwankować. Mam nowy telefon, jakiegos smartfona, i nieregularnie wypina się z zestawu. Moze to przez to zawiesiło mi się całe Navi? Jeszcze raz baaaardzo dziękuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...