Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Strefa Blasku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nagrałem / zmontowałem bardzo krótki film (niestety tylko 480p) w domowych warunkach movie maker'a
Celem jest pokazanie jak zachowuje sie woda na lakierze pokrytym powłoka uncr.
Lakier oczywiscie po pełnej korekcie. :)




pozdr
Hej
Dzisiaj troszeczke skromniejsza relacja.
Mercedes G bo o nim będzie mowa, zabrał z życia prawie 2 miesiace. Do takiego czasu realizacja przyczynił sie głównie nasz kochany lakiernik ;)
Oprócz typowej korekty lakieru i ogolnego detailingu "gelenda" została nieco odmieniona ;) Ale o tym za chwile.
To juz trzecie G klasa z jaka mialem przyjemnośc pracować. Ten kanciak z poczatku wydawał sie samochodem co najmniej dziwnym. Jednak po trzecim razie osobiscie zakochałem sie w Mercedesie klasy G. Wszystkie 3 miały ten sam silnik 400cdi modyfikowane w vtech . 700Nm w Kazdym zaowocowało to zrywaniem przyczeponosci wszystkich kół gdy ten klocek stratował spod świateł ;)
Kontynuując oprocz detailingu poszlismy kilka kroków dalej. Nasz stały klient - najwiekszy fan mercedesa jakiego znam. Zlecił nietypową misje, nasze czary mary miały sprawic , ze samochod bedzie wygladał jak nowy. Po zabiegach miał powedrowac do popularnego serwisu aukcyjnego;)
Poniewaz mielismy spory kapitał na "modyfikacje" moglismy poszaleć ;)
To co udało sie zrobić:
1. Reflektory przedni bixenon z wersji z 2012 roku
2. lampy tylne z poliftowej wersji z 2012 roku
3. felgi od g klasy amg
4. grill z wersji 2012
5. zdjelismy okropnego "kangura"
6. plastikowo metalowe listy okalajace krawędź dachu i przednie słupki zostały oklejone folia avery czarny mat.
7. zamek oslony koła zapasowego został przywrócony do życia czyli zdemontowalismy zamek, oddalismy do mistrza kluczy, dorobilismy kluczyki nasmarowalismy zamek , zamontowalismy iii śmiga ;)
8. Usunięcie ognisk korozji wszedzie tam gdzie sie pojawiły ( troche tego było), lakierowanie zderzaków, lusterek,grila przedniego, ramek reflektorów, doły drzwi( rdza typowa dla tego modelu)
9. wymiana tuleji zawieszenia na poliuretanowe
10. pełny serwis przed sprzedażowy w BMG
11. Chip-remap adaptacja skrzyni itd V-tech ( wybór klienta )
12. naprawa pikseli w zegarach
13. ponowne lakierowanie drewna w środku
14. kierownica i gałka w nowej skórze nappa
15. wymiana spinek w tapicerce tylnej klapy ( skrzypiało) ;)
16. i jeszcze kilka drobnostek o kotrych teraz nie pamietam ;)
W relacji celowo na kilku zdjeciach nie zasloniłem tablicy rejestracyjnej aby mozna było poznac ze to to samo auto.
okey, dośc marudzenia ;)
Foty:
DSC08569_zpsc2hji03v.jpg
DSC08584_zpsnaygl9fg.jpg
DSC08608_zpstpw995yw.jpg
DSC08609_zpsbecyoky2.jpg
DSC08812_zpszqe72rhx.jpg
DSC08815_zpspzkvjrgq.jpg
DSC08816_zps6dqjxxpe.jpg
pozadzierane od gałezi listwy
35929b2b-25cd-4fa0-8ca2-8f960a3b889d_zps
wypełnione poxipolem i wyszlifowane zaraz po tym zostały porzadnie odtłuszczone i oklejone folią
DSC08818_zpscnyqimti.jpg
1
DSC08820_zpsskmigawd.jpg
2
DSC08822_zpsue1cqla0.jpg
3
DSC08824_zpsqtfui2zh.jpg
50/50
DSC08803_zpsgodvqujo.jpg
no i finał
DSC08840_zpsvwinlxgd.jpg
DSC08845_zps3xp2tlir.jpg
DSC08852_zpsoxtifnhj.jpg
DSC08848_zps4dyx9ygs.jpg
DSC08848_zps4dyx9ygs.jpg
DSC08862_zpsodefpezz.jpg
DSC08853_zpsdxxqmx13.jpg
DSC08857_zps2s6bl9zt.jpg
DSC08882_zpsaetuoo1h.jpg
DSC08883_zpsj25bdpo2.jpg
GOTOWI NA EFEKT PRZEMIANY? :)
no to GO!
GEELA4_zpsnsd55ncy.jpg
geela%203_zpsnh5tahuh.jpg
GEELA2_zpshboj267q.jpg
GEELA1_zpsckfigph2.jpg
:)
Na koniec Historii powiem tylko tyle. G klasa jest z 2002 roku i została zakupiona za kwote 70tys. Po kuracji odmładzającej została sprzedana w ciagu 2 tygodni za kwote 130tyś a koszt czesci , moderniazacji, napraw i detailingu nie przekroczył 10 tys ;) Just like that ;)
Poniewaz misja trwala prawie 2 msc a wlasciciel po powrocie z jakiegos egzotycznego kraju nie mogł sie doczekac finału, ostatnie dni to była gonitwa i nie bardzo moglem znaleźc czas na fotografie.
piatka!
Opublikowano

WoW jest efekt, zawsze mi sie podobaly G klasy. Ladnie przycial wlasciciel, pokaz fotki wnetrza. Teraz wyglada naprawde dobrze, gratuluje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

szukałem ale nie moge znaleźć, gdzies mi wcieło. Mam tylko przed robotą a takie sa bez sensu wiec nie wrzucam :)




Cześć!
Klubowe Audi skorzystało z naszej promocyjnej oferty zimowej. Teraz może smiało toczyć batalie w walce z zimą :)
Wykonaliśmy:
-wieloetapowe bezpieczne mycie nadwozia
-glinkowanie, dekontaminacja i deironizacja nadwozia
-demontaż i dokładne mycie felg
-aplikacja maszynowo cleaner'a do lakieru
-zabezpieczenie lakieru trwałym woskiem hybrydowym od Soft99 - Polska
-zabezpieczenie uszczelek drzwi dedykowanym środkiem od 1Z einszett USA ( teraz nie przymarzną Emotikon smile
-zabezpieczenie felg od Carbon Collective Polska
-zabezpieczenie opon dressingiem od Shiny Garage
-mycie szyb od wewnątrz
-odkurzenie wnętrza
-mycie wnęk drzwiowych
-aplikacja powloki na przednia szybę od Rain-X
-oczyszczenie i zabezpieczenie chromów to Autosol
kilka fotek:
_MG_8300-1_zpsan1uonew.jpg
_MG_8310-1_zpsizbvrc4e.jpg
_MG_8280-1_zpsq7zifqmq.jpg
_MG_8290-1_zpsnrnt1xwg.jpg
_MG_8283-1_zpsxqj6wltn.jpg
_MG_8284-1_zpsi8mmiqe0.jpg
_MG_8293-1_zpsbsrutfyo.jpg
_MG_8286-1_zps7gbh3fl7.jpg
_MG_8292-1_zpsh7qmt82d.jpg
_MG_8295-1_zpslnj1uzfd.jpg
_MG_8297-1_zpsyxmacgwc.jpg
_MG_8285-1_zpschhfvatv.jpg
_MG_8299-1_zpshwhbltlg.jpg
_MG_8303-1_zpshkzurbdf.jpg
_MG_8308-1_zpsqyhxaopw.jpg
_MG_8309-1_zpsj7shvbni.jpg
_MG_8311-1_zpsuxqmgmbg.jpg
_MG_8312-1_zpsebrzro5d.jpg
_MG_8298-1_zpsdrjfleii.jpg
_MG_8304-1_zpstvit30ne.jpg
_MG_8305-1_zpsysfuipfa.jpg
_MG_8301-1_zpspx6zpf2t.jpg
Pozdr :)
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

"Drobne" :) sprzątanie wnętrza - znowu Nas poniosło :)
To urokliwe autko zostało dokładnie wyprane oraz wysprzątane. Tak, rozebraliśmy pół auta - bo tak to właśnie robimy - solidnie i dokładnie.
IMG_7358-1_zpsjsrfy6wq.jpg
IMG_7357-1_zpsr0eizmvk.jpg
IMG_7359-1_zps9hlzgx00.jpg
IMG_7356-1_zpspeiluvlm.jpg
IMG_7361-1_zpsd9udhypa.jpg
IMG_7363-1_zps93bojvbn.jpg
IMG_7362-1_zpspyqsts2u.jpg

Edytowane przez Stich

Opublikowano

Klasa, jak zawsze ;)

Opublikowano

Elegancko, miło się ogląda.

Opublikowano

Stich, moglbys powiedzieć jak ogarnąłeś listwy z pakietu chrom w tej a6 c6?

Opublikowano

Wielki szacun!

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Klasa, jak zawsze

sie staram ;P

Elegancko, miło się ogląda.

miło się czyta słowa pochwały :)

Stich, moglbys powiedzieć jak ogarnąłeś listwy z pakietu chrom w tej a6 c6?

nie zdradzę całej tajemnicy ;)

użyłem pasty mag and aluminium od mothers

Wielki szacun!

dziękuje :)

Coś spod znaku BMW :D

Poliftowe F01 zabezpieczone przed zimą.

Siódemka przyjechało po prostu brudna :)

_MG_8315-1222_zpsy79zwzaj.jpg

_MG_8317-1_zpswkr25lnh.jpg

_MG_8321-1_zpsnfea9vds.jpg

Nadwozie juz umyte wyglinkowane zdekontaminowane wysuszone itd:)

Tutaj taki zwykły prosty przykład ze szybko i tanio = słabo

w niemalże każdej szczelinie lezał stary wosk fuujjj bleee itd

_MG_8323-9_zps5up2beg3.jpg

Czas na koła :)

przed:

_MG_8326-11_zpsgjmzrrdn.jpg

i po czyszczeniu. Na felgi wrzuciłem FK 1000p

_MG_8327.CR2-13_zpsmqyxwcxx.jpg

dekieleczki w średnim stanie ale mimo to i tak zasłużyły na warstwe FK

_MG_8327.CR2-131_zpsyofo9uzh.jpg

lekko odświeżone końcówki wydechu ( nie jest idealnie ale jest lepiej )

przed

_MG_8339-25_zps0lh7p8t3.jpg

Po

_MG_8340-26_zpszjv9ogfx.jpg

Uszczelki oczyściłem adbl'em do gumy i zabezpieczyłem środkiem, który jest u mnie na półce "must have" 1z einszett przyciemnia uszczelki, nadaje ozywionego wyglądu i przede wszystkim blokuje przymarzanie

_MG_8333-19_zpsxswremhr.jpg

_MG_8331-17_zpsbnk83o8h.jpg

Przy okazji odkurzenia wnętrza zauważyłem, ze fotel kierowcy jest nieco odbarwiony od spodni

_MG_8336-22_zpshhvkkdm4.jpg

Nie było tego umówionego w pakiecie zimowym ale honor nie pozwolił mi tego tak zostawić. Colourlock w dłoń i czyścimy :) Finalne zabezpieczone po czyszczeniu za pomoca versiegelunga

małe 50/50

_MG_8338-24_zpsfmiyxgpc.jpg

Wneki w drzwiach oczyszczone na etapie mycia nadwozia dzięki specyfikowi bez etykiety ( wersja testowa ) imho działa super :) Także wnęki oczysczone i zabezpieczone Poorboys QD+ a na gumki poleciał shiny garage ttd

_MG_8348-34_zpsu0lhfa8f.jpg

_MG_8335-21_zpsiciv3fsy.jpg

Wlewka do paliwa jak zwykle jej też sie dostało :) Oczysczone apc cyclone i zabezpieczone shiny garage TTD

_MG_8343-29_zpshbvw4sxu.jpg

Przedni zderzak - kratki i listwy plastikowe zostały oczyszczone przy etapie mycia nadwozia. Teraz chromiki dodatkowe potraktowane pasta od Mother's a plastiki zabezpieczone Shiny garage TTD

Niezbędny aplikator :)

_MG_8341-27_zpsnequutv0.jpg

Na koniec kilka zdjęc poglądowych

_MG_8352-38_zps1joo6djb.jpg

_MG_8353-39_zpshv7ofd9d.jpg

_MG_8358-44_zpszhkq5qvd.jpg

_MG_8355-41_zpskhphyk5s.jpg

_MG_8354-40_zpsvtdspa35.jpg

_MG_8349-35_zpsljz6u3y8.jpg

_MG_8351-37_zpsxugcws5w.jpg

_MG_8375-61_zpshdwmt9uh.jpg

_MG_8368-54_zpsxvtnn3qb.jpg

_MG_8367-53_zpsiysvmjit.jpg

_MG_8365-51_zpswpt8eayg.jpg

_MG_8364-50_zpsavwvsuot.jpg

_MG_8363-49_zps1kokwt0m.jpg

_MG_8362-48_zpswcuywqjk.jpg

_MG_8361-47_zpsuzxgbuuo.jpg

_MG_8360-46_zpsa89y75ax.jpg

_MG_8356-42_zps60wbdple.jpg

_MG_8351-37_zpsxugcws5w.jpg

To by było na tyle. Przygotowanie do zimy było wstępem do podjęcia decyzji o korekcie lakieru i zabezpieczeniu go powłoką, którą przeprowadzę wiosną :)

Pozdr

Opublikowano

elegancko! Fajna szklistość wyszła na BMW

Czym zabezpieczyłeś lakier?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

elegancko! Fajna szklistość wyszła na BMW

Czym zabezpieczyłeś lakier?

Dzięks

na lakier poleciał fusso :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

relacja z przygotowania kury do zimy w opcji podstawowej z rozszerzeniem o niedetailingowe uporządkowanie wnętrza.

Pracowało sie fajnie. Lakier jak na 3 lata mega zadbany. Widać, ze właściciel dba jak należy.

_MG_8444-1_zpsjeyue1bb.jpg

start:

Przyjechał taki szary brudny i ponury :)

1_zpsqebt8ewu.jpg

2_zpswpwxpsv4.jpg

3_zpsl2lqwktn.jpg

4_zps89yqew8m.jpg

5_zpsnapwtgtv.jpg

wnęki troche zapiziały ;)

6_zps2tptjiyp.jpg

7_zpsuzz3nibd.jpg

jakos sie udało doprowadzić do akceptowalnego stanu.

7.1_zpsuquu3xtj.jpg

7.1_zpsuquu3xtj.jpg

6.1_zpsao7djgdo.jpg

wlew do paliwa wołał o pomoc..

8_zpsv331b6dk.jpg

...pomogłem

8.2_zpsfuvcmfzb.jpg

dwie z cterech końcówek wydechu ;)

9_zpsgwvgda4y.jpg

24_zps3qrozqrf.jpg

25_zps2hkfqkfx.jpg

kołpaczki

10_zpsnxbikmvt.jpg

14_zpszz79ok31.jpg

15_zpsy8eg1gr6.jpg

jak juz zdjałem kołpaczki to pozwoliłem sobie na umycie i wypedzelkowanie stalusków

16_zpsogp58t0m.jpg

kołpaczki zamontowane

31_zps7q9648tc.jpg

grill

11_zps3xxw0odu.jpg

myjemy

12_zpstzp2dnfz.jpg

13_zpsk9rvutnz.jpg

glinka nie miała duzo roboty po dekontainacji i deironizacji

17_zpsxwzanngl.jpg

plastiki zderzaka przed czysczeniem

18_zpsvy6pu6g6.jpg

tutaj po czyszczeniu i posmarowaniu dressingiem

19_zpskwhrhkpy.jpg

plastikowe elementy grilla dokładnie oczyszczony to można smarować

20_zpstuwlv8oc.jpg

Po wyschnieciu i wytarciu dressingu uzyskałem piękne satynowe wykończeniea elementy chromowane potraktowałem mag and aluminium od mothers

21_zpsvclac6me.jpg

warstwa zabezpieczająca dla uszczelek od 1z

23_zps0hm8blqu.jpg

nadkola "troszke" brudne

26_zps4t0gan5e.jpg

zrobiłem co sie dało bez zdejmowania kół

27_zpsoy7fxp5g.jpg

29_zps4ik8cqtf.jpg

30_zpsaldh11ab.jpg

28_zpsecbopz8t.jpg

niedetailingowe sprzatanie wnętrza

32_zpsmdg7u58h.jpg

33_zpsptrbpvrr.jpg

cleaner i lecimy maszynowo z DG 652 by finalnie zabezpieczyć dwiema warstwami FK1000p

34_zpscvyak1dt.jpg

finał po zabiegach Kura nieco odżyła.

35_zpsmxun9ppq.jpg

43_zpsrfvkdocm.jpg

36_zpsih68dkyk.jpg

38_zpspl3mfmvc.jpg

39_zpstbrrykyr.jpg

37_zpswu4cw02b.jpg

40_zpsznjfepei.jpg

44_zpszphapvlw.jpg

42_zpsfapf3xpf.jpg

45_zpsttxr4yjb.jpg

46_zpszzsp6xvg.jpg

47_zpshkt2kuvz.jpg

48_zpsxb4ph901.jpg

48_zpsxb4ph901.jpg

50_zpseilg7w39.jpg

Edytowane przez Stich

Opublikowano

a no piknie wyszło :P

Opublikowano

pozazdrościć zdolności ile taka impreza kosztuje plus minus :) ?

Opublikowano
  • Autor

a no piknie wyszło

dzia ;)

pozazdrościć zdolności ile taka impreza kosztuje plus minus ?

tyle :)

http://strefablasku.pl/przygotowanie-auta-do-zimy/

Edytowane przez Stich

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Świetna robota, gdybym tylko miał bliżej do was z pewnością na sezon letni bym się zgłosił :buhaha: Swoją drogą bardzo korzystne ceny jak za taką pracę, u mnie w Poznaniu jak widzę ile krzyczą sobie za robotę, która obejmuje korektę to i po 1000 sobie krzykną - mowa o cenniku internetowym. Gratulacje :hi:

Z mojej strony pytanko, ile trwa u was taki zabieg? Może kiedyś jakbym był na urlopie :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Świetna robota, gdybym tylko miał bliżej do was z pewnością na sezon letni bym się zgłosił

DZIĘKUJE :)

Swoją drogą bardzo korzystne ceny jak za taką pracę, u mnie w Poznaniu jak widzę ile krzyczą sobie za robotę, która obejmuje korektę to i po 1000 sobie krzykną - mowa o cenniku internetowym.

Prosze sie nie sugerowac cena na stronie, dotyczy ona najmniejszego samochodu np a1 i jest napisane wyraźnie : "od"

1000zł to tanio za korekte lakieru :)

Z mojej strony pytanko, ile trwa u was taki zabieg?

od 3 do 10 dni lub nawet dłuzej. Zalezy jaki zakres prac

Może kiedyś jakbym był na urlopie

zapraszam ;)

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Witam kochani w Nowym roku :)

Nowy Tucson wpadł do mnie by zapewnić mu ochronę świeżego lakieru, felg, tapicerki, szyb, plastików i gum

66-77_zpssh4wjevy.jpg

Lakier chromy i plastiki zostały zabezpieczone dwuletnią powłoką Max Protect UNC-R

Felgi pokryte bardzo trwałą minimum 12 miesiecy powłoką Carbon Collective Platinum Wheels

Na szyby boczne i dach panoramiczny wskoczył klasyczny Rain-x

O skóry zadbał Colourlock

a o uszczelki 1z einszett

Dodatkowo zabezpieczyłem powłoką uncr również wnęki w drzwiach ;)

Samochód zanim trafił do mnie przejechał niecałe 2tys km. Wierzę, ze przez ten czas szukał wyjątkowego miejsca by oddać swoje auto w moje ręce ;)

7-8_zpsrc59lnpl.jpg

Zacznę relacje od momentu kiedy przyjechał do mnie brudny czyli na pierwsze mycie po odbiorze z salonu ( tak, przejechał prawie 2 tys km zanim umył go pierwszy raz). Właściciel jest świadomy i wie jak łatwo zniszczyć nowy lakier gdy auto zostanie potraktowane "złym dotykiem" . Dlatego też wolał jeździć brudnym az do czasu naszego spotkania.

ok! Zdjęcia ;)

1-1_zpsypniq9jj.jpg

2-2_zps8iai5w7j.jpg

3-3_zpsdaqaobpp.jpg

4-4_zps341fvfkc.jpg

5-6_zpsdnnsevue.jpg

5.1-5_zpsqagofyrs.jpg

6-7_zpswq2mrw2o.jpg

8-9_zpswfe8mcif.jpg

9-10_zpsn6eioses.jpg

10-11_zpseirfrej2.jpg

11-14_zpszz8gjqjy.jpg

11.2-13_zpsefvu09hn.jpg

12.1-15_zpsgampemv3.jpg

12.2-16_zpse5qbi7wm.jpg

12.3-17_zpsoxjozgp9.jpg

12.4-18_zpsbmb2m5gg.jpg

12.6-20_zps7zacrpg7.jpg

12.7-21_zpskmvidcmu.jpg

12.8-22_zpsbqbgdsqp.jpg

13-23_zpsnn82f9qx.jpg

14-24_zpshpfiacch.jpg

15-25_zpsvdmm16lz.jpg

kilka pamiątek z fabryki w postaci zarysowań

16-26_zpsjafmzx1z.jpg

17-27_zpsxqhri8a7.jpg

18-28_zpsdvnwhg0m.jpg

21-31_zpsmkkv8o7f.jpg

22-32_zpsxqgynyfm.jpg

23-33_zpsjhs757wo.jpg

24-34_zpsg0vyawlt.jpg

20-30_zpsmlyayscw.jpg

Powłoka zaaplikowana na końcówki wydechów, teraz czyszczenie bedzie bajecznie proste :)

25-35_zpsi5cntdoz.jpg

26-36_zpspwg2albp.jpg

Powłoka na plastikowe progi ( tam jest zawsze brudno, powłoka uchroni przed utlenieniem plastiku)

27-37_zpsyfgm4nfp.jpg

Powłoka zaaplikowana na wnęki drzwi

28-38_zpsri4x9wcy.jpg

29-39_zpsqi5blafo.jpg

Rainx na panoramiczny dach

30-40_zpsmkbiyvot.jpg

Cleaner do szyb by przygotowac powierzchnie, odtłuszczenie i aplikacja rainx

31-41_zpsezdmotw3.jpg

32-42_zpsu7qirzoa.jpg

33-43_zpspva3ydrk.jpg

dressing na kratki zderzaka

34-44_zpsg4gxfwc2.jpg

35-45_zpsub4bnzfm.jpg

36-46_zpsg6do3pml.jpg

37.1-47_zpsdol16n7r.jpg

37-48_zpsvpd1bmdz.jpg

chromiki i plastiki grila pokryte uncr'em

38-49_zps9d8tqrhl.jpg

41-52_zpsd95ochkr.jpg

zabezpieczenie uszczelek by nie przymarzały

39-50_zpsjpgdvtgi.jpg

Zabezpieczone podszybie i obudowy lusterek

44-55_zpsuq1udw6i.jpg

45-56_zpsszpugutt.jpg

Zabezpieczenie tapicerki skórzanej

42-53_zpsiwuynge3.jpg

Zadbałem o idealne warunki do aplikacji powłoki:

46-57_zpsjzytpjbt.jpg

WISIENKA NA TORCIE Powłoka na lakier MAx Protect UNC-R

47-58_zpsbaazrzj7.jpg

48-59_zpsvfsiqmj4.jpg

Grande finale ;)

49-60_zpsu2ly1h58.jpg

50-61_zpskep4jwqs.jpg

52-63_zpshxgklael.jpg

53-64_zpsxq0qlr9h.jpg

54-65_zpsuxux0hrs.jpg

51-62_zpsqevyxdmt.jpg

55-66_zpsyra70yyo.jpg

57-68_zpsa3suv7mq.jpg

56-67_zpsiugdpo9m.jpg

58-69_zpslgokgm5f.jpg

59-70_zpsim7ahwud.jpg

60-71_zps2aejrpdj.jpg

61-72_zpsbczu9e3t.jpg

63-74_zps6gdryjdm.jpg

65-76_zpsda8jkujz.jpg

68-1_zpsbetlsxm2.jpg

64-75_zpsn2ipuron.jpg

67-1_zpshxivptxk.jpg

Dzięki za poświęcony czas ;)

Pozdr

Edytowane przez Stich

Opublikowano

Nie mogę się doczekać chwili kiedy moje auto wyjedzie od Ciebie :)

Opublikowano

Jakbym odebrał auto z salonu to od razu bym je pucował, ale tu szacun , że przemyślał sprawe i wolał najpierw odpowiednio wszystko zabezpieczyć .

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę się doczekać chwili kiedy moje auto wyjedzie od Ciebie :)

Czuję to samo :D
Opublikowano

Oj tam hehe mialem tak samo ale chyba nie w tym roku bo nie wyrobir sie finansowo ahh

Opublikowano
  • Autor

Oj tam hehe mialem tak samo ale chyba nie w tym roku bo nie wyrobir sie finansowo ahh

dołożyć Ci? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.