Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4] niepozorne kombi


Mortiis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas jestem tu na forum i w końcu pokaże swoją audiczkę, samochód dobrze znany na forum bo zakupiony od kolegi Winczako, wahałem się między S6 C5 a S4 B6 a że w danej chwili nie było nic sensownego z S6 bliżej przypatrzyłem się S4 i po kilku telefonach mailcha i symsach pojechałem oglądać audicę. Pierwsze wrażenie cichociemny zapierdzielacz :D jazda testowa oglądanie pytania i tym podobne :wink: po około godziny zapadła decyzja że biorę, po odebraniu kluczyków zatankowania na stacji przez całą drogę powrotną gęba mi się uśmiechała od ucha do ucha :D. Po przyjeździe do domu przez dwa tygodnie cieszyłem się z jazdy jak małe dziecko z nowego resoraka :D, potem przyszedł czas na wizytę w CTR w celu dokładnego przeglądu samochodu. Odsłuchali silnik i pierwsze stwierdzenie - masz rozrząd do roboty- no ok wiadomo w każdym aucie trzeba wymieniać, wstępne oszacowanie kosztów i tu mina lekko zrzedła ;). Po odstawieniu samochodu do chłopaków z CTR zrzucili silnik ze skrzynią zdjęli środkową osłonę rozrządu i tutaj ukazał się bardzo duży luz na łańcuszku, później niestety zaczęły się niespodzianki takiego typu jak spawana prawa łapa pod silnik

56ac6d1a79169072med.jpg

3aa9e8faa0e9caffmed.jpg


poduszce też się dostało


79ed32a7d1fffb64med.jpg


ogólnie wyszło dużo rzeczy do zrobienia:
-półosie przednie, prawa miała już dobrą grzechotkę od strony skrzyni
-alternator
-kompresor klimy, wałek kompresora, zębatka kompresora, tutaj okazało się partactwo mechaników, poskładali kompresor po regeneracji ale nie posmarowali zębatki i efekt był taki że się wyrobił wałek i zębatka a te części tylko Niemcy :kwasny: tydzień czekania
- sprzęgło tutaj też chłopaki poszaleli założyli nową tarczę i dwumas a docisk zostawili stary a Paweł zapłacił za komplet, u mnie wpadła tarcza obita kevlarem :wink:
- kulka wybieraka
- osłona przegubu wału
- do tego wszystkie uszczelki i oringi


476d5b05ac5fbb87med.jpg

d541a6a671c3991cmed.jpg

4b99453b2cd2f8dcmed.jpg

1560c5cfea63fcd9med.jpg

1be498ebd33fbf42med.jpg


po poskładaniu wszystkiego i wrzuceniu do budy pojawiły się problemy ze sprzęgłem, najpierw nie dało się odpowietrzyć, nowy wysprzęglik, po wymianie nie szło wrzucać biegów, skrzynia na dół i nie to sprzęgło, jak się okazało do BBK są dwa rodzaje sprzęgła zależy to od vinu, po wymianie sprzęgła skrzynia do budy, odpalenie sprzęgło i pyk jedynka siedzi :D kolejne biegi wchodzą :D no to wyjazd i jazda testowa, wsio sprawne gęba znowu mi się uśmiechała, ile kasiory zostawiłem nie będę pisał bo suma była konkretna :wink:

Parę fotek audiczki


7ae87da061609443med.jpg

0bc506e6c1378ea7med.jpg

6fb6101428af2da1med.jpg

673a73c10c9c3564med.jpg

31804a5bd10dca73med.jpg

8b3f80b34edee0a2med.jpg

5726bca7d91aa748med.jpg

09e0af680db294a0med.jpg


Pomimo że wyskoczyły rzeczy o których Paweł nie miał pojęcia chciałbym mu podziękować za pomoc jaką mi zaoferował jak się okazało co i jak z audicą i dziękówa chłopakom z CTR za ogarnięcie wszystkiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ty pierwszy nie ostatni miałeś różne przypadłości po zakupie :P u mnie też było pare rzeczy chodz nic na to nie wskazywało ale najważniejsze że wszystko ogarniete .

Co do wozidła to elegancka furka kolego :kox: pokaż jeszcze foty wnętrza jakieś plany na mody ? :):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że też wstawiłeś :-) gratki auta, mało było jego fotek, a dobrze się prezentuje :-) . Historia jak u mnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ty pierwszy nie ostatni miałeś różne przypadłości po zakupie :P u mnie też było pare rzeczy chodz nic na to nie wskazywało ale najważniejsze że wszystko ogarniete .

Co do wozidła to elegancka furka kolego :kox: pokaż jeszcze foty wnętrza jakieś plany na mody ? :):naughty:

Nie chodzi o to że coś zostało zatajone, po prostu nawet Paweł nie wiedział o niektórych rzeczach, fotki wnętrza jak najbardziej jak tylko porobię co do modów to najpierw poukładać wszystko jak powinno być i zrobić porządek z instalacją gazową :wink:

autko znane. dobrze, że trafiło do pozytywnej osoby! oby się spisywał :)

dzięki, co do autka spisuje się jak najbardziej :wink:

Widzę że też wstawiłeś :-) gratki auta, mało było jego fotek, a dobrze się prezentuje :-) . Historia jak u mnie :-)

ano wstawiłem, fotki się pstrykają, historia jak przy wszystkich BBK, rozrząd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż miło popatrzeć :D jak oglądam S4 to mi zaczyna brakować mocy w moim parchu :D

Pozostaje ci tylko zbierac kase i szukac eski :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

Musisz mnie przewiesc ;)

nie ma problemu :wink: zgadamy się

Samo sluchanie jego wydechu to poezja, wiembo mialem okazje posluchac... :)

Przemo teraz jest ciut głośniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...