Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ucieka plyn zbiornikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od jakiegos czasu musze co rusz uzuprlniac plyn chlodniczy.

Dla zobrazowania, W piątek dolałem 0,5l. Przejechałem 200km i dzisiaj kontrolka zaświeciła.

Zajrzałem do silnika, wszystkie przewody suche, ale pod i w okolicy zbiornika wyrównawczego wszystko oblane płynem. Tak jakby gdzies ze zbiornika lecialo. Nie mam pojęcia z której strony to może wyciekać, czy możliwe że to wina korka - jak go odkrecam nawet po nocnym postoju slyszac glosne syczenie i tryska plyn?

Opublikowano

Może korek ale mógł też się roszczelnic zbiorniczek wyrownawczy ☺ sprawdź to spojenie

Opublikowano

Nalej płynu rozgrzej auto i otwórz maskę, powody różne, temp na liczniku 90 ?

Opublikowano

Może cieknie spod czujnika?

Opublikowano

Mam to samo,jutro zwalam głowice.wywala pewnie tym otworem w zbiorniczku.

Opublikowano

Też mam to samo, w piątek mam zamiar oddać auto do mechanika, u mnie ucieka właśnie otworem (odpowietrznikiem) pod zbiorniczkiem. Wymieniałem już termostat na Wahlera, nowy zbiorniczek wyrównawczy, 2x nowy korek i nadal to samo więc albo zapchana chłodnica lub UPG :/

Edytowane przez dragon1493

Opublikowano

U mnie tak wywalało i winna byłą uszczelka pod głowicą.

Opublikowano

Uszczelka pod głowicą albo uszkodzenie głowicy (pęknięcie). Miałem to samo. Płyn wywala zaworem w zbiorniczku wyrównawczym od spodu.

Opublikowano
  • Autor

Koledzy, UPG to napewno nie jest. Nir narazajcie sie na koszty. Gdyby byl problem z uszczelka, auto dymilo by na bialo, pod korkiem zbiorniczka wyrownawczego byla by tlusta majonezowa maź. A tak nie jest! Przyczyna lezy gdzies indziej, tylko gdzie?

Narazie wstawilem nowy korek, zobacze moze to bylo przyczyna.

Opublikowano

a sprawdzałeś to spojenie zbiorniczka o którym mówiłem ?

Opublikowano

Koledzy, UPG to napewno nie jest. Nir narazajcie sie na koszty. Gdyby byl problem z uszczelka, auto dymilo by na bialo, pod korkiem zbiorniczka wyrownawczego byla by tlusta majonezowa maź. A tak nie jest! Przyczyna lezy gdzies indziej, tylko gdzie?

Narazie wstawilem nowy korek, zobacze moze to bylo przyczyna.

Ja stawiam u siebie na walniętą pompę wody lub zapchaną chłodnicę, wszytko inne możliwe już zmieniałem i bez efektu :)

Opublikowano

Miałem walniętą uszczelkę i było masło pod korkiem ale nie dymił na biało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.