Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Miska olejowa.


k232

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie chodzi o miskę olejową, u mnie na misce olejowej jest prawdopodobnie przyspawana śrubka do spuszczania oleju. Już pewnie z tym nie da się nic zrobić? Jeżeli się nie da to wystarczy kupić całą miskę olejową czy coś jeszcze? Jak by ktoś mógł na zdjęciu pokazać jak to wszystko co mam kupić wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezły mistrz był jeżeli Ci śrube spustową przyspawał, jeśli konieczna jest wymiana miski to potrzebujesz tak naprawdę dwóch rzeczy:
- miske (uważaj przy kupnie żeby zgadzały się wszystkie numery i oznaczenia) bo miska może mieć taki sam kształt a inne rozstawy śrub
- klej/paste (uszczelka) do uszczelnienia pomiędzy miską a silnikiem, najlepiej kupić jakiś porządniejszy

Jeśli sam będziesz wymieniał to dobrze oczyść powierzchnie styku miski i silnika, żeby już nie musiał wracać do tematu miski, przy dokręcaniu miski śruby dokręcaj po przekątnej, żeby się wszystko ładnie ułożyło.
Po montażu miski odczekaj wymagany czas wyschnięcia kleju/pasty, potem już możesz silnik zalać olejem i cieszyć się jazdą :D

Mam nadzieje że pomogłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są prze chu**.. z tych ludzi :D

Bardzo pomogłeś , dzięki bardzo :)

Nie, sam nie będę wymieniał muszę oddać do majstra jakiegoś, ale ciul wie czy zrobi mi to tak jak napisałeś czy po prostu na odpier*** się;/

Jak źle uszczelki pozaciska to będzie kapało cholera :D

Skąd te numery wezmę? Muszę ściągnąć starą miskę i spisać z niej numery?

Napisz mi jaki zestaw pasty i uszczelek, najlepsze mi napisz bo nie wiem jakie kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są prze chu**.. z tych ludzi :D

Bardzo pomogłeś , dzięki bardzo :)

Nie, sam nie będę wymieniał muszę oddać do majstra jakiegoś, ale ciul wie czy zrobi mi to tak jak napisałeś czy po prostu na odpier*** się;/

Jak źle uszczelki pozaciska to będzie kapało cholera :D

Skąd te numery wezmę? Muszę ściągnąć starą miskę i spisać z niej numery?

Napisz mi jaki zestaw pasty i uszczelek, najlepsze mi napisz bo nie wiem jakie kupić :)

najlepiej nr spisać ze starej miski są one umiejscowione prawdopodobnie na "czole" miski dobrze je spisz co do cyferki i literki, a co do pasty to szczerze mówiąc nie wiem jaką Ci polecić, najlepiej zapytać w sklepie z częściami na pewno Ci coś polecą dobrego ;)

ps. miski nie musisz ściągać wystarczy że wejdziesz pod auto i nr powinny być widoczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...