Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitka przedlift na polift Sedan


anvilek

Rekomendowane odpowiedzi

To jak ja jestem też przed zabiegiem wymiany podsufitki a mam sedan z szybrem przedlift to poliftowej podsufitki nie da się założyć (w innym miejscu otwór szyberdachu w przedlifcie a polifcie)?? By nie rezać samemu większego otworu na przednią i tylną lampkę w przedliftowej podsufitkę chciałem kupić poliftową podsufitkę z już gotowymi otworami na lampki.


Jeszcze niby ktoś coś pisał że trzeba coś modzić z tylnymi osłonami słupków.

A co gdybym wszystkie słupki, słoneczniki, rączki z wersji poliftowej wstawił do mojego przedlifta a zostawił tylko swoją podsufitkę (jeśli faktycznie jest jakaś różnica) a dał bym jedynie ją do obszycia bo się odkleja. Pasowało by wszystko bez problemu, w sensie na styku podsufitka - plastiki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli miał bym osłony słupków od polifta to swoją przesliftową podsufitkę musiał bym wyrzucić i wstawić jednak tą poliftową? No a jak to jest z tym szybrem co piszą że niby otwór się różni w sensie przesunięty jest. Planuje też wymienić cały szyber czyli całą rama z szybą i rolety, ale nie wiem czy to coś da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie też się da , małe rezanko jest tylko przy słupkach tylnych

no i kabelki trzeba przelutować

co dokładnie trzeba wyrezać przy tylnych? ja zauważyłem że mocowania klipsów są zbyt wysokie i trzeba by je przykrócić. Tylko że o ile i czyn najlepiej to połączyć żeby potem słupki nie odpadły. Na dziale warsztat - zrób to sam nie ma nic o przekładce polifta do przedlifta.

Ale wtopiłem... kupiłem tanio boczki tylne poliftowe bo moje przedliftowe się połamały. Nie przymierzyłem ich zanim oddałem do oklejenia na nowo wraz podsufitką i teraz patrzę, że polift miał inny krztałt podsufitki na brzegach i jak założe te boczki do przedliftowej podsufitki to będzie szczelina u góry pomiędzy podsufitką a boczkiem :facepalm::facepalm: co za debil to wymyślił :kwasny: myślę co teraz bo ich nie wyrzucę

Stara wersja forum była lepsza, tu się ciężko szuka a na dziale wnętrze jest tylko 17 stron postów... to co stare znikają czy jak? :/

Edytowane przez A4-Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/5/2015 at 4:23 PM, A4-Tomek said:

co dokładnie trzeba wyrezać przy tylnych? ja zauważyłem że mocowania klipsów są zbyt wysokie i trzeba by je przykrócić. Tylko że o ile i czyn najlepiej to połączyć żeby potem słupki nie odpadły. Na dziale warsztat - zrób to sam nie ma nic o przekładce polifta do przedlifta.

Ale wtopiłem... kupiłem tanio boczki tylne poliftowe bo moje przedliftowe się połamały. Nie przymierzyłem ich zanim oddałem do oklejenia na nowo wraz podsufitką i teraz patrzę, że polift miał inny krztałt podsufitki na brzegach i jak założe te boczki do przedliftowej podsufitki to będzie szczelina u góry pomiędzy podsufitką a boczkiem :facepalm::facepalm: co za debil to wymyślił :kwasny: myślę co teraz bo ich nie wyrzucę

Stara wersja forum była lepsza, tu się ciężko szuka a na dziale wnętrze jest tylko 17 stron postów... to co stare znikają czy jak? :/

I jak tam panowie udało sie to zamontowac ?

 

Mam podufitke od polifta I zastanawiam sie czy jest sens sie grzebac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2022 o 08:53, RemiB8 napisał:

I jak tam panowie udało sie to zamontowac ?

 

Mam podufitke od polifta I zastanawiam sie czy jest sens sie grzebac ?

Ale stary temat odkopałeś xD Podsumuję to tak że poliftowe słupki tylne a podsufitka przed liftem to nie zagra bo jest różnica kształtów (słupki C bardziej wypukłe) zaś w drugą stronę to też może nie zgrać się bo podsufitka po lifcie jest inna od tej przed. Moim zdaniem trzeba by porównać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...