Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wacop

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wacop

  1. W mojej B5 też wleciał pakiet naprawy głośności + aux in, polecam wszystkim którzy się zastanawiają, czysty dźwięk przez aux'a!
  2. da się tylko w wersjach bez szyberdachu, ponieważ wycięcie jest przesunięte w wersji poliftowej.
  3. wacop odpowiedział(a) na dugi temat w Audi A4 B5
    Siemanko, Z przodu na tym wzmocnieniu, na niebiesko zaznaczyłeś a tył albo tak albo pod belke. moja poprzednia a6 2.4 v6 - ciężka bo w automacie stała tak 3 dni i nic złego się nie stało
  4. Może to pęknięty zwój sprężyny się odzywa, który sobie leży w dolnej części amortyzatora?
  5. CH Auchan Łomianki 4.06 ON dziś tankowałem
  6. Jak w temacie, potrzebny schemat rozrządu do 1.6 ALZ. Wiem, że silnik prosty jak cep, ale chce zerknąć przed wymianą...
  7. wacop odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Miałem wcześniej A6C5 2.4 to zrobiłem kilka zabezpieczeń żeby spać spokojnie, w a4 sobie odpuściłem bo kto by to chciał kraść? do złodzieja: rozrząd jest do zrobienia jbc:p
  8. wacop odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    26 - 27.03.2015 w nocy skradziono moją A4 b5 1.9tdi avant (2000r.). Miejsce kradzieży: Warszawa Bielany. VIN WAUZZZ8DZ1A062165 Jeśli ktoś coś widział proszę o info... Nie daruje śmieciom...
  9. goldi - kąt synchronizacji prawidłowy, tzn 0,0 - 1,1 (skacze) temp 90*C rozrząd już do wymiany bo ma nalatane, a napinacz zmęczony spanky - spalanie wzrosło po sofcie (przed było w normie) palił w mieście 7l ON. Pompki są jeszcze dobre ale komplet logów będzie. Soft jest mocny ale "gotowiec", robiłem u typka pod Nasielskiem k Warszawy, pewnie niektórzy kojarzą gościa... Myślę o BRD i porządnym sofcie na fabrycznych pompkach
  10. Witam forumowiczów, AJM jest po mocnym wirusie na fabrycznych gratach. Silnik ładnie przyspiesza, nie kopci. Jedyny problem to spalanie, poniżej 9litrów na 100 nie jestem w stanie zejść. Tak wygląda dawka paliwa: a tak spalanie na jałowym biegu w vagu: Niepokojący jest też zakres przepływki MAF dla żądanej, ale podobno jest ona obliczana na podstawie dawki.. Czy może ktoś powiedzieć coś ciekawego na podstawie tych info czy tak ma być czy np przepływka nie daje rady?
  11. Witam wszystkich na Forum A4-klub Polska.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.