Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] pęknięty blok silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. Chciabym wiedziec czy idzie naprawic pęknięty blok silnika w A4 1,9 tdi i czy jest to wogóle opłacalne. Czy moze lepiej kupic nowy blok. Z góry dzięki.

Opublikowano

gdzie jest pękniety? nie napisałeś....

ogólnie to sie nie spawa bloków

powstają za duże naprężenia wewnętrzne

Opublikowano

Tylko do wymiany bo ze spawaniem to szkoda roboty i czasu.

Opublikowano

tylko wymiana

Opublikowano

Jest jeszcze jedna szansa na naprawę, ale na pewno nie na dłuższą metę.

Jest na rynku coś na zasadzie szpachli - kleju. Kiedyś sprzedawała to firma, która się nazywała NAPRAW ODLEW. Ale dzisiaj nie wie czy ona jeszcze tym handluje, ale inne to mają w swojej ofercie.

Opublikowano

Jest jeszcze jedna szansa na naprawę, ale na pewno nie na dłuższą metę.

Jest na rynku coś na zasadzie szpachli - kleju. Kiedyś sprzedawała to firma, która się nazywała NAPRAW ODLEW. Ale dzisiaj nie wie czy ona jeszcze tym handluje, ale inne to mają w swojej ofercie.

Potwierdzam, sam byłem świadkiem szpachlowania tym specyfikiem bloku w starze,

po tym zabiegu silnik naprawdę chodził, no może niekoniecznie nadawał się na start w 1/4 mili :decayed:

konia z rzędem temu, kto dokładnie ogląda blok silnika przy kupnie samochodu,

pewnie od czasu do czasu można trafić na klejony... :cool1:

przekładka bloku to prawie kapitalka.

Opublikowano

Jest jeszcze jedna szansa na naprawę, ale na pewno nie na dłuższą metę.

Jest na rynku coś na zasadzie szpachli - kleju. Kiedyś sprzedawała to firma, która się nazywała NAPRAW ODLEW. Ale dzisiaj nie wie czy ona jeszcze tym handluje, ale inne to mają w swojej ofercie.

Potwierdzam, sam byłem świadkiem szpachlowania tym specyfikiem bloku w starze,

po tym zabiegu silnik naprawdę chodził, no może niekoniecznie nadawał się na start w 1/4 mili :decayed:

konia z rzędem temu, kto dokładnie ogląda blok silnika przy kupnie samochodu,

pewnie od czasu do czasu można trafić na klejony... :cool1:

przekładka bloku to prawie kapitalka.

Ja tym szpachlowałem odlewy artystyczne i inne. Taki niby klej-spaw do metalu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.