Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie


etines8

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak tam sytuacja szykuje sie cos? ja jestem ze Skwierzyny. moze cos w FG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moze cos z tego bedzie? tylko zeby cieplej sie zrobilo moze cos na lub przed wielkanoca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odbiorę auto to z chęcią tez wpadnę ;) przed Wielkanocą spoko!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ok, moze sie doklei paru chlopakow do tematu i bedzie nas wiecej;) jak bedzie nas wiecej mozna sie wymienic pomyslami zawsze ktos moze wziasc kompa i zdiagnozowac fury;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem grupę na fb jest nas ponad 12 osób ;) zapraszamy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło w Zielonej widzę. W razie spota piszcie tu bo fb brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło w Zielonej widzę. W razie spota piszcie tu bo fb brak.

ja to samo bez FB.ale chetny jestem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolał bym poniedziałek wieczór.Niedziela to dzień gdzie może ktoś wyjechać do rodziny a wiadomo ze są święta i nie będzie mógł lub jest na miejscu a chce spędzić czas z najbliższymi. Poniedziałek to już byłby dzień dla nas tylko i naszych audiczek :) To jest tylko moja sugestia wiec myślę ze głosowano który dzień i o której godzinie będzie najlepszym rozwiązaniem wiec mam nadzieje ze będzie dużo zainteresowanych bo im więcej tym lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolał bym poniedziałek wieczór.Niedziela to dzień gdzie może ktoś wyjechać do rodziny a wiadomo ze są święta i nie będzie mógł lub jest na miejscu a chce spędzić czas z najbliższymi. Poniedziałek to już byłby dzień dla nas tylko i naszych audiczek :) To jest tylko moja sugestia wiec myślę ze głosowano który dzień i o której godzinie będzie najlepszym rozwiązaniem wiec mam nadzieje ze będzie dużo zainteresowanych bo im więcej tym lepiej ;)

ale święta są później. Teraz nie ma jeszcze świąt, Sam spędzam czas z rodziną więc rozumiem Cię doskonale. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa to teraz w ta niedziele hehe już wszystko jasne :)No niestety nie ma mnie w PL będę za tydzien :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa to teraz w ta niedziele hehe już wszystko jasne :)No niestety nie ma mnie w PL będę za tydzien :kwasny:

a na jak długo?

Edytowane przez grandmaniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w poniedzialek lub wtorek przed swietami i wyjezdzam po lanym poniedzialku we wtorek 29 :-/

I co z tematem umarł czy widzimy się w tą niedziele ?bo jednak będę :)Fajnie by było się spotkać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w Zielonej, ale odpadam mój samochód w serwisie, chyba ze A3 podjade na chwile :P

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Audi :hi:Trzeba skrzyczieć chłopaków po coś cienizna tu widzę :kwasny: Audiczki jeżdżą po Zielonej i okolicy więc o co chodzi panowie? :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez widziałem właśnie pare fajnych audiczek w ZG, wezmę sie za grupę jak odbiorę swoją furtkę :D narazie jestem z wami duchem heh

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...