Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[mega OT] Wpadka Super Expressu (tylko dla czytajacych SE)


LUCAS

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam dzisiaj ten brukowiec, bo ojciec kupuje i czesto cos tam poczytam, przerzucam na ostatnia strone a tam fotka ladnej, mlodej tenisistki... bez majtek... malo mi kanapka z reki nie wypadla hehe. Fota niemalze na cala strone, ujecie takie ze caly "dobytek" z metra widac. Wpadka konkretna... i chyba jakas slepa ekipa tam pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wpadka ? Zwykły "chłyt marcetingowy"

Az sobie odswiezylem ten skecz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam dzisiaj ten brukowiec, bo ojciec kupuje i czesto cos tam poczytam, przerzucam na ostatnia strone a tam fotka ladnej, mlodej tenisistki... bez majtek... malo mi kanapka z reki nie wypadla hehe. Fota niemalze na cala strone, ujecie takie ze caly "dobytek" z metra widac. Wpadka konkretna... i chyba jakas slepa ekipa tam pracuje.

Też to czytałem bo prowadzę swój własny salonik prasowy też mi o mało nie wyszły gały ale myślałem że oni wspomną czego ona nie ma ale nic może nie zauważyli albo ewentualnie tak zdjęcie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale slimaczek łysy :polew: :polew: nie no to na pare dni media beda mialy o czym mowic i ciekawe kto poleci z SE :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale slimaczek łysy :polew: :polew: nie no to na pare dni media beda mialy o czym mowic i ciekawe kto poleci z SE :naughty:

POLECI?!

chyba dostanie premie. bo te hieny zrobia wszystko zeby duzo mowic i tym szmatlawcu.

nie wazne czy sie mowi dobrze czy zle , wazne ze sie mowi.

jeszcze opublikuja przeprosiny zeby sie nie wloczyc po sadach a sprawa jest glosna i tak. pelen sukces!

to tak jak w FAKCIE:

Redakcja Faktu serdecznie przeprasza panią Edytę Górniak za pominięcie słowa “pływać” w tytule artykułu: Edyta Górniak lubi pływać “na pieska”.

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...