Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b7 wskazòwka wskazujaca ilosc paliwa zle reaguje


jozin3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio dostrzeglem problem mianowicie cos niedobrego zrobilo mi sie ze wskaznikiem. Wskaznik pokazuje zbyt duzo paliwa w zbiorniku tak samo fis pokazuje wieksza ilosc paliwa w baku. Prosze powiedziec gdzie szukac problemu

Prosilbym rowniez o wskazanie mi miejsca gdzie zbajduje sie plywak/czujnik poziomu paliwa.

Edytowane przez jozin3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie moge wl tych zdjec.moze dlatego ze jestem na tel.odklej te dekielki.pod ktoryms(pod tym co ma wiecej kabli)jest plywak do wskaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo to jest izolacja kabiny.sciagni ten dekiel.on jest na silikonie.uzyj mocnego nozyka zeby tej zaslepki nie pogiac.dopiero jak sciagniesz ta zaslepke to bedziesz mial kolejna w zbiorniku.ale wtedy juz bedziesz widzial przewody.daj znac.jestem gdzies do 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda, że nie widzisz zdjęć, bo one by Ci wszystko dokładnie opisały. Gdy zdejmuje dekielki ( one za na 3 sróby ) To pod tymi dekielkami jest wszystko zabudowane nie ma żadnego kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty ale jaja.hehe pierwszy raz to widze.to oslona termiczna z blachy aluminiowej.trzeba ja sciagnac.pewnie z podnosnika lub kanalu.a jak nie bedzie mozliwosci to trzeba zrzucic zbiornik.jaja jak berety.w sumie moja audi to pierwsza audi ale w poprzednich autach pod tymi deklami byla mozliwosc sciagniecia plywaka.u ciebie podejzewam ze nie jest to orginalne.ale mozesz sprobowac w tej blasze wyciac otwor tej samej wielkosci co swiatlo jakie masz.tylko musisz uwazac na to co jest pod spodem

bede za pol h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kompa i sprawdz poziom kompem. U mnie wskaznik pokazywal 0 ale co ciekawe po tankowaniu sie podnosił i spadał bardzo powoli jak podczas jazdy. Podłączyłem vaga i pokazał 34 l wiec dolałem z karnistra i wskazania vaga rosły. Wymiana wskaźnika w zegarach załatwiła sprawe, koszt 20 zeta i 20 min pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zdjąłem siedzisko i klapa

z jednej strony

uSSTwF6.jpg

Z drugiej strony

R2q9bzA.jpg

O co chodzi? ;>

Pompa paliwa i układ pomiaru stanu paliwa jest w innym miejscu. Pod inną osłoną. Nie wiem dokładnie jak w sedanie ale w avancie trzeba rozebrać podłogę bagażnika i pod nią po prawej stronie jest dekiel pod którym jest pompa paliwa. łatwo to namierzyć bo idą tam przewody do popy paliwa i wskaźnika poziomu. w sedanie jest na pewno w tym samym miejscu - w bagażniku po prawej stronie jakieś 20cm za oparciem tylnej kanapy

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na cholercie te zaslepki pod siedzeniami?

dla zmyłki:)

a tak na poważnie to też się zastanawiam po co te otwory? Może ktoś wie i napisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...