Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napinacz gdzie kupiłeś?

Opublikowano

No mój link

Tak przy okazji to nie ori :wink4:

Opublikowano

Domjenick ktora strona ??

lewa i nie mogę znaleźć rachunku,tzn mam,ale nie jest wyszczególnione,bo jest ogólnie ujęte,jako naprawa do przeglądu i może być ,ze w warsztacie nie mają rachunku za ten przegub,z resztą i tak pewnie po gwarancji,bo rok w marcu minął-chyba,że dają więcej,na wtorek jestem umówiony na wymianę...
Opublikowano

bartek wiem że nie ori orientujecie się ile kosztuje ori? Może 15 w pon spot w legnicy?

Opublikowano

1200 zł ori

Opublikowano
:shocked: to za tyle to ja mam caly rozrzad z lancuszkiem i napinaczem i robocizna oplacony...ogolnie sam remontuje i wymieniam czesci w swoich autach ale rozrzadu sie nie tykam :D
Opublikowano

A dlaczego wymieniasz? Jakie masz objawy uszkodzonego napinacza?

Opublikowano

gdzies wyczytalem na forum ze przy wymianie rozrzadu tez warto zerknac na lancuszek nalatane jest na nim 200tys wiec mysle czy by nie zrobic i tego od razu..nie wiem czy dobrze mi sie wydaje ale po dluzszej jezdzie siedzac w aucie przed zgaszeniem silnika jest taki odglos jak by lancuszek halasowal...ale to jescze chce zeby moj mechanik obadal temat

Opublikowano

jak zdejmiesz pokrywe zaworów i zobaczysz rysy od łańcuch-wtedy napinacz jest do wymiany z łańcuchem,lub jak strasznie szeleści-nie delikatny szum i szelest,tylko hałas :wink4:

Opublikowano

ogólnie swoje auto naprawiam sam ale rozrządu się nie dotykam. Mam mechanika przyjaciela rodziny więc nie naciągnie mnie na zbędne koszty.ogólnie mam plany na malowanie całego auta na nowo ale to może w przyszlym roku albo będę malował albo zmieniał na nowszy model a4

Legnica żyje? Spot trzeba zrobić i się pokazać :)

Opublikowano

W przyszłym roku? Nowy model A4? hmm :decayed:

Może w przyszłym roku mi się coś odwidzi i będę chciał zagonić swoją.

Więc pisz za rok :kox:

Opublikowano

Bartek myslalem szczerze mowiac nad B6 :) no chyba ze mi sie na tyle polepszy ze przeskocze na B7 :) ale silniczek Twoj byl by w sam raz

Opublikowano

W przyszłym roku? Nowy model A4? hmm :decayed:

Może w przyszłym roku mi się coś odwidzi i będę chciał zagonić swoją.

Więc pisz za rok :kox:

pod koniec roku i ja swojego będę gnał :gwizdanie:
Opublikowano

I taki sam silniczek :decayed: ino nietknięty przez LPG

Opublikowano

I taki sam silniczek :decayed: ino nietknięty przez LPG

no ,mój nietknięty i zahartowany delikatnie :kox::wink4:
Opublikowano

Ja kiedyś też wolałem bez... Teraz mam gaz i śmieje się ze wszystkich :)

Pzdr

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

...wakacje się kończą to i na Forum się pokażą... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.