Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie pogoda na niedzielę bedzie ok oglądałem właśnie pogodę

Opublikowano

Mam pytanie. Czy jest jeszcze na forum ktoś z Chojnowa :mysli::naughty: Znacie kogoś :>

Opublikowano

Łuki nie widzialem nikogo tutaj z Chojnowa ale na spota zajedz :)

Opublikowano

Mam pytanie. Czy jest jeszcze na forum ktoś z Chojnowa :mysli::naughty: Znacie kogoś :>

kiedyś mieszkałem w Miłkowicach :gwizdanie:
Opublikowano

A ja mam paszport Polsatu :decayed:

Opublikowano

A ja mam paszport Polsatu :decayed:

:decayed: :decayed:
Opublikowano

Mam pytanie. Czy jest jeszcze na forum ktoś z Chojnowa :mysli::naughty: Znacie kogoś :>

kiedyś mieszkałem w Miłkowicach :gwizdanie:

No prawie Chojnów :polew: już byłeś blisko :tongue4: Teraz też miszkamy bliżej od siebie w porównaniu z resztą ekipy L-cy i okolic :drinks::lol1:

Troszkę znam miłkowice, nieraz tamtędy jeździłem :naughty: latałem jeszcze moją B3 :naughty:1001594.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:11_________________________________________________Będę w Polandii w drugi tydzień Października :decayed: ale niestety bez auta :wallbash: Lece samolotem

Opublikowano

parkowanie tyłem Ci nie wyszło i lampa na drodze stanęła?

Opublikowano

parkowanie tyłem Ci nie wyszło i lampa na drodze stanęła?

Nie przed wyjazdem do IRL koleś mi punciakiem w dupe wjechał :wallbash:

Opublikowano

Nie przed wyjazdem do IRL koleś mi punciakiem w dupe wjechał :wallbash:

ale z AC chyba wypłacili :naughty:
Opublikowano

Nie przed wyjazdem do IRL koleś mi punciakiem w dupe wjechał :wallbash:

ale z AC chyba wypłacili :naughty:

Dostałem kase z ubezpieczenia i sprzedałem na przeszczep silnika. Kolesia syn urwał przód a był to bardzo rzadki silnik 1.6Tdi 85kucy. Wyszedłem lepiej niż bym sprzedał :naughty:

Najbardziej szkoda było mi lakieru ;( aale auto było też malowane z ubezpieczenia :gwizdanie: a było wcześniej białe :disgust:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 18:43_________________________________________________Drodzy koledzy startuje do kalendarza A4 KLUB miesiąc sierpień :naughty:

Opublikowano

Drodzy koledzy startuje do kalendarza A4 KLUB miesiąc sierpień :naughty:

no,jak masz fajną fotę-pomyślimy... :gwizdanie:
Opublikowano

Drodzy koledzy startuje do kalendarza A4 KLUB miesiąc sierpień :naughty:

no,jak masz fajną fotę-pomyślimy... :gwizdanie:

Najfajniejszą :naughty:

Widziałem że w komisji byłeś :cool1::kox:

Opublikowano

cały czas tam jestem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

cały czas tam jestem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja bym z moich nadeslanych zdjec wybrał inne :tongue4: ale komisarze decydowali :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 19:17_________________________________________________Kurde na razie kiepsko jestem 5 ;( :facepalm:

Opublikowano

zapodac foty bedziem glosowac :D

Opublikowano

poszło...a tak poza konkursem z racji tego ze przyjade z zona na spota niedzielnego bedzie mozliwosc wypicia :drunk: pisze sie ktos jeszcze na browarka?

Opublikowano

poszło...a tak poza konkursem z racji tego ze przyjade z zona na spota niedzielnego bedzie mozliwosc wypicia :drunk: pisze sie ktos jeszcze na browarka?

Dzieki za glosa :notworthy:

Ale potrzeba wiecej, dalej piaty :wallbash:

Może jakiś spot jak bede w PL, ale ja bez mojejo auta :kwasny: Jakiś browarek czy cuś :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.