Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po co na maila-tu mogę wkleić :wink4:,a na Audimanaics-to nie pamiętam kiedy się logowałem...jedna fotka jest parę stron wcześniej,jak na Święta byłem w L-cy i z Bartkiem się spotkałem,

6f44109bc9ce52f4.jpg

Opublikowano

no adna furka :good:

A czemu nie zrobisz jej profila n w dziale moje auto :cool1:

A masz moze konto na www.audiclubislands.org jak nie to zapraszam do nazego polskiego klubu na wyspach :hi::naughty:

Opublikowano

ja w legnicy jestem średnio 2 razy w tygodniu swoją różową pantera na numerach dsr sedanik

Opublikowano

U mnie seria poza dolotem, blow off'em, wydechami, zawiasem i programem (mechanicznie) :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie seria poza dolotem, blow off'em, wydechami, zawiasem i programem (mechanicznie) :gwizdanie:

no to seria,jak nic :decayed::wink4:

A czemu nie zrobisz jej profila n w dziale moje auto :cool1:

a po co?

A masz moze konto na www.audiclubislands.org jak nie to zapraszam do nazego polskiego klubu na wyspach :hi::naughty:

kiedyś się tam zalogowałem,ale jakoś mnie nie ciągnie do innych klubów :wink4:
Opublikowano

kiedyś się tam zalogowałem,ale jakoś mnie nie ciągnie do innych klubów :wink4:

Wierny jest. Wina mu! :beer1:

Opublikowano

Wiara czyni cuda :polew:

Spox

Chłopaki mam nadzieje że kiedyś bedzie okazja sie jakoś spotkać i pogadać :hi:

Opublikowano

Dawac dzisiaj na Krzywa na 12:00!

Opublikowano

gdybym nie musial odebrac tescia z zawodow to bym przyjechal :confused4:

Opublikowano

Dawac dzisiaj na Krzywa na 12:00!

zabezpiecz trasę-to wyląduję,ew. wyskoczę na spadachronie.... :kox::wink4:
Opublikowano

Dawac dzisiaj na Krzywa na 12:00!

zabezpiecz trasę-to wyląduję,ew. wyskoczę na spadachronie.... :kox::wink4:

uważaj na warunki atmosferyczne bo pogoda dzisiaj szału nie robi

Opublikowano

zabezpiecz trasę-to wyląduję,ew. wyskoczę na spadachronie.... :kox: :wink4

Puść mi sygnał jak będziesz podchodził do lądowania :decayed:

Opublikowano

zabezpiecz trasę-to wyląduję,ew. wyskoczę na spadachronie.... :kox: :wink4

Puść mi sygnał jak będziesz podchodził do lądowania :decayed:

przy pogodzie,jak tam teraz panuje-zakończy się tak,jak w Smoleńsku :cool1: pirdole-nie lecę... :gwizdanie:
Opublikowano

przy takiej katastrofie przynajmniej mial bym sprawe do zalatwienia bo robie w odszkodowaniach dodatkowo :)

Opublikowano

EUCO?

Opublikowano

Dobra PAnowie! Jako że jestem "nowy" w Legnicy to powiedzcie o której i gdzie dokładnie z ten tydzien??

Opublikowano

EUCO?

KRBP :)[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 12:32_________________________________________________dzisiaj ewentualnie mozemy jeszcze zrobic okolo godziny 17-18?? parking przy eko w okolicach lotniska tam zazwyczaj sporo miejsca jest

Opublikowano

po co na maila-tu mogę wkleić :wink4:,a na Audimanaics-to nie pamiętam kiedy się logowałem...jedna fotka jest parę stron wcześniej,jak na Święta byłem w L-cy i z Bartkiem się spotkałem,

6f44109bc9ce52f4.jpg

Emigrant nie pitol, bo się ze mną jeszcze mijałeś w mojej klatce, ale się obaj nie poznaliśmy nawzajem :polew: Jeszcze mi jakieś pijackie libacje urządzałeś :naughty:

dzisiaj ewentualnie mozemy jeszcze zrobic okolo godziny 17-18?? parking przy eko w okolicach lotniska tam zazwyczaj sporo miejsca jest

Ja dziś nie dam rady - następny weekend też się piszę :decayed:

Opublikowano

dobra to robimy za tydzien w niedziele i bedzie oki :) info bedzie dluzszy czas wiec moze wiecej ludzi sie zdecyduje

Opublikowano

Emigrant nie pitol, bo się ze mną jeszcze mijałeś w mojej klatce, ale się obaj nie poznaliśmy nawzajem :polew: Jeszcze mi jakieś pijackie libacje urządzałeś :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.