Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

przyjebałeś w coś ma się rozumieć cool1

Gdzie tam,ja przykładny kierowca :),we mnie koles uderzyl,wział sie za wyprzedanie 3 aut pod gorke,ale nie pomyslał ze ktos moze wyjechac zza wzniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie pomyslał ze ktos moze wyjechac zza wzniesienia

...a to właśnie byłeś Ty... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem przypadek wczoraj z takim okurwieńcem w Fabii jadąc z Jawora do Legnicy. Dziadowi włączyła się żyłka kierowcy rajdowego i zaczął mi dawać po gazie w momencie wyprzedzania, kiedy z naprzeciwka jechał golf :wallbash: :wallbash:

Napieprzał bym takich pajaców od ręki na miejscu...

Szkoda autka Damian - ale widzisz, czasu nie mogłeś znaleźć, żeby S-Line polakierować, to teraz się Łukasz nie wywinie :naughty:

domjenick - a Ty przypadkiem nie zjechałeś znów do L-cy, bo widziałem w piątek chyba podobne autko na angolskich numerach na Nowodworskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick - a Ty przypadkiem nie zjechałeś znów do L-cy, bo widziałem w piątek chyba podobne autko na angolskich numerach na Nowodworskiej.

nie-w pl będę w piątek,ale w Kraku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, jak mi koleś podeśle to coś wrzucę :)[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 08:57_________________________________________________Dzięki za bro :good::decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 08:58_________________________________________________http://www.wiercik.pl/20110320_Piastow/

parę fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co tam Panowie-żyjecie?,bo coś przycichło u Was... :naughty:

Taaaaaaaaa żyjemy :wink4: Tylko teraz urządzamy lokalne spoty z kristof2009'em u mnie pod chatą :polew: A poważnie, to coś ludzie ospali i zapracowani ostatnio, AMON auto rozwalił, kristof szyby ściemnił i jeździć nie chce, żeby mu dowodu nie zabrali, a ja nie mam zrobionej polerki i pie...lę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie, to coś ludzie ospali i zapracowani ostatnio,

Taaak? A byliście w niedzielę na lotnisku na zlocie ospali ludzie? :) Bo ja byłem i nawet wciągnąłem TT 180KM Q :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak? A byliście w niedzielę na lotnisku na zlocie ospali ludzie? :) Bo ja byłem i nawet wciągnąłem TT 180KM Q :D

no to pięknie-pewnie mu klamka spadła do ziemi,a na ile masz zrobiony silniczek :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: osz cholera to rzeczywiście my coś z lekka ospali byliśmy :polew: W niedzielę swojego buldoga puszczałem po lotnisku, ale niestety nie na ćwiartkę :naughty::kox: bo słabiak jest jeszcze :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli by sie cos dzialo w legnicy to chetnie bym sie pojawil...tylko kwestia tego czy nowych z rodzinka w komplecie na pokladzie przyjmiecie na wizyte na spocie...jestem z okolic legnicy..

wpadaj-na pewno nie pożałujesz,a i pewnie spodoba się :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli by sie cos dzialo w legnicy to chetnie bym sie pojawil...tylko kwestia tego czy nowych z rodzinka w komplecie na pokladzie przyjmiecie na wizyte na spocie...jestem z okolic legnicy..

wpadaj-na pewno nie pożałujesz,a i pewnie spodoba się :wink4:

wczesniej bylo auto marki Renault i tez byl klub w ktorym uczestniczylismy cala rodzinka dosc mocno..dla tego taka decyzja ze tu jestem

P.S nigdy wiecej francuza

juz wole A4 w kolorze soczystej maliny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...