Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Led w halogeny


Patryk41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

sporo samochodów widzę z ledami w halogenach. Czy jest to legalne ? i czy jakoś to świcie czy aby tak dla ładnego wyglądu?

mowa o takich żarówkach bo aby takie znalazłem w nasze halogeny :Dhttp://allegro.pl/zarowka-led-h8-h9-h11-18-smd-5050-dzienne-inne-i5642141473.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba juz lepiej led w miejsce postojowek i dziennych. obczaj ten temat:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/44370-all-b6-b7-ledy-w-miejsce-swiatel-postojowych-i-dziennych-fotostory/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W postojówkach mam już ledy ;) fajnie to wygląda jak u góry postojówki błękitne i na dole halogeny jak ksenon lekko błękit ale czy to wogule jest legalne i czy na tym świetle było by coś widać w razie mgły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % nie jest to legalne, ludziska zakładają żarówki led i ksenony w halogeny i udają ze są to światła do jazdy dziennej, powiem ci z doświadczenia , że w najlepszym wypadu za taką modyfikację- mandat za jazdę bez świateł mijania lub do jazdy dziennej a w najgorszym wypadku mandat i zabranie dowodu rejestracyjnego. Jak już tak bardzo chcesz, załóż sobie w miejsca halogenów okrągłe oryginały do jazdy dziennej z homologacją i będzie super, koszt nie wiele większy niż te podróby ledów H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro zobacz, światła do jazdy dziennej led smd, jest tego od groma, sklepy motoryzacyjne tez tego mają , tylko patrz na to , żeby na kloszu był napis "RL" z numerem to oznacza , że ledy maja homologację, ja u siebie zostawiłem halogeny( czasami się przydają) a wrzuciłem do jazdy dziennej obok nich w kratkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...