Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja wtrysków za 50-70 zł


sepol80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie mogę się doszukać na forum informacji na temat regeneracji wtrysków w ekstremalnie niskich cenach około 50 zł/szt..

Zainteresowało mnie to ponieważ w necie i na allegro reklamuję się kilka warsztatów, które oferują regeneracje prawie każdego wtrysku w cenie 50 - 70 zł.

Na przykład tu : http://allegro.pl/wtryski-renault-clio-kangoo-1-5-dci-wtryskiwacze-i5068711680.html

To nie jest reklama, po prostu szukam rozwiązania dla siebie a nie znam się na tym i nie lubię jak ktoś mi kit wciska dlatego wolę wiedzieć ;)

Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z takiej usługi ? Czy to w ogóle ma sens i czy daje jakieś przyzwoite efekty na dłuższy czas ?

Wydaje mi się, że to zwykłe naciąganie i ściema ale nie znam się na tym a niebawem będę musiał coś zadziałać z moimi pompkami więc szukam dobrego i niedrogiego rozwiązania.

Będę wdzięczny za pomoc w tym temacie, może ktoś ma jakieś doświadczenia z podobnymi naprawami.

Pozdrawiam.

Edytowane przez sepol80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swistak siedzi i zawija je w te sreberka. :decayed:

1. zapoznaj sie z regulaminem i uzupelnij profil.

2. wypadałoby wyjaśnić o wtryskiwacze do jakiego pojazdu / silnika pytasz

3. najtansza regeneracja najprostrszych konstrukcyjnie wtryskow, nie jest realna za taka kwote, chyba ze na czesciach mejd in czajna. chyba ze owa regeneracja sprowadza sie do mycia wtryskow.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...