Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)


fajgi

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, spokojna fryzura, na pokładzie jest gwint Eibach Pro Street S :) Z resztą widać go na fotkach na górze - wystarczy luknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pokładzie jest gwint Eibach Pro Street S :)

Napisz parę słów jak możesz o wrażeniach z tego gwintu. Masz porównanie z innymi gwintami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pokładzie jest gwint Eibach Pro Street S :)

Napisz parę słów jak możesz o wrażeniach z tego gwintu. Masz porównanie z innymi gwintami?

Powiem ci że jeżeli chodzi o Eibacha to jak dal mnie kanapa...ja jestem przyzwyczajony do betonowego TA, miałem też Weitec'a ale Eibach jest najbardziej komfortowy...fajnie wybiera nierówności i najważniejsze...nie latam w samochodzie jak pacynka razem ze zmieniającą się nawierzchnią :)

no to mały UP bo coś tam się dzieje:)

Felgi z A8 zostały sprzedane ze względu na to, że lakkierni tak spaprał lakeirowanie, że musiałbym od nowa szlifować i lakierować...a na tyle ramionek i zakamarków nie miałem już siły....

-Concept V44 8.5x19 ET42 I 9.5X19 et40)- dziś dotarły

Na tyłku fajny concave...o przodzie już tak nie można powiedzieć hehe :)

- Skóry od kolegi z forum w super stanie, kanapa z MCdonaldem :) ( dzięx bardzo ). Dziś skóra jedzie do SPA na czyszczenie i inne zabiegi. Elektryka podłączona wg wskazówek z forum :)

- Dokładka Od Leona cupry

- Tylna wycieraczka PAPA

- Za chwile kurier zapuka z 2x BUZZER 90MM

Teraz pozostaje obszyć lub kupić podłokietnik skórzany, zamontować końcówki, założyć opony na felgi i kręęęęcić ile mi próg zwalniający pozwoli hehe :)

W planach też ściema szybek

Czy tył wejdzie bez grzebania przy kątach ?? Pytam bo przymiarka koła dopiero w piatek z braku czasu...

Q9lw5q8.jpg

Wd01U5l.jpg

o9GQi2k.jpg

XLFk2qT.jpg

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi wejdą z palcem w ..... i tak na przód będziesz musiał dać jeszcze z 10 mm dystansu , szkoda że opon na przód nie masz 215 bo te 225 to kartofle na tą szerokość .

pokaż te buzzery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zakup, nie powiem :)

Składaj i wpadaj na sesje jakąś. Pozdrawiam :)

...aa i nie zapomnij gdzie uderzyć po dekielki

Edytowane przez patryk195
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozakładamy to się okaże jakie dystanse :) Oponę to zawsze można zmienić jak wizualnie będzie kupa...

Patryk no co do dekli to będziemy musieli porozmawiać ale to może na miejscu coś wymyślisz jak już poskładam całosć do kupy :)

VWBARTUS końcówki dokładnie jak na foto

a4MSM3E.jpg

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że felg nie kupiłeś 4x9,5 z tym ET obyło by się bez dystansów.

Sprawdzałeś na aucie czy o zaciski ramiona nie będą trzeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś spr, do zacisków jeszcze sporo miejsca :) od wew też jest luz więc w piatek zakładam opony, gręce przodem i na auto :) Fotki jak tylko wrzucę :)


UPP...tył założyliśmy po godzinach :)

JWlF4vu.jpg

tid3nIW.jpg


Założone ale jeszcze nie ukręcone...tyłek jak cię mogę ale przód :facepalm: :facepalm:Trzeba się postarać w sobotę :)

Skórki wyczyszczone...od razu zrobiły się matowe..przed zabiegiem strasznie się świeciły...wiem wiem...podłokietnik straszy ale już działam w tym kierunku :)

Fotka dupki bez wycieraka :)

...

Nie wiem co zrobić z tylną dokłądką ....w kolor budy ? w czarny fortepian ? zmienić na inną ??? Co sądzicie? wszelkie podpowiedzi mile widziane :)

BqRUftZ.jpg

ZmbE3Xk.jpg

dqBURKK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło elegancko :thumbup1:

Zakładałeś na przód te 9,5 ???

Z tyłu dokładka w kolor, ale wersję s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAT powiem ci, że nie...ale już mnie namówiłeś i spr jak to wyjdzie....sam jestem ciekaw :)

Dokładkę s-line nie moge zlokalizować...chyba że szukać nie umiem...

Tak lukam na auto to aż się prosi zderzaka S-line.....trzeba będzie pomyśleć do lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAT powiem ci, że nie...ale już mnie namówiłeś i spr jak to wyjdzie....sam jestem ciekaw :)

Dokładkę s-line nie moge zlokalizować...chyba że szukać nie umiem...

Tak lukam na auto to aż się prosi zderzaka S-line.....trzeba będzie pomyśleć do lata :)

Dokładka Slinowa w kolor i będzie dobrze :wink:

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dokladka z sedana pasuje do avanta?? Bo mam namiar na taką ale jest właśnie z sedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, a jeszcze jak w kolor auta to tylko zakładać :). Patrz tylko czy nie jest wycięta pod hak.

Jak założysz na jedną stronę to wrzucaj foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAT kołą postaram się zamienić w piatek...bo...

bo zachciało mi się wyrównać katy na tyłku ( jedno koło minimalnie miało większy negatyw ) i zabrałem się za kręcenie śruby mimośrodowej....niestety....poległa...

Każdemu kto chce się bawić kątami na dupce polecam najpierw zakup takiej oto śruby :) Po co się męczyć ze starą, która i tak nie drgnie...pozostaje wybić starą ( ciekawe jak będzie szło ) i zapodać nową :)

ceI0pga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie muszę zakupić na zaś te śruby :)

Kąty będziesz ustawiał jak fabryka zaleca, czy w lekki negatyw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie muszę zakupić na zaś te śruby :)

Kąty będziesz ustawiał jak fabryka zaleca, czy w lekki negatyw ?

Lekki negatyw juz jest, z tym ze na lewym kole delikatnie większy dlatego chciałem poprawić tak by było idealnie po obu str czyli rant od felgi mija się dosłownie o 2-3 mm z rantem błotnika :) tak obecnie jest w prawej, z lewa walczę jutro:) a ile wyjdzie stopni napisze bo będzie okazja wjechać na ścieżkę diagnostyczna w przyszłym tyg...ale patrząc na prawe kolo sadze ze negatyw jest mały :)

UPPP

coś tam do przodu...dziś po pracy zastałem taki widok :) Oryginalna dokładeczka :)

yK94czk.jpg

-----------------

No i d*pa d*pa d*pa....próba wyjęcie śruby od regulacji kątów w tylnym wahaczu zakończona PORAŻKĄ...siedzi tak mocno, że młotek sie poddał...siedzi na tyle, że próba obrócenia wyrwała z wahacza tuleje ...i teraz nie dosć, że mam do zmiany śrube ( choć i tak mam już nową ) to jeszcze tuleje w tylnym wahaczu...

I teraz pytanie..czy te tuleje się wymienia czy muszę wymienić cały wahacz ???

Idę na piwo bo nie ogarnę....hehe

-----------------

Przymiarka na aucie...docelowo będzie w kolorze budy ale lakiernik ma zajob i musze chwilę poczekać :)

No i cały czas czekam na końcówki...dobrze że zadzwoniłem bo coś zamówienia pomylili i wcale nie wysłali...

svg70tt.jpg

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem to nie ma tulejki do tego wahacza, jest wyodrębniony tylko cały wahacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem to nie ma tulejki do tego wahacza, jest wyodrębniony tylko cały wahacz.

wg etki od str budy jest wymienny...zamówiłem jeden bo może się okazać, że od drugiej str jest to samo...

jak nie to kupię wahacz :)

-----

znalazłem temat na forum, tuleje wahacza poprzecznego są obie takie same - 8E0501541S

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...