Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki tył audi A4 B6 160mm czy 130mn


marky2552

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakie głośniki siedzą w tylnych drzwiach 160mm czy 130mm pytam bo chciałbym kupić głośniki do tylnych drzwi ale nie wiem jakie kupić bo oryginalne i tak nie grają z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no dobra ale wytłumacz mi czemu nie działają te głośniki oryginalne z tyłu radio mam pioneer gra tylko przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz nieoryginalne radio, a tylne głośniki są napędzane przez oryginalny subwoofer ze wzmacniaczem. W warsztacie znajdziesz potrzebne informacje na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tylne głośniki w oryginale napędza wzmacniacz w bagażniku razem z subwooferem, jest po prawej stronie.

Jak zmieniałeś radio to potrzebny jest adapter jakich pełno na znanym portalu aukcyjnym, i wtedy ruszy tył ( o ile go masz) :wink:


:):):) Ha za długo się produkowałem Nitroo był szybszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam subwoofera w bagażniku głośniki są adapter podłączony bo kupilem na allegro ale nie działa

2 kostki iso podłączone ale zostaje mi jeszcze jedna bo w adapterze są 3 kostki 2 iso a 1 taka pomarańczowa i nie mam pojęcia gdzie ją podłączyć dlatego chce wywalić te głośniki

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz kwestia tego czy subwoofer kiedyś był i ktoś go wyjął, czy nie było go w ogóle.

Jak wygląda sprawa tylnych głośników są ori kable też są do nich ori? Jeżeli tak to musi być w bagażniku niebieska kostka po prawej stronie za klapką.

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam pod tapicerką ? Pytanie jak ją zdjąć bo ciężko schodziła więc dałem sobie spokój aby nic nie urwać

Kable oryginalne wchodzą do radia tylko że kable rear right i rear left są odcięte i podłączone są do kostki iso może ktoś coś próbował robić bo jak kupilem to suto tydzień temu to było radio alpine zresztą zrobię zdjęcie jutro jak wyglądją te kable przy radiu

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam pod tapicerką ? Pytanie jak ją zdjąć bo ciężko schodziła więc dałem sobie spokój aby nic nie urwać

Ups nie spojrzałem masz sedana, wzmacniacz jest przykręcany gdzieś pod tylną półką. Masz w niej głośniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku ? Nie ma tam nic na tej półce

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam avanta, więc nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale w sedanie wzmacniacz i głośnik subwoofera są mocowane w tylnej półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo ktoś go wyjął i tak coś poprzerabiał że i tak nie dziala i dal sobie spokoj albo jest w innyn miejscu ale może sprawdze dokładniej jutro i dam znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz w ogóle głośniki w tylnych drzwiach? Sprawdziłeś to?

Podobno są :wink:

Nie mam subwoofera w bagażniku głośniki są adapter podłączony bo kupilem na allegro ale nie działa

2 kostki iso podłączone ale zostaje mi jeszcze jedna bo w adapterze są 3 kostki 2 iso a 1 taka pomarańczowa i nie mam pojęcia gdzie ją podłączyć dlatego chce wywalić te głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij tapicerkę i sprawdź. W warsztacie masz info, jak to zrobić, ale to nic trudnego, tylko kup spinki w ASO, bo na pewno połamiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable do radia idą więc i glośniki pewnie są ale sprawdze widze że ktoś próbowal dostać się pod maskownicę głośników w drzwiach tylnych bo ułamana jest więc czy da się ją ściągnąć tak o czy trzeba cały boczek ściągać ?

Aha hmmm to grubsza sprawa widzę

Aha hmmm tylko nie zabardzo wiem gdzie znajde ASO u mnie

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli 3 śróbki pod listwą i reszta na spinkach siedzi ? To na allegro musze dokupić zanim to zdejme chyba że nie połamie

To są takie spinki ? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5367043826

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...