Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki tył audi A4 B6 160mm czy 130mn


marky2552

Rekomendowane odpowiedzi

A takie pytanie napisałem że nie mam subwoofera ale gdzie on się znajduje bo może i go posiadam tylko o tym nie wiem chyba że jest na wierzchu w bagażniku to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem... :wink:

Mam avanta, więc nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale w sedanie wzmacniacz i głośnik subwoofera są mocowane w tylnej półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać najwyraźniej ktoś zabrał sobie subwoofer bo powinien być na tej półce wzmacniacza też nie widać

http://imgur.com/a/dHHfW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczył albo nie pożyczył. Jak wzmacniacz był fabrycznie, to we wnęce radia oprócz dwóch kostek iso powinna być jeszcze jedna, na zdjęciach jej nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wzmacniacza i subwoofera nikt nie zabrał, bo go nie było od nowości. Przy nie ori radiu, nie potrzebujesz żadnego adaptera, tylko przeciągnąć kable do tylnych drzwi ( o ile ktoś przed Tobą już tego nie zrobił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sprawdzę czy te głośniki są z tyłu ale to musze spinki kupić najpierw

Witam to znow ja kupilem sobie głośniki zdjełem tapicerke a tam zonk zaślepka na głośnik była kratka też ma jakąś zaślepke kabli nie ma i głośników chcialem wsadzić moje kupione ale nie ma dystansów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, czytam i widzę tutaj pewną nieprawidłowość. Jak w sedanie wzmacniacz i sub jest pod tylną półką? mam takowy rodzaj nadwozia i to wszystko jest w prawym nadkolu, widać to jak się ściągnie kratkę wentylacyjną.

A i zeby nowego tematu nie zaczynać przedstawię swój problem może ktoś coś poradzi.
Oczywiście autko A4 B6 w sedanie 2003 rok. Nagłośnienie standardowe audi. Nie wiem czy od początku czy po jakimś czasie (auto mam 4 miesiące) nie grają głośniki w tylnych drzwiach ale gra subwoofer w nadkolu. Kupując auto w komisie wiem że było tam wsadzone nie oryginalne audio i po sprowadzeniu zostało wsadzone oryginalne które było poprzednio. Gdzie może leżeć problem? Bo z tego co wyczytałem jeśli było by coś z wzmacniaczem lub odpiętą kostką w radiu czy cokolwiek to subwoofer by nie grał. Na dniach ściągnę boczki i zobaczę czy są tam głośniki, tapicerkę w bagażniku i zobaczę jak wygląda okablowanie przy wzmacniaczu. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz subwoofer to i głośniki powinny być u mnie nie było w ogóle głośników z tyłu nawet dystansów nie było musiałem ciągnąć kable od radia do drzwi i kupować dystanse i ciąć tapicerke bo jakiś debil który robil to auto to pozaślepiał tapicerke tak że nie wiem po co te kratki na tapicerce jak dźwięk nie ma się jak wydostawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak czytam, czytam i widzę tutaj pewną nieprawidłowość. Jak w sedanie wzmacniacz i sub jest pod tylną półką? mam takowy rodzaj nadwozia i to wszystko jest w prawym nadkolu, widać to jak się ściągnie kratkę wentylacyjną.

Fakt moje przeoczenie, chodziło o sam subwoofer, a napisałem że jest też wzmacniacz.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...